нервни ли са бебета ви след гости

  • 1 573
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Не. Понякога плаче, когато дойде някой, с когото не е свикнал, и му заговори, но бързо свиква общо взето.
Когато беше по-малък също не помня да се е случвало.

# 16
  • Мнения: 173
Точно, когато беше на 20 дни имахме подобни опити...Резултатът беше един и същ - рев, рев, рев...100 процента съм сигурна, че се превъзбуждаше от многото хора и нова информация.
Сега започна да се очовечва и по- рядко ни се случва. Пак имаме подобни реакции, но в по лека форма.

Ако усещаш, че на детето му е некомфортно да се среща с много и нови хора, не го срещай още. Има време! Най важното е детето ти да е спокойно!!! На мен това никой не ми го беше казал преди време и си изтормозих детето с неща, които можех да избегна!!!

Мисли за човечето преди всичко!

Успех! Simple Smile

# 17
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да, съвсем е възможно на дребосъка да му идват емоциите в повече. Моя комшийка се оплаква, че синът й лесно се превъзбужда, дори след разходка плачел.
За сега моя господин (на 3 м.) се държи особено непукистично. Не му прави впечатление броя на хората, дори ако смени мястото за нощуване, пак няма възражения. Дори се умаря по-лесно и едвам си дочаква часа за нощен сън.
Вероятно това е до характер и като всяко друго нещо е индивидуално, за това трябва да вземеш съответните мерки.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Да,и при Тери се е случвало.Добре че идваха рядко.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
Когато беше малко бебе,Калоян много се изнервяше от гости в къщи или когато ние ходехме на гости.Отказваше да суче,да спи и искаше да е все в ръцете ни.Кошмарни периоди бяха Crazy

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
При нас е обратното. Когато сме били на гости или гости сме имали, Алекс после е толкова изморен, че само го къпем, яде и заспива... моментално. То от толкова внимание и занимание, само за сън после си мечтае.
Същата работа

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Нормално е да е нервно бебето, това са толкова нови и силни емоции за него. Ива също се превъзбуждаше много. Това не ме накара да спра да каня гости, но те си стояха в хола и виждаха бебата за няколко минути.

# 22
  • Мнения: 270
И моята дъщеря се изнервяше от много хора но бързо свикна и сега няма проблем. Peace

# 23
  • Мнения: 3 360
Не,не се е отразявало твърде Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 391
Случвало се е.

# 25
  • Мнения: 4 621
Случвало ни се е. Смятам, че е в реда на нещата да стане по неспокойно след преживени силни емоции, каквито определено произтичат от многото хора около бебето Peace

# 26
  • Мнения: 22 935
Моето дете също се изнервяше от много хора и олелия около него.

# 27
  • Мнения: 873
когато се роди Лили,целият свят се изреди да я види-голяма ми е родата Peace дразнещото беше,че всеки си мислеше,че тя е малка и нищо не разбира и и се тикаше в лицето или протягаше ръце към нея.опитвах се да я предпазвам от досадниците и донякъде успявах.все пак тя си ставаше нервна и плачлива.като следствие от това-само някой непознат да и се надвеси над количката,докато се разхождаме-започва да мрънка и аха да ревне.вече е на 4 месеца,усмихва се на гостите,радва се на близките ни,но след като те си тръгнат нервничи по цял ден,иска да се гушка и да суче по хиляда пъти.мисля за коледните празници да си ходим до Пловдив и се чудя как ли ще го приеме newsm78

# 28
  • Мнения: 68
благодаря ви момичета ,ето днес например станахме ,цокахме и сме си кротки всичко е ок.ще трябжа да взема драстични мерки ,дори и да има сърдити ,но детето ми е най-важно в момента newsm12 smile3506 smile3506 smile3506

# 29
  • Мнения: 1 426
Май по-скоро аз се изнервях след гости, щото, даже и да ти е приятно, си е допълнително натоварване и умора.

Общи условия

Активация на акаунт