Тайната на дългата и здрава коса-16

  • 37 996
  • 374
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 202
Провери някъде около вас за ветеринарен кабинет, там продават. И кажи къде се намираш в центъра. В Зона Б-18, това е около пазара Димитър Петков, има ветеринарен кабинет, аз от там го взимам по принцип.

Пазара Димитър Петков горе-долу ме устройва, ще пратя баща ми  Mr. Green
Кажи само ориентировъчно къде се намира кабинета?  Flutter

# 151
  • Мнения: 965
Здравейте, дами... цял ден ме нямаше и сте изписали цели три страници ooooh! не е истина просто, с какво бясно темпо се обясняваме Joy

Да ви се похваля всъщност - най-сетне се регистрирах и вече съм си редовна  bouquet

Прочетох нещо тревооожно - момичето, което обясняваше за конската ампула казва, че от Тривитаминола се накъдряла косата, пък от конската ампула се изправяла... и какво да правя сега?! Искам да си използвам маската, за да ми се посгъсти и позаздрави косицата, пък не я искам къдрава, разберете ме, просто ми отива правичка, вашите са много сладурски Flutter

Момичета, всички ползващи маската ли са къдрави??? И след колко време се накъдря... да не говорим, че една дама беше споменала наскоро, че нейната коса пък дори изглеждала по-права... направо не знам какво да мисля и какво да правя?!

Днес ми резнаха два сантиметра от косичката и направо ме заболя, но така беше цъфнала горката, пък и фризьорката ми ми каза, че само здравата коса расте качествено Peace

Някой пробвал ли е тук тази конска ампула? Ново 20 Joy

# 152
  • Мнения: X
фризьорката ми ми каза, че само здравата коса расте качествено Peace
Честито!  bouquet
Оле, като започнат да се обясняват.  Tired
Косата расте от корена и качеството на растежа й зависи само от корена - върховете ако искат на 10 см да са радвоени - пак ще си расте, както си трябва. Въпросът е, че тези разделени върхове се късат и от там идва заблудата, че косата не расте. На всякакви  глупости съм се наслушала - че расте по - бързо ако се подстригва, че ако не се отреже раздвоеният връх,косъмът ще падне.... ooooh! Само един коафьор си каза: "Ако искате дълга коса, подстригвайте я по - рядко"
А ти се вземи в ръце Hug и не се шашкай.  Laughing Пробвай маската - може и да не се накъди и да не потъмнее. С догадки до никъде няма да стигнем. Честита регистрация  bouquet

# 153
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, аз просто се шегувах. Ако представя снимки от животинския пазар ще се види, че овцете са с гъсто и къдраво руно, а конете са с прави и лъскави гриви - разбира се, ако са ползвали съответните продукти.  Laughing  Съжалявам за недоразумението! ooooh!

Аз лично нямам абсолютно никакви претенции към това дали касата ми да е права или къдрава, тъй като през половината седмица ходя с права, а през другата - с къдрава коса. Важното е да е ЗДРАВА. Още веднъж се извинявам на тези, които се притесниха от "новината".

# 154
  • Мнения: 965
Мерси, Zizi, продължавам с мацането тогава Wink
Съжалявам, че съм такава паника, ама знаете как е - щом е за косата, безценно е  Rolling Eyes

Може пък последната ми вода, с която да си поливам косата да е отвара от лайка, за запазване на русите нюанси Peace... а и хубаво мирише  Flutter

Утре ще си правя маската за втори път, но без мас, защото в събота ще докарат Embarassed... ще сложа 1ч.л бадемово масло и така ще компенсирам маста. Иначе ще си се придържам към оригиналната рецепта + малко хума Peace

# 155
  • Мнения: 130
вече трета седмица си правя тази маска с тривитаминола обаче този аспирин за които пишете че е добър за растежа......ами няма го в аптеките или поне течен не намирам а това вярно ли е че се накъдря косата от тривитаминола звучи ми като шега и дано да е така Shocked  Shocked Shocked Shocked Shocked

# 156
  • Мнения: 965
simon el, ставаме двама Joy... и аз се надявам да е шега... утре момичетата като се наспят ще ти отговорят и те, за да се убедиш Wink

Колкото до аспирина, ами аз мислех, че това си е най-обикновен аспирин, не някакъв специален. Аз си счуквам една таблетка и я изсипвам в маската и така Thinking

# 157
  • София
  • Мнения: 1 825
simon el, ставаме двама Joy... и аз се надявам да е шега... утре момичетата като се наспят ще ти отговорят и те, за да се убедиш Wink

Сън не ме хваща, като виждам какво съм ви причинила. Вече уточних в следващия си пост, че Е ШЕГА!
Ама и вие сте едни twin_neutral
Надявам се да не ме #Sniper или smile3513  от темата!

# 158
  • Мнения: 130


Сън не ме хваща, като виждам какво съм ви причинила. Вече уточних в следващия си пост, че Е ШЕГА!
Ама и вие сте едни twin_neutral
Надявам се да не ме #Sniper или smile3513  от темата!
[/quo
 Joy сега вече мога да заспя спокойно bouquet

# 159
# 160
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Та някой беще споменал пазара на Д.Петков за ветеринарна аптека  newsm78 А малко повече ако може? Laughing

# 161
  • Мнения: 809


Abe хора,

Кога намирате време за клепане? Аз трябва в нелегалност да мина за това, не мога пред мъжа и децата с маска да седя.

А къде има вет. аптека. Аз все питам и не намирам в София ?

Възхищавам ви се на постоянството !
[/quote]
Мажа се с маска в събота или неделя, когато имам 2 свободни часа. Не че са свободни, защото през това време, докато съм с кърпа на главата, свършвам сумати работа, ама така му се вика.
Мъжът ми почти винаги е на работа или нещо човърка навън, но изобщо не се притеснявам да ме гледа така.
Детенце вярно, че се смее и хихика, ама какво да направя. Hug

# 162
  • Мнения: 4 496
Мацах се в понеделник.Днес пак ми е ден за маска.
Някой друг за днес? Wink

# 163
  • Мнения: X
Мацах се в понеделник.Днес пак ми е ден за маска.
Някой друг за днес? Wink
Тц,  Naughty изтърва ме Mr. Green
Снощи. Половин кофичка кисело мляко, 2-3 с.л зелена хума, 1с.л тривитаминол, 1 с.л оцет, 1 с.л. ром, лавандулово и ментово масло. Обем и блясък колкото искаш. Къдриците са по - едри в сравнение с другата маска с Ад3Е, която правя Heart Eyes

# 164
  • Мнения: 485
ДОброуууу утроууууууууу!!!
Ето по едно кафенце  Hug


Да ви се похваля newsm03, това което много рядко ми се случва днес пак стана.... thumbsup......въпреки  че вчера правих маската и днес си имам обем newsm44. Нямам тарпение за втората ми маска Mr. Green. Щ е я правя утре Mr. Green. Само един въпрос.. newsm78.......този аспирин.... newsm78...става ли да е обикновено хапче( да го стрия на прах и да го бамна #Puppy dog) или е някакъв специален???

Общи условия

Активация на акаунт