Тайната на дългата и здрава коса-16

  • 38 010
  • 374
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 1 365
Мамо Тони, невероятна грива!!!  И цвета е великолепен!!! Hug
Аз днес се сдобих и с мас, сега като се прибирам от работа ще си взема и хума, досега не съм слагала хума... Кажете колко да сложа от хумата и колко гъста да е сместа, за да може да се нанесе на косата? Praynig
И да попитам още нещо - вчера си изплакнах косата с разтвор от оцет и вода. Обаче ми направи впечатление, че потече оцветена вода след това /а аз се боядисвам/ - означава ли, че оцета отмива боята??? Hug

# 347
  • Мнения: 4 496
Да, оцета отмива боята, но затова пък прави косата тооолкова мекичка!...... Crazy

# 348
  • Мнения: 3 782
Нямаше ме два дни и вие направо сте запълнили темата. Браво на всички с още по-красиви косички  Зизи, Красим, aaNaaNana Party
ДОбре дошли и на всички нови момичета. Аз ще си сложа снимка след като използвам и това шишенце Виалитон. Имам още за три,четири маски. Тъкмо до края на месеца. Аз си я правя всяка неделя. Снощи пропуснах да си сложа кисело мляко, но отново е мекичка.

# 349
  • Мнения: X
А някой знае ли има ли разлика между хумата и каолина? Rolling Eyes
Каолинът е бяла глина (бяла хума, един вид Wink)

# 350
  • Мнения: 110
Красим аз съм от Димитровград и мисля,че в нашия град не се предлага тази екстричка  Mr. Green  #Cussing out
Зизи май наистина ще играе ножичката.На мен целта ми беше да махна черното като режа по доста,а сега като си я видя пораснала и хич не ми се реже,но какво да се  прави  Rolling Eyes Thinking Crossing Arms
Смощи я мих а днес косата ми е ужасно мазна  ooooh! Thinking Може би съм прекалила с мазните неща в маската Sad А не ми се иска пак да я мия.. и без това съм под душа през ден  ooooh!

# 351
  • Мнения: 985
Какво правите, красавици? Гледам- темата порастнала за дни. Ще следя внимателно, за да се включа в новата темичка, която, сигурна съм, zizi ще оформи перфектно!
Да се похваля- в петък бях на фризьор и издържах на изкушението- не отрязах бретон Peace

# 352
  • Мнения: 4 496

Да се похваля- в петък бях на фризьор и издържах на изкушението- не отрязах бретон Peace

Честито!
Моя фризьор знае какво доверие му имам, но добре, че не злоупотребява и не си прави експерименти с косата ми.Че ще се поддам на секундата! Mr. Green

Вече имам хума.Пише "Клеопатра", от Рупите newsm78
Бяла ли е, сива ли е незнам....Сега се чудя да се намацам ли с нея, или да изчакам до четвъртък..... Whistling

# 353
  • Мнения: 1 365
В маската ли ще я слагаш??? хумата???
или ще правиш някаква друга маска с нея???

# 354
  • Мнения: 103
    aaNaaNana, красим и mama tony са три красиви мами!! Положените грижи им се отплащат ЩЕДРО! Hug Браво!

# 355
  • Мнения: 985
Ох, като ви гледам гривите- ще взема да почна онтово с хумата и аз. Пупупу!

# 356
  • Мнения: 4 496
Красим аз съм от Димитровград и мисля,че в нашия град не се предлага тази екстричка  Mr. Green  #Cussing out
Sad Ти поразпитай все пак...


В маската ли ще я слагаш??? хумата???
или ще правиш някаква друга маска с нея???

И аз това се чудя.И за да не ровя в публикациите на Зизи, ще чакам да пише тук.  typeuu

    aaNaaNana, красим и mama tony са три красиви мами!! Положените грижи им се отплащат ЩЕДРО! Hug Браво!

Зизи е моето вдъхновение, но дано аз не съм и` вдъхновение за децата....

# 357
  • Мнения: 965
Момичета, едвам си измивам косата... става много мазно, слагам за втори път мас и направо ръцете ми окапаха Sad
 Не знам вие как си отмивате косите, но това ми е откакто слагам тази маска такъв проблем, че не знам вече... даже се чудя дали преди да си слагам шампоан да не я поливам с оцет и вода  newsm78
Видяла съм се в чудо.

Не знам дали знае някой, но хумата с абсолютно всички съставки ли си пасва, имам предвид винаги ли можем да я слагаме в повечко в маските си?

# 358
Иха няколко дена не съм влизала и вие вече сте изписали темата  #Crazy #Crazy #Crazy
Записвам се да я следя вече редовно!!!!!!

# 359
  • Мнения: 985
Anelia85, аз нямам мас и поради тази причина правя маската на Деси или с балсам за коса, или с маска за коса. Ефектът е, че после главата ми ухае приятно и се измива лесно.

Общи условия

Активация на акаунт