Тайната на дългата и здрава коса-16

  • 37 950
  • 374
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Съотношението на продуктите стои в първия пост. Събирала съм доста информация, за да не задаваме едни и същи въпроси Wink    bouquet
Посочените от sky*** за съжаление няма да имат особен ефект.
Маската се използва веднага. Не можа да си забъркваш за после, тъй като най - просто казано "изветрява". Peace
LidiS   Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 825
Нова темичка! Браво!
zizi top, както винаги перфектна корица! HugМомичета кажете как зализвате новата косица. Предполагам не само аз имам този проблем- като таралежче съм. Докато израсте достатъчно, ще приемам на укв Grinning

Ами, уж сешоарът и пресата ми имат йонизиращ ефект и това се изразява в елиминиране на този проблем  /казват/. Нямам идея дали това е решаващо при мен или се дължи на някоя от съставките на маската  newsm78

# 47
  • Мнения: 4 496
bifana ,моята коса също е суха и изтощена от боядисване.Не слагам жълтък,ракия,кисело мляко и мед.
Слагам Тривитаминол,много масла-жожоба,карите,сусамово, пшеничен зародиш,кокосово,гроздови семки - от всичко по няколко капки,газ 1 ч.л. и 1 с.л. оцет.
В първия пост пише кой от продуктите изсушава косата, така че си прецени. Hug

Пък за косъмчетата-с кристали се зализвам аз. Mr. Green

# 48
Момичета, искам само да ви питам коя от съставките да извадя първоначално от маската като за втори път? В стремежа си да бъда старателна сложих много неща (тривитаминол,газ,мас,оцет,ракия,бадемово,кокосово,жожоба масла,аспирин,хума,Деавит,кис.мляко) и като излезнах от банята бях потресена, а и не успях да я измия качествено, та се наложи два пъти да се къпя newsm78
Не знам, от хумата не бих се лишила, но не знам какво да слагам в четвъртък... newsm78

# 49
  • Мнения: 985
 ANELIAAA,
Поне за моята коса киселото мляко и жълтъкът са не много добър избор. Косата ми става спластена от кис. мляко и силно наелектризирана от жълтъка. Остави мазнина, киселина и алкохол за база на маската. Добави тривитаминол. Аз и хума не харесвам да слагам на косата си, защото след измиване стои много тежка и не издава оня приятен копринен шум на току-що измитата коса.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 17:38 от LidiS

# 50
LidiS, за жълтъка знам, че наелектризира косъма, киселото мляко ми понася добре на косата, а от хумата от години съм много доволна. Явно съм попрекалила с маслата, а може би и с газта, защото не сложих 2-3 капки, както е в оригиналната рецепта, ами ч.л. газ newsm78... и за капак накрая косата ми, както и цялата къща "ухаеше" на отвратителната газ Crossing Arms

Следващият път, който е в четвъртък, мисля просто да се придържам към оригиналните пропорции на продуктите пък да видим как ще е... струва ми се странно проблемът да е в маслата?! Или в аспирина?!

Мерси все пак Peace

# 51
  • Мнения: 4 496
ANELIAAA,защо не си направиш  оригиналната маска от първа страница, плюс масло с по-силен аромат за туширане миризмата на газта,може лавандула?Поне на някаква основа да стъпиш, Rolling Eyes пък после всеки път добавяй по едно нещо,и така ще стигнеш до Своята маска. Peace

# 52
  • Мнения: 110
Аз измих моята косица и е много хубавка.След кристалите и пресата стана още по-хубава  newsm74 Лъскава и пада много хубаво.Не ми се омазни от кристалите.Тривитаминолчето ми и то свърши и поради тази причина имаше по малко от лъжичка,и този път добавих и мас.Стана пак добре Simple Smile доволна съм Blush Hug  bouquet И като си погледнах бритона то не виждам от него,а го подстригвах миналата седмица до веждите  smile3521
Много се радвам,че виждам резултати.И всичко е благодарение на вас,които ме вдъхновихте да взема решение да я почна маската и сега нямам спиране цапаници цапаници и пак цапаници  Crazy Crazy Mr. Green Joy

# 53
  • Мнения: 103
    Някои дами бяха писали за потъмняване на косата от тривитаминола, при мен това се проявява с израстване на почти черни къси косъмчета. Цялата ми коса е светло кафява, с много тънък косъм, а сега е "прошарена" с тъмни и по- дебели снопчета! Grinning (предполагам, че това е нормалната ми здрава коса)

# 54
  • Мнения: X
aaNaaNana , честито! Laughing  bouquet
reputo , и моите са по - тъмни, дебели, твърди и острички.
Да живее грижата за косата. Поздравления Hug

# 55
Krasim, така и ще направя с маската Peace

Само че има едно нещо, което много, ама много ме притеснява - потъмняването на косата! Thinking Ужасно ми звучи, предвид факта, че естествения ми цвят е тъмно рус и искам такъв да си и остане. Какво да правя??? Има ли между всички нас и друга с такъв проблем... Дали няма някакъв начин да си правя маската и да туширам въпросното потъмняване? newsm78

За пръв път чувам,че витамините могат да оцветяват?! #Crazy

# 56
  • Мнения: 778
Krasim, така и ще направя с маската Peace

Само че има едно нещо, което много, ама много ме притеснява - потъмняването на косата! Thinking Ужасно ми звучи, предвид факта, че естествения ми цвят е тъмно рус и искам такъв да си и остане. Какво да правя??? Има ли между всички нас и друга с такъв проблем... Дали няма някакъв начин да си правя маската и да туширам въпросното потъмняване? newsm78

За пръв път чувам,че витамините могат да оцветяват?! #Crazy

Май всяка коса различно се променя като цвят - моята изсветлява ...
Боядисвам я тъмна, а след два месеца с маската ми става медна на цвят  Simple Smile))

# 57
  • София
  • Мнения: 234
Запис на една блудна тривитаминолка Joy Честита нова тема и поздравления за оформлението na zizi top  Hug Hug Ей ма сте експресни, тука за няколко дни сума мнения наизлезли  Mr. Green
zizi top - май късно отворих съобщението ти за снимката, ама за другата тема ще изпратя новичка навреме, тъкмо резултата да е по-видим  Simple Smile  
aaNaaNana - ей сега видях близкия кадър на косата ти - то блясък, то чудо, браво мила, само така  Oha!
Аз утре вечер ще бъркам отварата...толкова шишенца и мазилца имам вече, само дето не живея в къщичка с кокоши крак  hahaha Искам и да ви споделя - онзи ден боядисвах косата и да ви кажа изобщо не стои като преди, косата ми е пак жива, лъскава и външно не стои исушена, както обикновено след боята...не знам дали не си въобразявам вече, ама косъма отвътре е станал по-устойчив някак си...абе тая маска е върха Peace!!!!  Успех на всички Simple Smile

# 58
  • в.преслав
  • Мнения: 242
aaNaaNana, наистина има ефект. Косъмът ти е много здрав.
Ползвам го, защото те мога да намеря Тривитаминол и затова се принузих да изполвам това.
ani4ka аз мога да ти кажа от къде да си вземеш тривитаминол в нашия град.ако се чудиш коя съм-това лято бяхме заедно на море.а на зизи поздравления за новата тема.скоро и аз ще пусна снимка макар,че моята коса е къса-до раменете.

# 59
  • Мнения: 3 782
tornadoto katrin, направо ме хвърли в шах  Rolling Eyes,къде сме били заедно на море?

Общи условия

Активация на акаунт