Юлче сладко ти си пей , а мама щастливо ти се смей

  • 9 497
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 193
Много сте бързи и мооого БЛАГОДАРЯ  Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Добър вечер!
Бързам да се запиша в новата темичка, че да не ви изгубя дирите!
Тошко отдавна иска и се мъчи сам да се храни. Не че успява, а ма аз съм виновна защото нямам търпение Rolling Eyes Купила съм му от тази кривата лъжичка на Чико дето уж е за учене да се храни самостоятелно ooooh! Всичко започна преди 1-2 м когато отазваше да яде и аз му давах една лъжичка на него и до като той бъркаше из купата, аз му тиках с друга лъжица в устата.
Аз не мога да преценя да ли има свод на кръчето, но знам, че е рано още да се определи дали е дюстабан. Чувала съм, че се прави проба като се стъпи на индиго и после на бял листи се гледа отпечатъка Thinking Май нещо такова беше newsm78
Зеле също съм давала на Тошко, готвила съм му и от брюкселското. Не съм забелязала да има някаква реакция.
Момичета настройвате ли се вече Коледно. Тук във Варна вече на някой места са започнали с украсите и аз като че ли все повече мисля за тези празници. Решили ли сте как ще празнувате НГ. На мен хем ми се иска да сме четиримата заедно с децата, хем пък нали много рядко мъжът ми си е тук за НГ и ми се иска да отидем някъде на заведение да се почувствам и аз жена, а не само майка Embarassed Той големия не е проблем, а ма Тошето да го мъкнем не става.
Нан за тази клиника във Виница за първи път от теб чувам. Стискам ти палци всичко да е наред и ако имаш нужда от нещо до като си тук обади ми се.
Хайде  newsm46 smile3524

# 47
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Забравих да се похваля- моето малко злато си има 5-то зъбче baby_neutral
Не съм се настроила още на коледна вълна, но пък с нетърпение чакам да дойде средата на декември Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 309
Иси-нещо не ми се е получила закачката-моя мама тоже руская и нищо руско не ми е чуждо-моля те не ми се сърди! Praynig Praynig Praynig
НАН-че,май наистина ще е по-добре да си я заведеш на ортопед,да и види крачетата и да прецени. Peace

# 49
  • Мнения: 708
Иси-нещо не ми се е получила закачката-моя мама тоже руская и нищо руско не ми е чуждо-моля те не ми се сърди! Praynig Praynig Praynig
не се притеснявай ,мила  Hug.Не бих могла да ти се сърдя. Може би така е прозвучало ,защото сополите на Валери вчера ми дойдоха много. Дори сутринта му се скарах лошо и го свалих от столчето и му казах ,че е наказан и няма да яде цял ден и като че ли ме разбра ,защото после като не искаше да яде му казвах не ме ядосвай и той отваряше устичка. Знам ,че не съм постъпила правилно ,но понякога просто нервите ми се късат. Особено когато трябва да си и мъж и жена в къщи.

# 50
  • Мнения: 1 298
Диди ми незнам що.Тези дни хич не ми върви.Само лоши неща ми се случват  Crossing Arms

Сияна 2 що е такъв лош твоят мъж,а го стягай малко.

Ели гласувах за Юлито бе.Без рег,без нищо.Влизаш и гласуваш.Даже пратих и на Гали една снимка на мейла им.

А за ортопедите и аз гледах този в Часът на мама.И в друго предаване съм гледала ортопед и двамата казват еднакво-свод след 2,5г.
Та ако има на обувките ги махам.Повдигам стелката и ги изваждам  Wink

# 51
  • Мнения: 708
elip пиши как сте ? Добре ли сте?

# 52
  • Мнения: 324
NAN - вчера събух на Калоян чорапите и го пуснах да ходи бос, за да му видя сводовете и до колкото успях да видя, май нямаше.
Ели - един глас и от мен за Юл
Иси - на мен ми харесва първия вариант за календар. Вторият е по-практичен, но примерно аз бих искала на всеки месец да го има синето, за да си го гледам, мисля, че ще ти е много трудно да направиш 12 различни картини със всички деца. Иначе ще е интересно, картината и снимките на децата да са съобразени със дадения месец. Само идея, ти ще кажеш дали става.

# 53
# 54
  • Мнения: 326
Nan Криси има малък свод. Тази сутрин го гледах. Малък е може би 3-4мм.

Ей честито на бременлийките.Колко прекрасен период от живота е  Hug Heart Eyes

За яденето сам. Аз не давам. Криси винаги има лъжичка но бърка в празна купичка.

Изи за календара както винаги яудесна идея.  Предлагам всяка мама да си каже кой месец е и да види по колко бебчета се падат на месец.  Blush

Ели и от мен имав един глас

# 55
  • Мнения: 1 341
Нан, Ема няма свод, сводът се оформя до 2,5-3 г. не се притеснявай, ако все пак искаш за свое успокоение я заведи на ортопед!  Peace



Момичета настройвате ли се вече Коледно. Тук във Варна вече на някой места са започнали с украсите и аз като че ли все повече мисля за тези празници. Решили ли сте как ще празнувате НГ. На мен хем ми се иска да сме четиримата заедно с децата, хем пък нали много рядко мъжът ми си е тук за НГ и ми се иска да отидем някъде на заведение да се почувствам и аз жена, а не само майка Embarassed Той големия не е проблем, а ма Тошето да го мъкнем не става.


Преди по-малко от месец бях настроена много празнично, но тук сега е едно слънце и не мисля за НГ празници. А и като видях какво цени са напускали за НГ, лошо ми стана. Ми няма да дам по 500 лв. на човек и то това е минимума който аз видях!  Crossing Arms ooooh!

А Варна е просто прекрасна по това време. Украсата е невероятна, страхотно настроение придава.

# 56
  • София
  • Мнения: 512
Добро утро момичета,
Ренка, недей така бе мила, не се оставяй на лошото, липсваш ми  Hug
Нанче, и аз не виждам свод на стъпалото на Цецко, ама щом другите мами казват, че е нормално, значи е така  Peace
Иси, вече с нетърпение чакам календара, а какви снимки да дадем, в цял ръст ли, портрети ли  newsm78
Анет, аз още не мисля за Коледни празници  Rolling Eyes Ама сега, като каза, май и аз искам да сме на заведение, но не става с Цецко, че той си ляга в 21 часа. Пък ако останем вкъщи с него, той пак ще си заспи, а ние ще дремем около него  newsm78 Като че ли искам да се понаглася и да отидем някъде  Flutter Не знам още, пък и не знам как ще се почива по празниците  newsm78
Дидка, честито зъбче  newsm47
Америе, аз със закъснение, ама да ти кажа, че Цецко май всичко яде вече, миналата седмица пък колко сладко хрупа кисела краставичка, а преди това един резен лимон, мръщи се, яде  Joy
Ох, хайде и малко да се пооплача, Цецко май пак ще се разболява, през нощта му се запуши нослето, надявам се да е от парното  Praynig
И последно, да ви питам, как се оправяте с подреждането и готвенето и всичко, при мен мисията е невъзможна. От неделя с мъж ми ядем каквото намерим, а вчера и не намерихме нищо  #Crazy Сутрин, като се изнесем всички, вкъщи остава все едно ураган е минал  smile3555 А вечер, след като заспи малчо и аз чистя, подреждам и сутрин пак става зарезил, ох не знам вече  Crossing Arms
Е няма да се разсърдя, ако не ми прочете постинга, щото прекалих, ама гледах да ви разкажа всичко  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 512
Пак съм аз  Crazy
Ели, гласувах за Юлка  Hug
Ети, дано мъж ти да е добре  Praynig
END  Hug

# 58
  • Мнения: 2 481
Ооо благодаря ви ,явно вчера следобяд са го пуснали гласуването!И аз сега гласувах!И талончето от списанието ще си пратя ,и като спечелим ще почерпим! Peace  Mr. Green

Ние сме на рожден ден и тръгваме!Бай! Hug

# 59
  • Мнения: 52
Оф Елка докъто намеря как се казва дъщеричката,станах разногледа,добре че Ивка преди малко спомена името и.Имаш глас и от мен.Ренка,той мъжът ми е изключително добър ама трепери над детето като писано яйце.Първа рожбичка е,много трудно забременях след 5г.съвместен живот.И за това е такъв като става въпос за детето.Иначе за по-добър мъж не бих и мечтала.NAN и Сияна има съвсем малък свод а скоро бяхме на ортопед,няма проблеми,но ти все пак се консултирай с по-компетентни от нас.Дидкачестито ви зъбче,но не разбрах кое под ред е,ние имаме само шест зъба два от които цяли.останалите са наполовин.IVKA76 много труден въпрос.направо

Общи условия

Активация на акаунт