Карлово и Сопот - 11

  • 9 915
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
може да гласувам на балотажа , но за кого ли !?!?! Naughty
наистина е много зор с първокласничката, днес пишим 2
и детето днес ми донесе печатче от госпожата,старае се ,но и е много трудно

Ха,да не сме в един клас?И ние днес бяхме на двойка и печатчета имаме....
Кат-разбира се,че ще гласуваме.Иска ли питане!
имам пържоли за теб smile3534

# 16
  • Мнения: 844
Ха и аз искам пържоли Joy

# 17
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Ха и аз искам пържоли Joy
ми да беше поръчала,айде днес да ги внесе,за да пусна довечера поръчка Peace

# 18
  • Мнения: 1 232
Ха и аз искам пържоли Joy
ми да беше поръчала,айде днес да ги внесе,за да пусна довечера поръчка Peace
що бе пържоли он лайн ли ще поръчваме Joy

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Ха и аз искам пържоли Joy
ми да беше поръчала,айде днес да ги внесе,за да пусна довечера поръчка Peace
що бе пържоли он лайн ли ще поръчваме Joy
то май само тва още не сме поръчвали hahaha
пусни си скайп
кат утре ще учим ли

# 20
  • Мнения: 844
Да утре ще учим, в понеделник няма отново да са на училище и от 8 - ми/ за първолаците пиша/ им се полагала някаква ваканция, но не знаели дали ще им я дадат.

# 21
  • Мнения: 844
Къде се изгубихте пак newsm78

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ДНес бегло с Бимба и Намейка подхванахме темата за евентуално коледно парти на карловските и сопотски деца /и майки естествено, бащи също няма да върнем/. Имаме доста време да се организираме, стига да има желаещи. Те обичайните заподозрени е ясно, че ще се включат, но бих се радвала и майки, които само веднъж-дваж са писали също да дойдат да се повеселим. Ще се опитаме да го направим в удобно за всички време, евентуално събота или неделя, мисля си за някакъви малки подаръчета. А надявам се и мама Тути да се включи с идеи и помощ. Може и да под формата на маскен бал, имаме си и прекрасно джудже Ники на Намейка. Вие си гласувайте и давайте идеи, пък аз ще си водя записки Laughing

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ДНес бегло с Бимба и Намейка подхванахме темата за евентуално коледно парти на карловските и сопотски деца /и майки естествено, бащи също няма да върнем/. Имаме доста време да се организираме, стига да има желаещи. Те обичайните заподозрени е ясно, че ще се включат, но бих се радвала и майки, които само веднъж-дваж са писали също да дойдат да се повеселим. Ще се опитаме да го направим в удобно за всички време, евентуално събота или неделя, мисля си за някакъви малки подаръчета. А надявам се и мама Тути да се включи с идеи и помощ. Може и да под формата на маскен бал, имаме си и прекрасно джудже Ники на Намейка. Вие си гласувайте и давайте идеи, пък аз ще си водя записки Laughing
ама мойто джудже подаръци не носи Naughty hahaha

# 24
  • Мнения: 844
Гласувах с да, а за място умували ли сте? Микки не съм те забравила за благотворителния базар в София ....... но не мога да отделя време още ...... другата седмица може би Hug

# 25
  • Мнения: 48
Мисля ,че идеята е супер Peace.Само трябва да помислим за подходящо заведение.
В Сопот няма такова така ,че мамите от Карлово трябва да дадът предложение.
А пък ние ако можем с нещо да помогнем сме на среща.

# 26
  • Мнения: 3 360
Здравейте и от мен!Идеята  не е лоша,само че организацията няма да е лесна...Аз съм "ЗА" Peace

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Здравейте и от мен!Идеята  не е лоша,само че организацията няма да е лесна...Аз съм "ЗА" Peace
ето и оркестъра ни е безплатно

# 28
  • Мнения: 3 360
Здравейте и от мен!Идеята  не е лоша,само че организацията няма да е лесна...Аз съм "ЗА" Peace
ето и оркестъра ни е безплатно


 



гледай внимателно!

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз ще се заема с организацията или по-точно с раздаването на задачи, това го умея Mr. Green Важното е жеание да има Peace

Общи условия

Активация на акаунт