Пожълтели нокти на крачетата

  • 9 127
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
на лични винаги съм на линия, при интерес за информация от опит само.

# 16
И нокте на Давид са  със същите пожълтявания , излющване и тн. Това го забелязах още докато беше съвсем малък, на около 2-3- месеца. Когато и да съм питала, педиатърката все повтаря, че било нормално. Не ми се вярва тая работа.
Сега ми се посмейте на бабешките лечения, но започнах от преди година и нещо да му мажа ноктите със заздравител за нокти на ИКАРОВ и сега имат направо прекрасен вид. Самата плочка на нокъта се изглади и изтъня, т.е. върху нея не се образуват предишните задебелявания със жултеникавия отенък. Ако не помогне, не ми се вярва и да навреди.

ПС:Лио, моля те пиши ми на лични за нокътната дистрофия.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
писах на всички мами. пуснах ви това, което ние сме преживяли подробно. написах всичко и го копирах до вас поотделно.
благодаря за разбирането, че предпочитам да пусна лични съобщения.

# 18
  • Мнения: 928
Благодаря ти Лио ,от все сърце за споделеното(дори и на лични).Дано при вас всичко е наред за в бъдеще,а ние винаги ще се интересуваме от мнението на такива отзивчиви и интелигентни мами,като теб.Благодаря ти!!! Grinning

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: maeva
Благодаря ти Лио ,от все сърце за споделеното(дори и на лични).Дано при вас всичко е наред за в бъдеще,а ние винаги ще се интересуваме от мнението на такива отзивчиви и интелигентни мами,като теб.Благодаря ти!!! Grinning


няма за какво да ми благодарите изобщо.
успех желая Simple Smile

# 20
Здравейте,мами!Я да се включа и аз със мнение...
Имаме същия проблем-пожълтели нокти,удебелени и завити леко надолу.Много пъти и викам на нашата GP от какво се получава така но тя все ни успокоява ,че всичко е наред.Най-накрая и дотегна и ни даде направрение за дерматолог.
Съответно диагнозата веше нокътна дистрофия.Предписа ни балсам за здрави нокти на фирма Биотрейд,можете да го видите тук :.Моля ако някой го е ползвал дад даде мнение! Simple Smile Wink

Последна редакция: сб, 09 юли 2005, 08:12 от Бу

# 21
  • Мнения: 7 106
eleiana , редактирай си съобщението и сложи един интервал между
тук и www, защото така не се отваря линка.

# 22
  • Мнения: 1 428
Лио и моята дъщеричка е със сдъщите проблеми с ноктите,за които описвате.Ще ти бъда много признателна ,ако ми дадеш и на мен малко информация на лични за тая пуста болест.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Я, хвърлихте ме в размисъл. Аз бях пускала една тема, че са й чупливи ноктите на краката (само те, на ръцете не). А нокътните плочки на палчетата са дебели и от едната страна извити навътре - много трудно се режат... И ще тичам на дерматолог сега, пуф.
Лио, пиши ми и на мен - но пиши и тук - ако Козльо се появи с коментари срещу теб, лично ще я разпердушиня - познаваме се отдавна и знаем всички колко полезно инфо даваш.

Общи условия

Активация на акаунт