Електронна игра с "клечка" ... ?

  • 8 763
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Дьщеря ми в момента играе една игра подобна на Супер Марио / Принцеса Пийчис/ на Нинтендото, която е за 3+ и е страхотно забавна.
Почти е преминала всички нива и следващото й желание е именно играта с кученцата.

# 16
  • Мнения: 2 839
На Нинтендо игрите, които са със знак "Е", за всяка възраст ли са подходящи?
Има такива, които са отбелязани с 3+, за тях е ясно. Но май и тези с "Е" също стават за малки маниаци? Wink

# 17
  • Мнения: 2 839
Още един въпрос за Нинтендо. Игрите в каква форма са? Касети, дискове? Как се зареждат в конзолата?

ЛуДеТина, за Leapster в Ebay излизат десетки игри  Thinking

Още се лутам между двете. Leapster е едни гърди напред, заради възможноста да се играе и на ТВ /отнася се за Leapster L-Max, защото това което е само Leapster не може/. На Нинтендо плюса пък е, че е популярно в България.

Отделно е и синът ми, той пък иска "като на Денис играта"  Laughing Там вече знам че е ПСП, ама не е познал  Laughing Ще се задоволи със същото като на сестра си, в момчешки цвят  Laughing

Не му е лесно на Дядо Коледа  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 460

Здравей, Дива!

Отдавна се интересувам от тези игри (Leapster), но досега не съм се спряла на конкретна. Иска ми се да бъде едновременно образователна и занимателна. Синът ми е на 4 години и 9 месеца, може би в интервала 5-7 ще му бъдат интересни. Ще ми бъде интересно, ако споделиш на какво си спряла.

Поздрави!
Маги

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Колко струва тази игра?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Нинтендо са с касети. За Нинтендо ДС варират м/у 90 и 100 лв. общо взето. Отзад на играта си има "легло", в което се пьхат.

# 21
  • Мнения: 339
извинявам се за невежия си въпрос, но с какво тази игра превъзхожда игрите на лаптоп примерно? И като знам колко интересни игри за РС-та могат да се свалят от мрежата (незаконно разбира се, но е факт), не е ли доста скъпичко удоволствие? newsm78

# 22
  • Мнения: 2 839
Magi_D, ще кажа щом реша, но така или иначе отзиви ще мога да дам чак след Коледа  Wink Обаче все ме влече към Липстър-а, че освен другите предимства, гледам че има и образователни игри. Ще си приспивам гузната съвест с тях  Laughing

Mileto, Нинтендото в България е към 280лв., игрите за него, както е писала soff, 90-100лв. Аз затова попитах в каква форма са, надявах се, че може да има кракнати  Whistling Липстъра е много трудно да кажа колко струва. В Ebay варират цените, но от сигурен доставчик са нещо като 200лв. Тези, които не стават за ТВ са малко по-евтини.

MeryLu, отговарям веднага с една снимка от албума на Ета от лятната ни почивка. Това с лаптопи е трудно изпълнимо  Mr. Green Пък и някак предпочитам да си карат по реда, да минат първо през електронните игри, пък после да засядат на компютрите. Лаптопа колкото и да е малък си е компютър и е далеч по-капризен по отношение на поддръжка, разнасяне ... Това го пъхаш в джоба, отиваш на плажа, мяташ една хавлия на главата, за да виждаш и си ти  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 100
Нинтендото е по-готино. Става и за по-големи деца. Дизайн, всичко. И все пак... нинтендо. Grinning
За това Нинтендо стават и игри, които са за по-стари модели. Тоест, не всички се играят с пръчицата. От въпросните игри има и такива, които са по 40 лв.

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Diva  в4ера ходихме да видим " какво ще ни донесе Дядо Мраз" - не пропуснах и въпросната игра на "Лиид Пад" - бе6е вклю4ена и играта беше Спаидърмен -  4есно  казано не ми допадна - графиката е прекалено лоша и елементарна  - игрите , които бяха за нея бяха около 10 и за възрастова група от 4-6 години  . в другите магазини видях още най-много 5 . плюс цената - 99евро (с една игра вклю4ена ).  имаше и големия вариант, само  за телевизор но аз за мен се прях на нинтендото - освен 4е ще има най-разли4ни оферти по нова година ами има и над 100 заглавия на игри - вклю4ително и за мен Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 839
Уаааааааааа  newsm45
Сега вече съвсем не знам кое да избера. Бях решила да е Липстъра, защото ако им взема Нинтендо и започнат от сега да го играят, като станат на 7 какво ще играят?? Мислех сега Липстър, към 7г. Нинтендо, после ПСП, всичко по реда си  Laughing
А сега какво??? Ама на снимките толкова добре изглежда графиката ...  Rolling Eyes Tова викаш е лъжа и измама?  Thinking

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нинтендо-то и за по-малки става. Поне Самуил беше май на три и половина, когато започна да играе с него.
Проблемът е, че у нас няма да намерите достатъчно игри.
Много по-добър вариант е PSP, обаче е три пъти по-скъпа.
П.П.За да няма омръзване, болни очи, лудост и глупост Mr. Green, ограничавайте времето за игра.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 839
Нинтендо-то и за по-малки става. Поне Самуил беше май на три и половина, когато започна да играе с него.
Проблемът е, че у нас няма да намерите достатъчно игри.
Много по-добър вариант е PSP, обаче е три пъти по-скъпа.
П.П.За да няма омръзване, болни очи, лудост и глупост Mr. Green, ограничавайте времето за игра.  Peace
Времето ще ограничавам, как инак. Или поне засега съм твърдо решена да е така  Mr. Green
Георг баш ПСП иска, това е то "като играта на Денис", но не го е дорасъл до там  Twisted Evil
Игри и за двете има много в Еbay, аз вече доста неща поръчвам от там. Т.е. това не ме притеснява.
Попаднах в един чужд форум в който се дискутира точно тази тема - Нинтендо/Липстер. Пуснах питане кое е по-добре за 4 годишно англоНЕговорящо дете. Чакам сега.

Тока на Нинтендото как спираш?  Whistling

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тока на Нинтендото как спираш?  Whistling
С копче.  Mr. Green DS-ът се зарежда като телефон.

# 29
  • Мнения: 3 886
това е желанието на моето  дете на почти 7 е но исках  нещо за което си струва и какво за нинтендо 200+100 за 1 игра така ли да разбирам .Дайте идея  искам  нещо което е с ложно защото лесните не са му интересни.Даите идея за моделаили другите с химикалката newsm78 newsm78 и искам по добрия вариянт естествено за тези пари искаме най доброто а кое е то????тази не ми вдъхва доверие изглежда ми  като евтина китаиска играчка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт