Корема ми е като торба

  • 3 304
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Ох ooooh! и моя корем е такъв, но нищо не мога да направя за момента, защото все още се кърмим, а и при две раждания явно така става.  След първото раждане ми се прибра,но го постигнах с коремни преси.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Спорт му е майката.

# 17
  • Мнения: 143
Аз съм доволна от Дева, въпреки че тук много мами се оплакаха от него.
И аз съм доволна от него  Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 163
И моя така си седи, а ще правим годинка,но аз имам много стрий и не виждам вариант да се прибере,просто кожата е деформирана и си виси тук-там. Какво ли не мазах , какви ли упражнения не правих - ефекта е 0.Какво да правиш   СЪДБА!

# 20
ох тия кореми на всички май са ни проблем  Confused и аз искам да го постегна...ама мн търпение трябва иначе се постига най-добре със сауна и коремни преси  Peace (от личен опит го казвам)

# 21
  • Мнения: 65
 newsm10  Опитай с каланетика.  Действа ,а и няма болки в кръста  bouquet

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте да споделя своя опит.След второто раждане корема ми беше като желе,което ме беше гнус да гледам и да пипам.15 дена след раждането започнах с упражнения за коремната мускулатура ,но работейки за долна част,горна и странична.В началото правех 3 пъти в седмицата по 15 мин.За всяка част от корема по 2-3 упражнения с по 2-3 серии.Иска се постоянство ,когато бебо беше на 3 месеца кожата се беше прибрала ,а мускула стегнат,след още 3 месеца,бебо беше на 6 вече си възвърнах и релефчето.Имайте предвид ,че нося бебо основно на корем,защото структурата ми е такава,няма място в таза  Wink
Надявам се да постигна същият ефект и след третото си раждане.Но постоянството е разковничето на успеха  Peace

# 23
  • Мнения: 70
Браво на теб, kloie!!! И за коремчето и за броя на юнаците Hug

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Опитайте и с обръч.  Peace

# 25
  • Мнения: 252
Съгласна съм с Василиса Peace. Другото преимущество на обръча е, че извайва талията.

# 26
  • Мнения: 1 802
Търпение и коремни преси - това ще ти помогне!
Всички сме минали по този път.  Simple Smile Ще се оправи коремчето ти! Аз родих преди 3 години и половина, вече не личи, че съм раждала  Peace Така че, изисква се време, миличка!  Hug

# 27
  • Мнения: 5 468
Аз съм доволна от Дева, въпреки че тук много мами се оплакаха от него.
И аз съм доволна от него  Peace
Аз вчера си го купих и щях да пускам тема за него, какви са отзивите. Моля ви, кажете, колко пъти на ден ме мазахте с него и кога забелязахте някакъв резултат?

# 28
  • Мнения: 952
Аз съм доволна от Дева, въпреки че тук много мами се оплакаха от него.
И аз съм доволна от него  Peace
Аз вчера си го купих и щях да пускам тема за него, какви са отзивите. Моля ви, кажете, колко пъти на ден ме мазахте с него и кога забелязахте някакъв резултат?

този крем на Дева за стягане на корема  ли е?
и аз искам да стегна моя още малко,но не правя нищо друго освен да скачам на въже и незнам дали въжето ще помогне в случая newsm78

# 29
  • Мнения: 5 468
този крем на Дева за стягане на корема  ли е?
Пише, че е антицелулитен с отслабващ ефект.

Общи условия

Активация на акаунт