Йогурт Плейбой

  • 7 247
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
Тортата я приготвям вече няколко години.Показвам снимки/лошо качество от телефон./



Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 16:38 от Пепито

# 16
  • София
  • Мнения: 35 950
Хареса ми много, и скоро ще я направя
Мерси за рецептата   bouquet

# 17
  • Мнения: 529
 Толкова е лека и приятна, че наскоро имахме гости и един от тях изяде 3 парчета! Много бях доволна!
Между другото наскоро я правих в купа с рула, като една известна тук торта.
 labrex, супер е плеймейтката.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 12:03 от Amaretto

# 18
  • София
  • Мнения: 448
Много благодаря за рецептата!В събота като не съм на работа ще зарадвам моите момчета! Hug

# 19
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Тортичките ви изглеждат страхотно. Плодовата пита на "Неделя" ряпа да яде! Записвам си рецептичката.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета,един въпрос.Как изваждате сладкиша от формата?Веднъж бях правила сладкиш във форма с подвижно дъно,е, не можах да махна дъното и си остана така в подноса,със дъното на формата.

# 21
  • Мнения: 678
max-mama ,защо не можа да я извадиш?
Беше залепнала ли беше?
Следващия път не сиропирвай блата,сложи го с гладката страна нагоре.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110


Ще пробвам със сигурност йогурта,но имам чувството,че ще изсипя сладкиша при опит да го прехвърля в поднос.

# 23
  • Мнения: 529
 Нямам такава форма, но се чудя не може ли да не слагаш дъното. Идеята ми е да заключиш стените, изрязваш плътно блата, слагаш кръга с блата върху подноса и тогава изсипваш сместа. Ама и аз едно обяснение дръпнах.

# 24
  • Мнения: 678
Нямам такава форма, но се чудя не може ли да не слагаш дъното. Идеята ми е да заключиш стените, изрязваш плътно блата, слагаш кръга с блата върху подноса и тогава изсипваш сместа. Ама и аз едно обяснение дръпнах.

Може и така да стане -добре идея Peace

# 25
  • Мнения: 2 498
И аз имам въпросче....
Колко време след като стегне крема се нареждат плодовете и как се желират?
Може ли някой подробно да ми обясни?

# 26
  • Мнения: 22 867
Аз използвах тази смес и ми се стори доста вкусничко:

100 мл вода
20 мл водка
50гр захар
10гр желатин
1 ванилия
Желатина се накисва с водата.Като набъбне се добавя захарта и се разтопява,без да завира.Прибавят се водката и ванилията и се изчаква да се охлади и да стане на гел.Тогава с помоща на найлоново пликче с дупка отпред се шприцова върху плодовете.

От форума е, но пак не съм отбелязала от кого е. Embarassed
Като постои тортата в хладилник половин-един час, може да я извадиш и да редиш плодовете. След това ги заливаш с желиращата смес.

# 27
# 28
  • Мнения: 110
Amaretto, благодаря за рецептата, правих го за моя РД и гостите ми много го харесаха  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт