колело за 2 годишно или как разхождате децата си

  • 4 463
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 720
Погледни в подписа ми.
Много са хубави велосипедите Grinning

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
На дълги разстояния сме с количката. Не я карам да седи в нея, но ако заврънка, че се е уморила и иска да я гушкам й предлагам да седне, не я взимам на ръце. Когато се лигави, отказва количката, но ако наистина е уморена, бързо бързо се намества Wink
Друг вариан на придвижване е този, newsm39. Не се замърсява околната среда, спортувам, придвижвам се по-бързо, от колкото пеша, а понякога дори по-бързо и от колата  Peace

# 17
  • Мнения: 2 567
Ако моята беше на тази възраст щях да и взема нещо подобно. Хем детето не се уморява, а и му е интересно да "шофира"  Simple Smile


Когато щерката беше малка, тези неща не бяха така достъпни и излизахме с едно конче, което се тикаше с крака.
Ако на вас не ви е скъпо може да погледнете за такива модерни превозни средства  Simple Smile
Ето тука има още
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=74

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 726
Ако някой знае къде продават колела триколки подходящи за 2 годишни, с истински гуми или пък използва някакъв оригинален транспорт, моля нека сподели  Hug
с истински гуми не съм виждала, но не всички са с пласмасови- нашето е със силиконови- пак е китайско, цяло лято се ползва изключително интензивно и все още е здраво и като ново. колежката ми ползва подобно с три годишното си дете. от тези сглава куче с мелодии.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ние сме пеша.

На триколката на Луси й се счупи лоста за бутане отзад, което я прави автоматично неуправляема от мен, и не я извеждам с нея.

# 20
  • Свиленград
  • Мнения: 269
На разстояния на които не може да ходи сама, извеждам само с количка. Така не се притеснявам дали няма да и се доспи, къде да я храня и т.н. А като направи някоя истерия ми е много лесно да я вържа и да я укротя. Как смяташ да извеждаш с триколка като падне снега? newsm78

За лятото търся някакво колело, но чакам да дойде това време за да видя какъв размер ще и пасне най-добре.
Peace
Чакам малкия да навърши 2,5 години и му купувам директно колело с помощни колелета. Тези триколки не ми се виждат удобен транспорт,те са по-скоро за игра на малките /по мое мнение де/. НА моята приятелка един ден й се развали триколката,та се наложи по средата на пътя аз да нося нейното дете, да бутам количката с моето,а майката да бута т.нар. триколка докато дойде мъжо й да я прибере.  Mr. Green Mr. Green Голяма картинка бяхме. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 389
Ние също се придвижваме с количка, но за в бъдеще съм се насочила към нещо такова:

Ако моята беше на тази възраст щях да и взема нещо подобно. Хем детето не се уморява, а и му е интересно да "шофира"  Simple Smile


Когато щерката беше малка, тези неща не бяха така достъпни и излизахме с едно конче, което се тикаше с крака.
Ако на вас не ви е скъпо може да погледнете за такива модерни превозни средства  Simple Smile
Ето тука има още
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=74

Ако някой е купил и ползва от тези акумулаторни коли, моля да сподели колко издържат акумулаторите им и дали си заслужава да се купят!  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 2 567
bay-bay, ето каква информация е дадена за този тип колички.

-Скорост до 6 км/ч.
-Издържливост на батерията -2ч.при непрекъсната работа
-Зареждаща 6V батерия
-Подаване на газ и спиране -на един педал.

# 23
  • Мнения: 2 622
За мен най-сигурна си остава количката Peace

# 24
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мен подобен акумулаторен мотор ме "предаде" по пътя до детската кухня. Тя е далече от нас, около час, час и малко мой ход (тоест бърз ход), отиване и връщане. Не помня какви са му параметрите на нашия мотор, но батерията свърши преди да успеем да се приберем, а беше заредена преди да тръгнем. Нашият имаше и музика, която детето постоянно пускаше и светеше с фаровете, може и затова да се изхаби батерията толкова бързо, не знам... Помня само, че едва се довлякох до къщи, влачейки мотор и полузаспало дете  Crazy След това с мотора - само на близки разстояния.

# 25
  • Мнения: 389
След това с мотора - само на близки разстояния.


Колко близки горе долу? Един час издържа ли поне?

# 26
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
След това с мотора - само на близки разстояния.


Колко близки горе долу? Един час издържа ли поне?

Горе долу толкова - един час, може би и повече, ако не се светка постоянно с фаровете и не се пуска музиката, не съм засичала точно време.
А за близките разстояния, ако падне батерията да мога да го довлача до нас по-лесно  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 389
След това с мотора - само на близки разстояния.


Колко близки горе долу? Един час издържа ли поне?

Горе долу толкова - един час, може би и повече, ако не се светка постоянно с фаровете и не се пуска музиката, не съм засичала точно време.
А за близките разстояния, ако падне батерията да мога да го довлача до нас по-лесно  Simple Smile

Благодаря ти!   Laughing

Извинявам се на авторката на темата за намесата от моя страна! Praynig

# 28
  • Мнения: 453
Имахме триколка на Бертони и след около година ползване й се чупи дръжката. Сега сме с някаква китайска от Марсел. Колелцата понтират гуми... Засега не е отказала (на 4 месеца е).

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс се движи с колело, от тези нормалните със спомагателни, бързо се научи да го кара, има тротинетка и още две коли от тези за бутане с крака, на едното има връзка за теглене.

Общи условия

Активация на акаунт