Гледахте ли Катето Евро в "Пълна промяна"

  • 6 155
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 672
От предаване на предаване имам чувството, че опитите да преобразят участниците са все по-неуспешни.

# 16
  • Мнения: 764
А аз пък искам да попитам ще има ли участник,независимо мъж или жена,който няма да е перхидролено изрусен newsm78

# 17
  • Мнения: 817
А аз пък искам да попитам ще има ли участник,независимо мъж или жена,който няма да е перхидролено изрусен newsm78

Ами сигурно НЕ!Или поне ,ако Кремена не реши да си направи и тя друг цвят.
Не знам защо ,но Кремена се опитва да наложи нейния стил на всички участнички.Всички са еднообразни.................... Rolling Eyes
вече въобще не ми е интересно това предавене.................

# 18
  • Мнения: 511
А аз пък искам да попитам ще има ли участник,независимо мъж или жена,който няма да е перхидролено изрусен newsm78

Ами сигурно НЕ!Или поне ,ако Кремена не реши да си направи и тя друг цвят.
Не знам защо ,но Кремена се опитва да наложи нейния стил на всички участнички.Всички са еднообразни.................... Rolling Eyes
вече въобще не ми е интересно това предавене.................

Определено се опитва да ги вкара в един калъп, своя собствен Thinking Чак е дразнещо ooooh!

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И на мен ми се стори, че едва се усмихва, но в началото лекара каза, че ще е така. Все ми е тая... След Биг Брадър ми падна малко в очите и нещо не я харесвам особенно. Не че е грозна, антипатична ми е. А онзи там, мъжа, хич не ми хареса с това патешко русо, мязаше ми на циганин така, в началото си беше по- добре.

# 20
Аз съм човек който си е правил една корекция, не съм никак доволна, ама незнам защо когато човек не е - лъже, че е. Както и да е,онзи ден в пълна промяна видях моя хирург и да ви кажа честно много съжалих, че няма директен контакт със студиото, инече така щях да го набръстя, та да разберат и други. Само си прибират парите тези мръстници, а за хората подложени на тези мъки направо ми е жал. Ще му кажа и името, няма да спестявам доц.Емил Георгиев - Клиника Нефертити - София #2gunfire

# 21
  • Мнения: 17 546
Катето Евро е като фъртуна като нещо и е на кеф, чак преиграва от бяс, а на представянето беше доста скумросана. Явно и тя не е особено щастлива от резултата.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 12:34 от DarkMoon

# 22
  • Варна
  • Мнения: 535
Явно и тя не е особено щастлива от резултата.

Както и повечето участници в ПП

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Имали повторение това предаване.

# 24
  • Мнения: 17 546
Не. И по торентите го няма.

# 25
  • Мнения: 162
Нека и на Катето! Все гледа да си направи безплатна реклама. Ужасно е! Хората ще си помисли че няма пари за ботокс и при първа възможност гледа да измуфти нещо.

# 26
  • Мнения: 647
Аз пък не можах да видя някаква разлика при мъжа който беше в този епизод...забравих му името.Освен , че е изрусен.Ама чак пълна промяна да има  newsm78
А на Катето кривата уста дано е временен дефект. След Вип Брадър не я долюбвам много , но тя си е красива жена , защо й трябваше да се вре в "Пълна промяна"?

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ЕЕЕ те се водят "Частична промяна" Peace

# 28
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Абе в тази "Пълна промяна" само деформират хората. Не го следя редовно, но колкото пъти съм го гледала вместо да е към по-добро на мен ми се виждат по-скоро обратното. Броят се на едната ми ръка тези, които наистина са били готини. А и имам чувството, че ги правят по един калъп.

Абсолютно на същото мнение съм. Предаването изобщо не ми харесва.

# 29
  • Мнения: 385
За промяната няма да коментирам,но ми стана много смешно как се кефи на безплатните (за нейния джоб) дрехи Joy,човек ще си каже,че няма горкото Кате пари да си купи дънки и обувки.Преди много ме кефеше тая жена,но след VIP Brother направо ми падна в очите.

Общи условия

Активация на акаунт