Какъв е мотивът ви да работите тази работа в момента

  • 3 293
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Парите.
И ми е интересно, щото иначе няма как.  Mr. Green
Развитие в кариерата няма да имам по ред причини-отдавна не съм в час с професията си, не съм за кариера, не съм на години за кариера.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 606
При мене е комбинация от 1+2. Не съм съгласна, че може да се гласува само с 1 -на опция.
Ако може-да се промени.
Комбинацията от 1 и 2 е толкова рядка че е по-скоро изключение. Това е идеалния вариант а както знаем идеални неща в живота почти няма. Така че приемаме че ти си изключение и ще те запомним Simple Smile


Запиши още един в листата с изключенията. И при мен е комбинация от тез две неща. Не че нямам съмнения понякога, но да, обичам си работата много.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 825
Първоначално ми харесваше, а после останаха само парите като мотивация. Да добавим още "За чест и слава". Дано накрая не остане само последното, защото нямам идея дали бих продължила.

# 18
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, има доста причини да съм точно на тази работа. По принцип гласувах с втора опция, но истината е, че освен, че ми е интересно, колективът е супер, малко сме и сме като едно семейство,  няма дисциплина кой знае каква, редовна смяна съм, събота, неделя и по празниците почивам, ако ми се наложи да отсъствам или, недай Боже, детето се разболее, няма никакви проблеми. За една майка, която няма на кой да разчита за помощ за детето, е доста приемливо според мен. Е, ако и парите бяха повечко, щеше хептен да е добре, ама то не може всички екстри накуп Laughing

# 19
Работата ми  е приятна  заплащаНЕТО СЪщО. ГЛАСУВАХ ЗА ВТОРАТА ОПЦИЯ

# 20
  • Мнения: 2 495
Работата ми харесва...обичам си я.Това е единствения мотив Wink
Е, и парите не са зле..все пак Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Обичам си работата и ми доставя удоволствие. Като добавка заплащането си го определям аз и също ми харесва.  Mr. Green

Та до някъде 1+2 с уточнението, че не бих работила нещо с удоволстеие ако не съм доволна от заплащането. Това ми звучи като утопия... хем щастлив, хем не оценен  newsm78

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 00:17 от Isa

# 22
  • Мнения: 15 572
Работя тази работа, защото е държавна и можех да си ползвам всичките отпуски, които ми се полагаха, за да завърша висшето си образование и да си ползвам майчинството до край. Но веднага щом ми изтече майчинството си намирам друга работа защото заплатата на такъв служител е смешно малка, а работата е безкрайно много

# 23
  • Мнения: 3 423
От година и половина не работя.
Мога да си го позволя и го правя.
Когато работех, работех само това,
което ми доставя удоволствие, но и
ми носи пари, контакти, движение.
Работа за кеф, но и за пари все пак.

# 24
  • Мнения: 139
Отговорих "парите".
Защото ако не са те, бих избрала нещо ( в същата сфера ),
но не толкова отговорно и напрегнато.
Започнах да получавам разни неща ( в здравословен смисъл )
на нервна почва, но няма как... лекарствата за сега помагат.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 01:31 от Dery

# 25
  • Мнения: 1 418
На първо място парите,защото прекалено много вложихме
в това начинание,отделно това е професията ми,която с
удоволствие практикувам.Общо взето работя,за да се
забавлявам.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 891
В момента не работя,защото съм в майчинство,но е удоволствие ще се върна на старата си работа.

Работя това за което съм учила,доставя ми удоволсвие и от заплащането също съм доволна.

# 27
  • Мнения: 5 647
При мен е комбинация от 1 и 2. Много си обичам работата и заплащането ме удовлетворява.

# 28
  • Мнения: 2 401
При мене е комбинация от 1+2. Не съм съгласна, че може да се гласува само с 1 -на опция.
Ако може-да се промени.
Комбинацията от 1 и 2 е толкова рядка че е по-скоро изключение. Това е идеалния вариант а както знаем идеални неща в живота почти няма. Така че приемаме че ти си изключение и ще те запомним Simple Smile

Пиши още едно изключение.  Да отбележа не винаги през годините е било така.

# 29
  • Мнения: 4
основният ми мотив са колегите

Общи условия

Активация на акаунт