Ами зимата?Къде с малки деца?

  • 2 253
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Винаги сме прекарвали времето си навън,с изключение на уикендите когато сме сядали за кафе с татито в просторни заведения.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По разходки в студа, Луси си спеше в количката.

# 17
  • Мнения: 707
Иzвинявам се zа тъпия въпрос, ама какво е това МОЛ  Embarassed? Благодаря.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ами навън. Mr. Green
Разходки из квартала, дори по люлките и пързалките. Минимум един час. Нали това е идеята на излизането навън - да се диша свеж въздух, да се калява детето, да се забавлява, да се раздвижва.  Grinning

Моловете зимата са "разпространители" на вируси. Десетки и стотици хора на едно място, климатичната система върти вирусите из сградата, изобщо не е подходящо място за разходка на дете.  Naughty


На същото мнение съм, няма какво да добавя.

# 19
  • Мнения: 2 019
Стига да не е валяло и да е нямало мъгла, сме обикаляли из квартала. Все пак идеята е детето да свиква със студения въздух и доколкото е възможно и да подиша чист въздух.
Peace

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Иzвинявам се zа тъпия въпрос, ама какво е това МОЛ  Embarassed? Благодаря.

ами това е голям, просторен търговски център - идва от mall.

# 21
  • Мнения: 528
дебело облечана и обикаляме центъра.Единствено дъжд ни плашеше но вече имаме чадърче и той не ни плаши.Няма ден да не сме на вън.

# 22
  • Мнения: 2 757
Разбира се, че навън. Ако вали - в някой МОЛ. Макар че зимния период е малко опасен за бебето в затворени помещения с много хора, поради риск от вирусни заболявания.

 Peace Подкрепям. МОЛ-овете май са повече за майките, отколкото за бебетата - нали целта е да са на чист въздух в крайна сметка. За деца, които вече тичат и си играят е интересно в МОЛ-а да се позабавляват. Ама за малки бебета -  Naughty. Само ако вали седя на закрито, по възможност пак навън ама под навес. Иначе никакъв студ не може да ме уплаши - намъквам в дебели дрехи бебока, пъхам в себел спален чувал и спи като къпан. Аз обличам скьорския костюм с няколко ката дрехи отдолу и сядам на пейка в двора и си пукам лаптопа. Като почна да замръзвам се разходя малко с количката и така.

# 23
  • Мнения: 2
Ами навън. Mr. Green
Разходки из квартала, дори по люлките и пързалките. Минимум един час. Нали това е идеята на излизането навън - да се диша свеж въздух, да се калява детето, да се забавлява, да се раздвижва.  Grinning

Моловете зимата са "разпространители" на вируси. Десетки и стотици хора на едно място, климатичната система върти вирусите из сградата, изобщо не е подходящо място за разходка на дете.  Naughty


На същото мнение съм, няма какво да добавя.

# 24
  • Мнения: 3 069
Зимата е най-рисковия сезон от вирусни инфекции и за това гледам да не го събирам с други с деца.
Разбира се на празници се събираме с роднини, но по принцип гледам да ограничавам контактите му с външни хора.Винаги си измисляме разни игри и не му е скучно в къщи, а и си правим разходките навън но изолирано.
На мен ми липсват социалните контакти но детето ми е приоритет!

# 25
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
Мразя МОЛ-ове. Ходила съм 2 пъти с Ники, когато валеше.
Беше ми страшно топло, задушно, човек върху човек, количка върху количка - ужас.
И тази жегааааааа вътре - как издържах не знам.
Повече няма да стъпя, по-добре да ме побърква вкъщи.

Аз го извеждам по 2 пъти на ден, седим си вкъщи само ако вали, но тогава излизаме на балкона, за разнообразие и за глътка свеж въздух.

# 26
  • Хасково
  • Мнения: 726
Ами навън. Mr. Green
Разходки из квартала, дори по люлките и пързалките. Минимум един час. Нали това е идеята на излизането навън - да се диша свеж въздух, да се калява детето, да се забавлява, да се раздвижва.  Grinning
и аз така мисля

# 27
  • Мнения: 4 915
Иzвинявам се zа тъпия въпрос, ама какво е това МОЛ  Embarassed? Благодаря.

Мол е голям търговски и увеселителен комплекс. Английската дума е mall.

Не е абревиатура като ЦУМ (Централен Универсален Магазин), когато една дума е съставена от началните букви на други думи;  а е обикновена преводна дума. Затова не се пише МОЛ, а мол. Както не пишем МАГАЗИН.  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 7 038
Ако не вали и не духа вятър сме навън на разходка, чести посетители сме и на  детските клубове.

# 29
  • Мнения: 455
Ами навън. Mr. Green
Разходки из квартала, дори по люлките и пързалките. Минимум един час. Нали това е идеята на излизането навън - да се диша свеж въздух, да се калява детето, да се забавлява, да се раздвижва.  Grinning

Моловете зимата са "разпространители" на вируси. Десетки и стотици хора на едно място, климатичната система върти вирусите из сградата, изобщо не е подходящо място за разходка на дете.  Naughty

Peace Редно е поне за известно време да забравим за собствения си комфорт - винаги може да седнем на кафе когато детето е с баща си или с някоя от бабите.

Общи условия

Активация на акаунт