Л Ю Л И Н С К И Я град в града - пълен с майки и деца

  • 12 768
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
здравейте,къде в Люлин се подават молби за данъчно облекчение?На кооп.пазар ли е?
да - в сградата на кмета, само че данъчните са на третия етаж...не е ли рано да се подават  newsm78, аз знам , че се прави след края на годината. Само декларациите за данъчни облекчения , които се подават при работодателя , се подават през декември newsm78...

# 241
  • Мнения: 9 973
не е рано,нали догодина отпада Peace

# 242
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
доколкото знам, отпада дан. облекчение за 2008, но за 2007, срока за подаване е до края на годината при работодателя, а при данъчните след края на годината - иначе как ще си вземеш в началото на декември бележка за дохода ти , до края на годината?И в двата случая става въпрос за подаване на декларация за данъчно облекчение за 2007 година - така , че няма да "отпадне", ако се подава януари...имаше цяла тема , за тези декларации, миля , че беше в нашите деца или клюкарника...
дано си ме разбрала ,защото не го написах много свързано... Simple Smile

ПП: ето я едната от темите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239133.0
ако искаш питай и там Peace

# 243
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Здравейте, преди седмица се преместихме в първи. Някоя от вас знае ли дали има банков клон наоколо(независимо на коя банка). Трябва да пращам преводи, а с бебето ми е трудно да се носим на ръце до Кооперативния(май всички клонове са там)
ауууу! колко съм смотана и заспала - ми има някаква свотовнонеизвестна банка , точно в сградата на Т-маркет/2 м.р./, до "ту би"-то Mr. Green
точно до блока ми е , но трябва ъкъл , за да се сети човек...
надявам се , да ти върши работа...

# 244
  • София
  • Мнения: 14 825
Божее, благодаря ти-преди няколко дни пазарувах от там и въобще не я отчетох. Егати блейката съм.

# 245
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Може ли и ние да се присъединиме?Аз съм Рони и живея в Люлин от както се помня,а сина ми е Дейвид и живее в Люлин от както е роден-26.07.2006г. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 344
Здравейте!
Днес времето беше супер.С Анджи си направихме разходка и си взехме папкането.Влезнах в Ганчев да видя да й избера някоя играчка за Коледа, но нищо не ми хареса.Искам нещо музикално да е.Има един магазин за играчки и колички при търговския.Чудя се дали там има нещо интересно и мисля утре да се поразхода.
Анджи все още кашля, но вече е по-добре.Тръгнали са ни 3 зъбчета.Едното от горе още малко и ще избие.Ще стане много смешна с едно зъбче от долу и едно от горе.
Добре дошли на новите мамчета!Момичета желая ви лек ден! Wink

# 247
  • София
  • Мнения: 619
Ето ни пак.Искам да отправя една молба към всички вас мамита от Люлин.Т.к. си търсиме спешно ново жилище,а предпочитам да е в раьона пак(Люлин) моля ако някоя от вас чуе за отдаване под наем на гарсониера с наем до 100-110 евро да ми пише.Знам ,че наем за тези пари е почти вече невъзможно,но ми се струва ,че все би могло да изникне от някъде нещичко.Ще съм ви благодарна.

# 248
  • София
  • Мнения: 619
baby 188 преди 2 дни бях в Хиполенд-имаше интересни неща,но мноооого пари бе.Муз. играчки под 30лв. нямаше.На дейвид му купихме една количка за бутане от тези тип пазарските в Билла и др.маркети,но в умален вид.Нали е момче.............та такото едвам се съгласи.отиди до Цар Лъв ако не ти е много далече до там.В книжарницата има доста нещица и на много сносни цени!Ние сме от 8-ма част

# 249
  • Мнения: 344
baby 188 преди 2 дни бях в Хиполенд-имаше интересни неща,но мноооого пари бе.Муз. играчки под 30лв. нямаше.На дейвид му купихме една количка за бутане от тези тип пазарските в Билла и др.маркети,но в умален вид.Нали е момче.............та такото едвам се съгласи.отиди до Цар Лъв ако не ти е много далече до там.В книжарницата има доста нещица и на много сносни цени!Ние сме от 8-ма част

Аз Цар лъв незнам къде точно се намира.Неможеш да си представиш колко съм затруднена и незнам какво да й взема.Тя още не е проходила.А трябва да измисля две играчки, защото на 1 Януари е рожденничка.

# 250
  • София
  • Мнения: 619
baby 188 Цар Лъв се намира:можеш да стигнеш до там и с тролей 7-мица от Кооп. Пазар.А иначе това е на бул.Шабан до 12-та поликлиника!магазините са 2-единя е за храни,колички и аксесоари за по малките,а другия е въпросната книжарница където те насочвам.Като стигнеш там ще попиташ за книжарницата на Цар Лъв и веднага ще те опътят.С тролей 7 мисля че ако го вземеш от Кооп. пазар се пада да слезнеш веднага след Домко.няма да е объркаш!

# 251
  • Мнения: 344
Много ви благодаря, момичета! Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 1 931
Здравейте!Може ли и ние да се присъединиме?Аз съм Рони и живея в Люлин от както се помня,а сина ми е Дейвид и живее в Люлин от както е роден-26.07.2006г. Simple Smile
Дейвид е само 9 дни по- малък от моята принцеса.
Честит Рожден Ден на Анастасия на msbilt.
Много здраве и късмет.

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:16 от blagovesta

# 253
  • Мнения: 181
Нови членове приемате ли? Живеем в първи, мама Вени, тате Иван и малък Росен роден на 13. 04. 2006?

# 254
  • Мнения: 83
ЗДРАСТИ VENIANDИ НИЕ СМЕ В ПЪРВИ,МОЖЕ ДА СИ УРЕДИМЕ ЕДНА СРЕЩИЧКА  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт