Л Ю Л И Н С К И Я град в града - пълен с майки и деца

  • 12 761
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 14 760
И ние сме в първи-до фантастико. Свиркайте, да се запознаем.

# 256
  • Мнения: 181
То може и да се познаваме по физиономия!

# 257
  • Мнения: 24
Здравейте на всички. Аз съм от "ветераните", но гледам че доста закъснях да се запиша за новата тема  Embarassed
Много поздрави  Peace

# 258
  • Мнения: 24
Ето ни пак.Искам да отправя една молба към всички вас мамита от Люлин.Т.к. си търсиме спешно ново жилище,а предпочитам да е в раьона пак(Люлин) моля ако някоя от вас чуе за отдаване под наем на гарсониера с наем до 100-110 евро да ми пише.Знам ,че наем за тези пари е почти вече невъзможно,но ми се струва ,че все би могло да изникне от някъде нещичко.Ще съм ви благодарна.

Аз съм в 5ти на доста отдалечено място и цената на гарсониерите при нас са от 300 лв вече. Пожелавам ти успех!

# 259
  • Мнения: 912
blagovesta,  благодаря ти! Hug

# 260
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Дейвид  е болен от 2 дни.Някакъв вирус го е пипнало и от 2 нощи не сме спали изобщо.Пред самоубийство съм,а с мъжа ми ще се изпоколяме вече.Много сме се изнервили.Започна с повръщане,температура над 39 и от вчера разтройство.Слава богу днес не е вдигал температура и не повръща.Водих го при Мангъров ,защото на педито и нямам изобщо никакво доверие.Каза ми да давам Хидратин Алфа за да не се обезводни и нищо друго.Евентуално ефералган свещички или панадол ако не му е добре от температурата.Мамита знаете ли как да дозирате свещички за температура или панадол и другите му аналогови лекарства?!
ЕТО:през устата-1-а мерна ед. на телесно тегло(ако детето е 12кг.-12 мерни ед. Панадол или др. аналогово)
свещички:20mg. на телесно тегло(ако детето е 12 кг. 240mg. свещичка).Мисля ,че много от нас не го знаеха и после се чудиме защо не смъкват температурата когато са болни.Всички температуро понижаващи се дават мин. през 4 часа.И ако детето се чувства добре(не го тресе,не му е лошо,не хленчи)не давамее нищо за нея дори и да е 39 градуса.Това са препоръките на д-р Мангъров.Надявам се утре да сме вече ок и тази нощ да поспиме,че  Tired
Lena R Това е така,но някакси тайно се надявам нещо да изкочи.Ще подам документи в Общината за общинско жил.,но там трябват много връзки и още нещо  Money(ще го мислиме).

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 19:46 от ronkis

# 261
  • Мнения: 1 931
Lena R и ние сме в 5- пред детската градина

# 262
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126

Lena R Това е така,но някакси тайно се надявам нещо да изкочи.Ще подам документи в Общината за общинско жил.,но там трябват много връзки и още нещо  Money(ще го мислиме).
имам , подадена молба от 2000г - ефект нулев Naughty
става само с мноооого връзи и мнооого пари, явно...

# 263
  • Мнения: 1 931
Здравейте момичета. Искам да ви попитам нещо.
 Вие като плащате за поддръжка на входа парите дето събират, плащате ли и за децата си, и ако плащате от кога сте започнали и съответно пълна такса ли плащатe? На нас ни заявиха,че от нова година ще трябва да плащаме и за децата,но на мен ми се струва, че за толкова малки деца не трябва да си събират пари и за това питам при вас как е. Ще съм ви благодарна да ми пишете при вас как е.

# 264
  • София
  • Мнения: 5 738
blagovesta, в нашия ход не се плаща за малки деца! Peace

# 265
  • Мнения: 1 209
привет, при нас не се плаща до навършване на 7 години на детето. решението за това от каква възраст за децата ще се дължат такси за етажна съсобственост се вземат на общо събрание на собствениците във входа.

аз цял ден си лекувам компа и гледам 4е не е 4итав още.  newsm78

# 266
  • София
  • Мнения: 2 530
Като един домоуправител ще кажа: По ПУРНЕС- правилника  за реда и надзора в етажната собственост, деца до 3г не заплащат нищо, от 3г до 7 год. се плаща 50% от сумата и над 7 год се заплаща цялата сума. Това важи, освен ако на събрание на етажната собственост не са решили и децата да плащат, колкото възрастните. Освен това, ако събранието не е свикано по законния начин, ако домоуправителя ви не е легитимен/ т.е. той трябва да има удостоверение от общината, че е домоуправител/, аз съм сигурна, че няма такова, спокойно можеш да откажеш да плащаш каквото и да е и той нищо не може да ти направи.

# 267
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Не бях писала скоро т.к. Дейвид беше много болен и едва днес се поосвести детето. yu5Беше със страхотно разсторойство и диария придружено от температура.Но днес е доста по добре-за 6-ти ден.Хапна,както никога до сега от както е болен и така....нещата вървят на добре!Не съм ви изчела всички и затова ще се включа само към последната обсъждана темичка,а именно тази за такса вход за дете.По правилник от общината за деца ненавършили 7 години такса вход НЯМА!А иначе тук при нас се опитаха да ми вземат още една такса когато Дейвид се роди защото съм била излизала многократно с количката на вън и съм цапала входа.Обаче тогава последва едно голямо:АБЕ ЩО НЕ СИ Е....МАЙКАТА!Същото се случи и с пинчера ми преди време-искаха такса за него.Във входа има още 5 кучета-за тях няма такса.Абе нещо се опитаха да се заядат,но пак си получиха голямото ИЗРЕЧЕНИЕ  в лицето!Подобни изцепки от тяхна страна няма вече!
И така:знаете ли за Коледното тържество на Бам-Бам?  santa2 10лв. за един час с дядо Коледа!Подаръци от родителите.Датите са 23 и 25.12.2007г.Аз записах току що Дейвид за 23-ти от 11 часа.Ето тел. на клуба ако някой иска да запише детето си 0897927366.Сигурно и другите клубове ще правят коледни тържества,но на мен не ми е известно може би защото не съм се интересувала.За това ще ходиме на този в Бам-Бам!Айде отивам да правя вечеря!  food002

# 268
  • Мнения: 1 931
Много ви благодаря за информацията. Все ми се струваше не естествено и за децата да искат, ще се разберем.
 ronkis , ние ще ходим на Коледният благотворителен бал, ако искаш разгледай в подписа на bifana в постинга над твоя. Вече го очакваме с нетърпение. Малко се притеснявам, че Йони трудно се отпуска в такива места и иска да стои при мен, но се надявам там да не стане така. Взехме една маска на Спайдър мен с ръкавици, но той не ще да я сложи и ако не се престраши ще е без маска.

# 269
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Здравейте!Не бях писала скоро т.к. Дейвид беше много болен и едва днес се поосвести детето. yu5Беше със страхотно разсторойство и диария придружено от температура.Но днес е доста по добре-за 6-ти ден.Хапна,както никога до сега от както е болен и така....нещата вървят на добре!Не съм ви изчела всички и затова ще се включа само към последната обсъждана темичка,а именно тази за такса вход за дете.По правилник от общината за деца ненавършили 7 години такса вход НЯМА!А иначе тук при нас се опитаха да ми вземат още една такса когато Дейвид се роди защото съм била излизала многократно с количката на вън и съм цапала входа.Обаче тогава последва едно голямо:АБЕ ЩО НЕ СИ Е....МАЙКАТА!Същото се случи и с пинчера ми преди време-искаха такса за него.Във входа има още 5 кучета-за тях няма такса.Абе нещо се опитаха да се заядат,но пак си получиха голямото ИЗРЕЧЕНИЕ  в лицето!Подобни изцепки от тяхна страна няма вече!
И така:знаете ли за Коледното тържество на Бам-Бам?  santa2 10лв. за един час с дядо Коледа!Подаръци от родителите.Датите са 23 и 25.12.2007г.Аз записах току що Дейвид за 23-ти от 11 часа.Ето тел. на клуба ако някой иска да запише детето си 0897927366.Сигурно и другите клубове ще правят коледни тържества,но на мен не ми е известно може би защото не съм се интересувала.За това ще ходиме на този в Бам-Бам!Айде отивам да правя вечеря!  food002
къде се намира този клуб Бам-бам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт