За чорапогащниците и момчетата

  • 11 377
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Аз също обувам малкия с чорапогащници и ги намирам за много практични, защото ние сме в период на прохождане и хем си стоим в количката и ни става студено, защото не мърдаме много, хем като тръгнем пък после, не се притеснявам, че ще му се свличат чорапите, че ще му изстине кръста (аз като бабите за кръста да подудна Simple Smile Не съм се замисляла дали го притоплям, но по-скоро- не и смятам да ползвам чорапогащниците  тази година.
Другото им предимство е че не му влиза студено изпод крачолите, когато задуха, а във Варна духа яко, за съжаление много трудно откривам панталонки с ластици отдолу, които да спират студеното.

# 16
  • Мнения: 2 631
Naughty не съм обувала и не смятам и в бъдеще, много ми е анти за момче  Peace, отделно, че е много дразнещо за мен лично

има прекрасни термочорапки 3/4ти, както и термопанталони  Peace

# 17
  • Мнения: 3 447
Миналата зима не обувах, защото беше топло. Иначе комбинацията е дънки с чорапогащник или термопанталон с чорапи, при температури около и под нулата.

# 18
  • Мнения: 7 821
Никога не съм им обувала. В студа са с термопанталони и 3/4 чорапи.

# 19
  • Мнения: 385
И аз си задавах този въпрос,въпреки,че говоря за момче на 9 години,предложиха ми 3/4 чорапи Thinking,но аз съм за клина(ако е много студено).

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обувам ...ако взимаш, търси 100 % памук ... или поне 80

# 21
  • Мнения: 809
Слагам чоропогащник.
Гледам да не са от термочоропогащниците, но и такива съм слагала.
Иначе има едни, които не са много плътни и ми се струват удачни.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 16:08 от Julka

# 22
  • Мнения: 27
Аз също слагам чорапогащник на моя Дейви. Не мисля, че е от значение дали е момче или момиче, когато са малки и двата пола боледуват и им е студено.

# 23
  • Мнения: 24 467
Ами аз съм вече на почти 33, напр., т.е. определено не съм малка, обаче си нося чорапогащника, включително и дебелия памучен такъв през зимата и не ми пука, мразя да ми е студено.  Laughing Когато замръзна се разболявам.
Всеки има различна поносимост към студа. Големият ми син, напр., обожава студа, даже се къпе със студена вода, ако не го заловя да му се скарам. Малкият трепери, ако не е увит като буба и не може да заспи без чорапки на краката. Аз също спя с чорапи от октомври до април, ако не си сложа просто не мога да заспя.

# 24
  • Мнения: 336
Ненавиждам чорапогащници!!! Като бях малка още си спомням как мама ме караше да го обличам, а после тичах до училище и веднага в тоалетните да го събуя! Толкова ми беше неудобно, че не на момче, а на момиченцето ми даже няма да обуя никога!

# 25
  • Мнения: 1 479
И в момента са обути и 2-та с чорапогащници.Аз сьщо нося,като падне студ.

# 26
  • Мнения: 3 886
Не нося аз нито той.Колкото и да е студено не носи от ололо 5 годишен Peace

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хайде и аз да се включа.

Аз самата, зимата нося чорапогащник под панталона, защото ми е студено, без да работя на открито, като офисът ми е на 3 мин. от вкъщи.

Е как да пусна дъщеря си по чорапи на разходка зимата?

Съдя по себе си, не пускам теми.

# 28
  • Мнения: 24 467
Хайде и аз да се включа.

Аз самата, зимата нося чорапогащник под панталона, защото ми е студено, без да работя на открито, като офисът ми е на 3 мин. от вкъщи.

Е как да пусна дъщеря си по чорапи на разходка зимата?

Съдя по себе си, не пускам теми.

Въобще това ми звучи като въпрос, дали слагаме ръкавици през зимата на децата. Толкова няма смисъл- просто всеки казва до каква степен търпи на студ, пък за децата, особено при малките такива, които не могат да си кажат точно се разчита на умението на родителите да усетят дали и кога последните имат нужда да се стоплят.

# 29
  • Мнения: 4 841
[Въобще това ми звучи като въпрос, дали слагаме ръкавици през зимата на децата.

Или слагаме ли шапчица в къщи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт