Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте страхотна темичка  Hug аз обещавам до коледното парти(19-20 декември) кантарчето да показва 6 и......... е ако е и 5 и ........ няма да го върна я  Crazy аз от петък или понеделник(зависи кога ми го донесат) почвам сиропчето мадалабал пък да видим  Flutter Flutter Flutter

# 16
  • Мнения: 203
Обещавам 3-5 кг.Дано го спазя.
Успех на всички. Peace

# 17
  • Мнения: 4 171
Може ли да се запиша при вас? Blush Искам поне 2кг. да сваля до Коледа. Praynig Кисче,заглавието е ТРЕПАЧ!

# 18
  • Мнения: 523
Може ли да се запиша при вас? Blush Искам поне 2кг. да сваля до Коледа. Praynig Кисче,заглавието е ТРЕПАЧ!
Разбира се,че може! HugМерси! Blush  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 631
Тук!  Peace
Отново!
Понеже вече почти съм достигнала желания си вид, този месец обещавам кило, кило и половина. Повече - не!
Така, че:
от 51.3 към 50!!!
Успех на всички в нашата темичкаааа   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 147
  bouquet за прекрасната тема Heart Eyes
Цар съм на обещанията Hugвече няма шега поне -3 кг ooooh!

# 21
  • Мнения: 302
Обещавам да сваля 3 килограма и да стана 55  Praynig

# 22
  • Мнения: 81
в момента съм малко неуверена но ще обещая смело: минус 5
ох дано  Praynig Praynig Praynig

# 23
нека и аз се запиша обещавам 5кг сега съм 78

# 24
  • Мнения: 2 113

 Много благодаря за темичката !  bouquet

От 65,3 на 62 кг.

Ама ако може да не си загубя хубавия бюст, че слаба и с хубав бюст си е рядък процент (и нито една от снимките по рекламите, за жалост), а досега като отслабна и губя и в бюста. Embarassed Cry Sad

Успех на всички !!!

# 25
  • Мнения: 65
За октомври бях обещала да сваля 2 кг, а свалих 3 кг. и в момента съм 74 .Много съм доволна от себе си.През ноември ще се опитам да сваля  пак 2 кг. Дано успея,защото през септември се изложих.Желая на всички успех!

# 26
  • Мнения: 160
Много хубава темичка Heart Eyes
Обещавам до края на Ноември кантара да показва 5 иии нещо Simple Smile т.е към 3-4килца.
И дано всички си спазим обещанията Praynig Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте!И аз да се запиша.Като гледам няма табличка.Аз от обещани 5кг,свалих само 1кг Embarassed Embarassed EmbarassedСраааам,ама няма как,продължавам,няма да се предавам!Успех на всички! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 1 152
Пропуснах миналия месец, но този се записвам. Няма да обещавам много, че  newsm78.
В момента съм 72кг. Надявам се в края на ноември да съм 70. А ако видя шестичка на кантарчето... ще изям цяло парче шоколадова торта  Mr. Green

  bouquet

# 29
  • Мнения: 478
Тъй като си наваксах обещаното свалено килце Embarassedза новия месец обещавам -2кг Laughing
Успех на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт