България

  • 2 116
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 291
....Земя като една човешка длан,
но по-голяма ти не си ми нужна.....

# 16
# 17
  • Мнения: 268
 Колко мило,че някой кътчета от България са запечатани в тези фотоси,но трябва като че ли малко повече за северната част...и така до безкрайност ...СУПЕР СА Peace  bouquet

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Много ми харесаха снимките...Стоплиха ми душата и ме накараха да искам да мечтая за моята старана,за моята Бълггария...

# 19
  • Мнения: 738
Снимките са чудесни, само тези минарета в Родопите в повече ми дойдоха Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 622
Страхотни снимки   Grinning

# 21
  • 7800
  • Мнения: 243
Искам всички тези снимки, аз да съм ги направила.

# 22
  • Мнения: 6 472
Много ми харесаха снимките...Стоплиха ми душата и ме накараха да искам да мечтая за моята старана,за моята Бълггария...
Да обаче са факт Rolling Eyes Преди време ходих надолу покрай една командировка. Имах усещането че времето е спряло някъде малко преди освобождението Confused

Иначе за снимките - добри са. Георги Величко е един от създателите на фото форума и преди около година ми водеше курса по фотография. Запален планинар е и изобщо любител на природата. Има невероятни кадри, както от българия така и от африка (поне това видях аз). На хартия в голям размер са още по- впечатляващи Grinning

# 23
  • Мнения: 98
сега има изложба на този фотограф в зала "Сердика"

# 24
  • Мнения: 98
извинете - зала "Средец"

# 25
  • Мнения: 407
Разкошни са!
Винаги съм намирала фотографията за много интересно занимание, цяло предизвикателство си е...от значение обаче е и техниката, с която разполагаш.
Тези фотоси на България са доказателство за уникалността и красотата на страната, в която живеем.

# 26
  • Мнения: X
Браво!Приказно  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 130
Мноооого е красиво страхотни са всички снимки.Само не разбрах джамиите за какво са,без малко да се потопиш в красива България и отново простотия направо е  жалко

# 28
  • Мнения: 2 821
Каква простотия за теб са джамиите не разбрах.....има ги много в Родопите, а Родопите са България!

Страхотни снимки!

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно в Южна България съм срещала много свестни хора. Дори бях изненадана, че в някои градчета не си заключват вратите.
А в София ни гони параноята на тема сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт