имам нужда от съвет

  • 2 250
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Ох, а аз бях от тези, дето слушат бабините глупости  Laughing Не се подстригах през цялата бременност, ама сега нямам никакво време  Whistling Подстригвай се, не му мисли!  Peace

# 16
  • Мнения: 197
благодаря ви аз съм дамска майка и ще се подстрижа разбира се .

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 #CrazyПълни глупости, я си се подстрижи  и не ходи като Покахонтас  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
Не се връзвай на суеверия, спокойно се подстригвай, аз поне три пъти се подстригах, а сега не мога да стигна до салона.........

# 19
  • Мнения: 6 164
Има още около 30 теми за "Може ли да се подстригвам, докато съм бременна?" и оттогава не са се променили много нещата -  да, може, суеверия са.

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не вярвам на бабини деветини. До като бях бременна  се боядисвах, подстригвах и всичко каквото правех и преди това.
Peace

# 21
  • Мнения: 479
Ами и аз не се подстригвах и си сядах на косата  Simple Smile Щом родих с радост клъцнах 2 педи и сега пак ми е под кръста

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ти си решаваш.
Това са бабини деветини.

# 23
  • Мнения: 1 440
Подстригвай се,!Ако е мъж,няма да му го  "отрежеш",спокойно!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз си се подстригвах без никакви притеснения.

# 25
  • София
  • Мнения: 518
Не вярвай на глупави суеверия и аз докато бях бременна се подстригвах и боядисвах няколко пъти Hug

# 26
  • Мнения: 8 999
Бременността не е състояние на омагьосаност и поради това не е обвързана с никакви ритуали, жертвоприношения или ритуали. Единственото, което не трябва да правиш е да не пушиш, да не пиеш алкохол, да не се дрогираш, да не се преуморяваш, да не се храниш безразборно и нездравословно. И то не поради някакво суеверие, а за да опазиш здравето на детето си и твоето собствено.

# 27
  • Мнения: 2 019
Щом  имаш нужда, подстрижи се, рабира се. Не се връзвай на тези глупости.
Аз по време на бременността се подстригвах и боядисвах съвсем спокойно. Peace
и аз

# 28
  • Мнения: 2 723
Разбира се, че ще се подстрижеш, после да не мислиш, че ще намериш време?

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Подстрижи се,стига сте робували на суеверия Confused

Общи условия

Активация на акаунт