Коледни картички за децата от домовете в България

  • 8 236
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
И аз искам да изпратя картички и ще очаквам адреси. А може ли да сложа и коледни стикери в картичките (ако децата са малки) или ще стане борба? Мисля си, че мога да надпиша повече картички и да ги изпратя като малко пакетче до съответния дом - така ще зарадвам повече деца, и няма да е по-скъпо от изпращането на индивидуални писма. Картичките пак ще си бъдат в пликове, но мога да ги изпратя като малък колет. Така става ли?

# 16
  • Мнения: 2 577
Момичета,
Поздравявам ви за начинанието   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 294
С удоволствие се вклЮ4вам мигом... имам 5 карти4ки с тенденция за пове4е, които съм пратила за дома в който ние (мами от Норвегия) 6те пра6таме ли4ни подаръци и карти4ки за всяко дете. Но ни6то не пре4и да разпратя от тях на о6те деца в други домове... мисли ли се за ли4ни пожелания?
ето линк: http://pannekake.multiply.com/photos/album/1/Koleda
мили46, аз съ6то мисля да ги сложа заедно, за да не рискувам някоя да се загуби по по6тата и да има дете от тези за които аз 6те пра6там, само то да не полу4и, мисля си, 4е е по добре да не си единствен без карти4ка... нали така.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 10:40 от palachinka

# 18
  • загубено
  • Мнения: 6 499
И аз участвам,нова съм във форума и нямам адреси от мин година.
Чакам да ми испратите.

# 19
  • Мнения: 4 700
Включвам се с удоволствие в таzи инициатива. Пратете ми поне 10 имена.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 032
Може ли и на мен да ми изпратиш, не си спомням адресите и т.н. от миналата година.

# 21
  • Мнения: 141
Sneji и аз се включвам драго сърце.
Моля, прати ми повече подробности на лични!
Благодаря предварително!

# 22
  • Мнения: 6 390
Искам и аз адреси и имена  Peace

# 23
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298


 Sorry za latineca, no ne mi raboti kredora Embarassed Embarassed.

  I az se vklu4vam pak tazi godina . Ot minalata imam imenata i adresite , no 6te se radvam ako mi  dadete o6te.

  Pozdravi na vsi4ki  bouquet


     PS.
   Sneji, 6te ti pratq na li4ni koi imena na deca  i ot koi dom imam.

# 24
  • Мнения: 352
И аз, и аз искам имена и адреси!  Simple Smile

# 25
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Благодаря ви, момичета, че отново се включвате Hug
Оказа се, че в личните ми съобщения в папка изпратени, все още се пазят всичките ми ЛС-та с имената на децата, които съм ви разпращала миналата година. Така ще мога да ви дам пак същите деца (ако все още са в същите домове), на тези от вас, които си ги искат. Другите деца, ще ги разпределям първо към момичетата, които се включват за първи път тази година. Все пак имайте предвид, че ще ми отнеме доста време, за да изровя, сверя и разпратя на всеки неговите дечица. А и все още не съм получила новите списъци от момичетата от ДБМ. Веднага щом ги получа (предполагам по някое време другата седмица), че започна с разпределянето и разпращането.
Благодаря ви, на всички които писаха тук и на лични! Сигурна съм, че заедно ще подарим много положителни емоции на децата!

# 26
  • Мнения: 502
И аз искам отново да взема участие.

Пазя адреса и имената, но не е ли по- добре "моите" деца тази година да получат картички примерно от Канада, а не пак от Германия. А аз да изпратя на  други деца. Може би ще им е по- интересно и изнедадващо. Нека да видят как изглеждат картичките в други страни и да научат "Весела Коледа" на различни езици. Така ще се спести и много от времето на Снежи, ако тя просто разпредели наново децата.

# 27
  • Мнения: 11 315
Снежи, пазя адресите от миналата година. Ако трябва пращай още. Peace

# 28
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Снежи,
тъкмо щях да ти пращам бележка дали ще се организираме тази година и виждам темата ти.

И аз се включвам, но не пазя адресите. Моля те, да ми изпратиш адреси по-отрано, че съм доста заангажирана и да не ги изпращам пак в последната минута. А и си мисля, че трябва да пращаме картичките още от 3-та седмица на ноември, защото пощата в БГ е безнадеждна.

# 29
  • Мнения: 314
Пазя си адресите и имената от миналата година - от домовете в Гомотарци и Доганово. Пиши  ми на лични ако има промени.

Общи условия

Активация на акаунт