Цветята веч` прибрани са, кои заспиват, кои сега цъфтят...(17)

  • 20 977
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
Добре ,че влязох в темата.
Бях забравира мандаринките навън doh, нали ги лекувах .
Бягам да ги прибера

# 16
  • София
  • Мнения: 3 816
klaris , а може ли да покажеш снимка на твоето ананасче, как изглежда сега? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 591
Цоцоланке, много стремително се завърна в темата  Hug

някой в предишна тема май беше разправял, че е сял ананас, но кой беше - не помня ooooh!

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и аз съм тук  Sunglasses
Зарибихте ме с този ананас.
Мисля и аз да пробвам да си засея  Sunglasses

И аз се нареждам да видя снимка  Hug

# 19
  • Мнения: 3 622
Ето ме и мене  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 085
klaris , а може ли да покажеш снимка на твоето ананасче, как изглежда сега? Simple Smile
гледах го, докато пусна 4 листа, а после го подарих, защото сменях квартирата  Confused ..преди 3,5 години

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 21:32 от klaris

# 21
  • Мнения: 2 724
Стана ми смешно  Laughing,чак сега обърнах внимание на заглавието.
Аз моите мушката и някои други цветя не съм ги прибрала още .
Цъфтят, та се пукат.

# 22
  • Мнения: 11 607
Заслугите за оформлението са изцяло на Чародейка......Благодаря на Мамма за помощта за 1 стр.!

Ох...пак за ананасите...аз имам 2 неуспешни опити.....Но за да не се депресирам...другият ананас,който взема ще е само за изяждане - там успеваемостта е 100%!

# 23
  • Мнения: 728
И аз ще следя темата с интерес,че има да се уча от вас! Hug
Смятам да си засадя лимонче,но незнам какво ще се получи... Wink

# 24
  • Мнения: 728
Харесва ми тази Мурая и ще си потърся за да си купя. Peace

А тази Коледна звезда колко е красива....

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз имам един неуспешен опит със засаждане на ананас и няма да го повтарям.Как са вашите коледни звезди-моята в къщи изсъхна, след като пуснахме климатика,а тази в офиса няма къде да я скрия на тъмно,вашите държите ли ги на тъмно и имат ли нова украса вече.
И на мен ми хареса оформлението на новата тема -браво  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 125
Привет и от мен Hug

Коледната звезда я крия вече половин месец на тъмно. Пресадих я, тя преболедува като и опадаха листата и сега е свежа с ново попълнение листа. Дано почервенее до Коледа.
Искам да похваля китайската си роза - в момента е отрупана с цветове (за първи път от 7 години), сакъзчетата и те, мушкатата също.

# 27
  • Мнения: 7 112
Даа, Коледната звезда - тази година претърпях пореден провел с идеята ми да я зачервя за празника. Толкова старание вложих - цилиндри от кадастрони, за да се затъмнят. Първо се гътна едната, а вчера и втората не изглеждаше цветущо.
Май ще си купя три нови саксии от модела за компенсация.  Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 672
Не знам дали въпроса ми е за тази тема, но една позната ми даде цветенце, саксийно, с малко коренче. Дали ако сега го засадя в саксията, ще живее. Защото съм чувала, че се садят и присаждат цветя пролетта.

# 29
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Ох, да се оплача. Прибрах цветята преди месец някъде и нещо не им хареса в къщи Sad
2-те китайски рози ми са пълни с акари, сега се боря с тях
също и сакъсчетата не са ОК, а бяха с много пъпки
Всичко е от сухия въздух в стаята Sad

Общи условия

Активация на акаунт