Как се грижите за кожата на тялото си?

  • 8 115
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 906
...
Много често се къпя с най-обикновен мед - страхотно прочиства порите и прави кожата кадифена.
... 
Малко повече подробности може ли  Laughing ?

# 16
  • Мнения: 589
...
Много често се къпя с най-обикновен мед - страхотно прочиства порите и прави кожата кадифена.
... 
Малко повече подробности може ли  Laughing ?

Мда, разбира се, сипваш си мед в шепата и върху влажната кожа започваш на натъркваш. Ефектът с извличането на задръстващите порите неща е като пошляпваш леко. И така колкото ти е приятно. Ако го правиш по-дълго, ще забележиш, че самият мед е добил по-тъмен цвят - просто е попил от твоите токсини ...
После може да се изкъпеш с душ гел или сапун, а може и само с вода- както прецениш.

Между другото с мед може много ефективно да се бори целулита -  трябва да се шляпа по-силно и медът да се сляга върху суха кожа - така кожата залепва за ръката и с пошляпването буквално се издърпва. Чисто механично действие има и подобно на "боя" в козметичните салони разбива целулитните образувания. Трябва и постоянство, де  Crazy ...

# 17
  • София
  • Мнения: 4 751
Грижа се с обилни количества лосион за тяло и бебешко олио. И ексфолиращ душ-гел Whistling

# 18
  • Мнения: 1 906
Мда, разбира се, сипваш си мед в шепата и върху влажната кожа започваш на натъркваш. Ефектът с извличането на задръстващите порите неща е като пошляпваш леко. И така колкото ти е приятно. Ако го правиш по-дълго, ще забележиш, че самият мед е добил по-тъмен цвят - просто е попил от твоите токсини ...
После може да се изкъпеш с душ гел или сапун, а може и само с вода- както прецениш.

Между другото с мед може много ефективно да се бори целулита -  трябва да се шляпа по-силно и медът да се сляга върху суха кожа - така кожата залепва за ръката и с пошляпването буквално се издърпва. Чисто механично действие има и подобно на "боя" в козметичните салони разбива целулитните образувания. Трябва и постоянство, де  Crazy ...
Аз си правех миналата зима такива антицелулитни масажи. Не знам дали си бях въобразила, но май имаше ефект.
Довечера ще опитам да си намажа цялото тяло с мед  Crazy .

# 19
  • Мнения: 3 782
Това с меда е много интересно. Аз гледам два пъти в седмицата да си ексфолирам тялото, след всяко къпане се мажа с кремче задъжително, за корем крака и цяло тяло.

# 20
  • Мнения: 3 830
Зеленото бебешко олио на Джонсънс...ммм, страхотно ухае. Heart Eyes

Имам лошия навик да се къпя с ужасно гореща вода, което отпускало кожата, но какво да направя.. Опитвам се да свикна да се къпя с по-студена вода и май има ефект. Rolling Eyes Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 4 751
Зеленото бебешко олио на Джонсънс...ммм, страхотно ухае. Heart Eyes

Имам лошия навик да се къпя с ужасно гореща вода, което отпускало кожата, но какво да направя.. Опитвам се да свикна да се къпя с по-студена вода и май има ефект. Rolling Eyes Praynig

И аз се къпя с много гореща вода Blush Голям кеф е, пък да ми отпуска , колкото иска кожата  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 830
Зеленото бебешко олио на Джонсънс...ммм, страхотно ухае. Heart Eyes

Имам лошия навик да се къпя с ужасно гореща вода, което отпускало кожата, но какво да направя.. Опитвам се да свикна да се къпя с по-студена вода и май има ефект. Rolling Eyes Praynig

И аз се къпя с много гореща вода Blush Голям кеф е, пък да ми отпуска , колкото иска кожата  Heart Eyes

Оф, обожавам да ми е много гореща водата. Rolling Eyes Joy

# 23
  • Мнения: 4 435
Зеленото бебешко олио на Джонсънс...ммм, страхотно ухае. Heart Eyes

Имам лошия навик да се къпя с ужасно гореща вода, което отпускало кожата, но какво да направя.. Опитвам се да свикна да се къпя с по-студена вода и май има ефект. Rolling Eyes Praynig



И аз съм така,но за първи път чувам че отпускало кожата.  bouquet
Май ще трябва да свиквам на по-хладка. Sad

# 24
  • Мнения: 3 356
Ползвам душ гел основно на Юсерин.Ексфолирам редовно.Лосион за тяло основно ползвам на Ейвън от серията Скин со Софт и се мажа с антицелулитни кремове всякъкви.

# 25
  • Мнения: 1 282
Зеленото бебешко олио на Джонсънс...ммм, страхотно ухае. Heart Eyes

Имам лошия навик да се къпя с ужасно гореща вода, което отпускало кожата, но какво да направя.. Опитвам се да свикна да се къпя с по-студена вода и май има ефект. Rolling Eyes Praynig



И аз съм така,но за първи път чувам че отпускало кожата.  bouquet
Май ще трябва да свиквам на по-хладка. Sad

Мда, май и аз трябва да свиквам да се къпя с по- хладка вода, но...едва ли ще успея. Ако водата не е гореща все едно не съм се изкъпала.
По темата мажа се с лосион за тяло на Нивеа. А веднъж седмично я обтривам с утайка от кафе, кожата ми след това е много гладка.

# 26
А някакви продукти от по-тежката артилерия? Примерно Colistar имат стягащи и противостареещи продукти, Clarins, Dior и др. Имате ли впечатления. Аз наскоро сио взех един парфюмен лосион на Кашарел към парфюма ми. Исках да се поглезя и мислех, че е само миризмата в този лосион. Но още при първото намазване кожата ми изглеждаше изгладена и стегната. После като се изкъпах, ефектът изчезна де. Но не съм се мазала повече, защото лосионът има гаден вкус, а мъжът ми точно тогава реши, че иска да правим секс. Чак на мен ми стана лошо като ме целуваше, след като ми беше целувал тялото... Горкия - гък не каза, но после отиде да плюва в банята.

# 27
  • Мнения: 19 297
имам много суха кожа и ползвам лосиона на Юсерин.след баня мажа с бадемово олио или някакво друго.

# 28
  • Мнения: 121
и аз се обичам топличката водичка Simple Smile прекрасно размеква кожата ми. После използвам пилинг ръкавичката от 100% естествена коприна Райя, за да ексфолирам по най-добрия начин, след това душче с душ гел и след като поизсъхна - бебешко олио на джонсън Simple Smile

# 29
  • Мнения: 589
Зеленото бебешко олио на Джонсънс...ммм, страхотно ухае. Heart Eyes

Имам лошия навик да се къпя с ужасно гореща вода, което отпускало кожата, но какво да направя.. Опитвам се да свикна да се къпя с по-студена вода и май има ефект. Rolling Eyes Praynig

И аз се къпя с много гореща вода Blush Голям кеф е, пък да ми отпуска , колкото иска кожата  Heart Eyes

Оф, обожавам да ми е много гореща водата. Rolling Eyes Joy

И аз така се къпя, каквато съм зиморничава .... Но накрая винаги завършвам с много бърз студен душ, това е чудесен масаж и за кожата и за сърцето  Wink

Общи условия

Активация на акаунт