Ще направим ли есенен празник за децата?

  • 3 574
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
За десети в Борисовата Градина - урааа ! newsm44 И аз ще доведа  щерката Алекс!Живот и здраве ще е вече на 2 години!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Нека да го кажем ясно:

Събота, 10 ноември, 11:30 ч, при езерото с лилиите в Борисовата градина.

Ако зимата ни изпревари, ще караме кънки между лилиите  Mr. Green

Анда, чакаме те!

# 17
  • Мнения: 3 161
Да, идваме!

# 18
  • Мнения: 5 877
Добре, заплювам следващата събота!

# 19
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Ще дойдем

# 20
  • Мнения: 3 740
Ох, направо ми се прииска да си родя още едно, че моите магарета много пораснаха...

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
Да направим и паралелна тийн-среща Laughing
Виктория каза, че ще дойде само при условие, че може да се уговори да се види с приятели по същото време на същото място.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз да попитам, че отдавна не сме ходили в Борисовата градина- езерото с лилиите е това кръглото някъде към средатта на градината , нали?
А за хапването за малчовците - сандвичи ли правите или нещо в кутийки?
И като гледам нали няма да сме най-малките  на две годинки?

# 23
  • Мнения: 5 877
За хапването носим плодове, чай, домашни сладки, въобще кой каквото се сети. Става всичко, което става за пикник.
Можем да донесем пастели и бяла хартия, за да правят картини от "натривки" - листа, кора на дърво и т.н. Или пък да вземем един голям бял картон и лепило, да направим огромна картина от листа и после да я заснемем. Самата картина е ясно, че ще е нетрайна. Да речем замък с прозорци, през които да си провират главите.
Можем да вземем въже и да го теглим  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 456
А , езерото? Кое е това с лилиите?

# 25
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Или пък да вземем един голям бял картон и лепило, да направим огромна картина от листа и после да я заснемем.

И аз си мислех за това. Може да не е замък, а всяко дете + родител да си направят тяхна си малка картинка. Знаеш колко интересни фигури се получават от листа - птици, животни, хора, дървета...
Можем и да си направим корони от листа. Или да се маскират като индианци (можем да им изрисуваме лицата)
Можем да играем на нещотърсачи (това не помня някой беше ли го споменал напред) Да скрием лакомства в купчина листа и децата да ги търсят.

# 26
  • Мнения: 5 877
Аха, миналата година го правихме. Тогава не беше в купчина листа, а накачено по дърветата, ама така също ще е много гот.
Някой да има грижата за фото Simple Smile
Короните от листа - естествено Simple Smile Може и пандели - затъква се едно красиво листо в ластика на косата.

# 27
  • Мнения: 1 568
и ние ще дойдем
дано не вали.

# 28
  • Мнения: 700
Ние сме на 2, но може ли да дойдем Praynig
Имам малко средно големи календари от миналата година, могат да се използват като бял картон, на задните страници. Ние така рисуваме вкъщи. Да взема ли?

# 29
  • Мнения: 5 877
Има ли шанс да го направим малко по-рано?

Общи условия

Активация на акаунт