Искам сушилня

  • 32 107
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Предварително са пробити 2 дупки за ширма и за сушилнята.  Peace

Моля пояснете, многоуважаема?
Че и мойто мАж желае нещо да си дупчи.  Crazy
Та как вие решихте да дарявате небесата с пара? Посредством какво?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хами има и кръгли, има и плоски въздуховоди. Свързваш с каквито си искаш преходи към каквито имаш дупки, за където тряба и пущаш въздуха да топли селото. Дупката за сушилника е по-ниско. Нагоре има дупка за вентилатор, щото като пушим сигара, да издишва пушилката и нея, обаче сетне решихме, да направим нещо като голям шкаф/гардероб, в който да влезе сушилнята, над нея да турим скарата за пражоли, кюфтета и мезета и сетне един аспиратор, който да ни избавя от всякакви пушеци. Въпросният ще замести вентилаторъ, то е ясно. Въобще чудесна хрумка се случи.

Хето сайт, да види човекът какви атрибути може да му бъдат полезни в начинанието. А то външната страна, Ананасов положи едно пластмасово нещо, което гледа надолу против дъжд и е с мрежа, да не го кацат птички и да гнездят там  и от нега фърчи парата от сушилнята. Дано съм бил полезен.

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

твърде полезен. Оставам ваш верен и покорен фен  Party

# 63
  • София
  • Мнения: 312
Да се вмъкна в темата с едно питане (може да е писано някъде по въпроса): Знете ли специален начин на сгъване на чаршафите преди да ги сложите в сушилнята? Моите като ги сложа заедно с други дрехи и чаршафа така хубаво повива като бебе в пелена всички дребни дрешки, че едвам ги разтървавам. Проблемът е, че така не успяват да  изсъхнат. Същото става и ако сложа само пликове и чаршафи.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Rolling Eyes Ами аз нямам такъв проблем, като гореописания. А и чаршафи гледам или отделно да изпера и да суша само тях на по-висока Т, или има 1 плик, 1 долен и останалото шарения... Мъх. Не знам. Любопитно, в пликовете и при пране се скриват дрехи... Освен да ги вържеш дупките, друго не знам. Но ще очаквам някой отговор, може да има метод.  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 46 577
Аз само да кажа какво има в момента в магазините в "Надежда".

"Ломско шосе" 77 - 2 бр. Хотпойнт, 7 кг., цена 359 лв. и 1 бр. Индезит, 7 кг.. цена 349 лв.

"Хан Кубрат" 7 - 1 бр. Креда newsm78 не я бях чувала тази марка, английска била, 5 кг., цена 270 лв.

Всички са кондензационни.

Днес, ако успея ще мина през "Фагор" в Люлин, някой, ако е ходил скоро да пише.

# 66
  • София
  • Мнения: 312
Rolling Eyes .... в пликовете и при пране ...   Rolling Eyes
Не толкова, че вътре в плика влизат дрехи. Самият плик и той като чаршафа се омотава около дрехите. newsm78 -като октопод ги "лапа".

# 67
  • Мнения: 4 300
Креда-та пак е марка на Аристон, така я бях намерила в нета ( да живее Google).

# 68
  • Мнения: 4 202
Embarassed
Знете ли специален начин на сгъване на чаршафите преди да ги сложите в сушилнята?

Като видях този въпрос та се сетих да питам, сигурно е много тъпо, но всъщност дрехите сгъват ли се като се слагат в сушилнята? 

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 23 807
Аз само гледам да "разтърва" посбилите се в пералнята дрехи и хвърлям директно. Единствено огромните ни чаршафи 2*2,20 с дупка отпред сгъвам с дупката навътре. Ама пак се омотават понякога. Скоро съм на път да се откажа от чаршафите с дупке отпред и да премина само на такива с дупка отдолу.

# 70
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
И аз имам едно въпросче: спешно ми трябва сушилня с размер дълбочина 60см, да ми се събере под плота или над пералнята(която също трябва да е 60см и засега сме на вариант за вграждане), която е вградена в плота разбира се.
Изпосках техномаркета и технополиса и метро имаше само една на бош, аа и трябва да е кондензационна от тези дето само се вкл в контакта, макар че ще е в близост до комина, ооох абе незнам вече тотално се отчаях че ще мога да подера всички уреди, които ми трябват в кухнята  ooooh!

# 71
  • Мнения: 4 300
Нещо не вдявам- 60 см е стандартна дълбочина на уредите, по скоро ще ти е трудно да намериш сушилня различна от 60 см.

# 72
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Нещо не вдявам- 60 см е стандартна дълбочина на уредите, по скоро ще ти е трудно да намериш сушилня различна от 60 см.
Рокси, различна от 60см дълбочина, в смисъл да идва 60см със вратичката отпред(която идва поне към 5см) и да е върху перлня, която е за вграждане (която също трябва да идва 60см в дълбочина)

# 73
  • Мнения: 3 576
60см са габаритните размери - т.е включват и най-изпъкналата част, това е стандарт за перални, сушилни, миялни.....
Не знам къде си видяла нещо различно от 60см...

# 74
  • Мнения: 4 300
Склонна съм да вярвам на Надя, не ми се мери сега. Но на сушилнята конкретно вратата не е изпъкнала, нито пък някой друг чарк.
Може би се бъркаш с хладилниците- и те са 60 см, но понеже се слагат на около 5 см от стената излизат малко напред в сравнение с кухненските шкафове newsm78

Общи условия

Активация на акаунт