Карго от Турция?

  • 32 604
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 429
то това е най чистия начин  и най лесния

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
то това е най чистия начин  и най лесния
Има много по-лесен начин и определено напълно легален, но не на всеки му се плаща  Wink
В крайна сметка за това са спедициите, включително и турски такива, които работят на много добри цени и имат 2-3 пъти седмично групажни линии от Турция.

# 17
  • Мнения: 429
дай малко повече инфо. по евтино ли излиза .Как точно става .Може и на лични

# 18
  • Мнения: 189
каргото е дефакто превоза на стоката ти. защото неможеш да си я вземеш просто ей така и да минеш митница
Каргото е не много легалния начин за превоз на стоката  Wink

Каргото е съсвем легитимен начин на групаж, друг е въпроса че се послъгва малко в стойности, броики и други такива неща
Едно че се послъгва,но и на митница отварят камиона и си харесват няколко чувалчета които проверяват по опис и ако някое не отговори мога и целия да проверят и сътветно да конфискуват-мъжа ми е патил на 2-3 пъти от такива неща и повярвайте много боли  PeaceГърмиш със цялата стока и върви си я търси -отиваш купуваш нова и се молиш всичко да е наред Peace
има фирми и фирми на мен също са ми задържали стока , но макар и с некялко седмично закъснение са  ми я връщали или са ми я изплащали по продажни цени , но всичко зависи от това с коя фирма работиш защото и там игрите са големи.

# 19
  • Мнения: 53
Здравейте - на мен също ми е интересно - ще може ли да споделите опита си с групажи от Турция , трябват ми координати на фирми правещи групажи от Турция. Плс споделете

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте,
мен също ме интересува каргото от Турция: tt2002@abv.bg
спедиторски фирми, места за пазаруване на едро и тн. newsm78

# 21
  • Мнения: 92
Здравейте, ще сам Ви благодарна ако и мен ме информирате за всичко това каргото от Турция, спедиторски фирми, места за пазаруване на едро и т.н.  the_magiciian@abv.bg       bouquet

# 22
  • Мнения: 189
Здравейте, ще сам Ви благодарна ако и мен ме информирате за всичко това каргото от Турция, спедиторски фирми, места за пазаруване на едро и т.н.  the_magiciian@abv.bg       bouquet


какво точно искаш да пазаруваш?

# 23
  • Мнения: 120
тук има ли хора, които се занимават с карго и пренасят стока от Турция? Трябват ми такива услуги.

# 24
  • Мнения: 189
тук има ли хора, които се занимават с карго и пренасят стока от Турция? Трябват ми такива услуги.
мога да ти дам телефони на такива фирми

# 25
  • Мнения: 120
Ще съм ти много благодарна.

# 26
  • Мнения: 189
ще попитам кои фирми карат направо до пловдив защото има някой които карат само до хасково

# 27
  • Мнения: 3 457
ще попитам кои фирми карат направо до пловдив защото има някой които карат само до хасково
На Аялдъл Отопарк в Аксарай има много карга-там е каргото и на Данче Гюрай тя със сигурност кара до Пловдив защото си е от там Peace

# 28
Здравейте,
Интересува ме каргото от Турция, спедиторски фирми, места за пазаруване. Става въпрос за дрехи. От Турция ли е най-изгодно да се пазарува?

# 29
Адреса ми е: raya21@abv.bg
Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт