Lierac

  • 25 855
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвала съм крем за около очите /за др. продукт сега не се сещам/. Както обичам да казвам като става дума за козметика - чудо не стана! Naughty

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Записвам се да следя  Peace

# 17
  • Мнения: 46
Ползвала съм антицелулитния крем и ампулите против стрии на Лиерак, нищо особено, като всеки друг продукт от този клас, който в крайна сметка, не дава особен резултат. Що се отнаяся до кремове за лице, аз лично вече минавам на по "природна" вълна, розова вода, масла и билкови лосиони, които сама си приготвям, бабини рецепти за маски и т.н. От  2 седмици си правя маска с мед+няколко капки масло от портокал и масло от бял равнец и кожата ми изглежда фантастично, така както от никой друг крем или маска, тенът е избистрен и равне, мека, гладка, блестяща и хидратирана.

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много задълбаваш темата говорим реални неща - за видове козметика -какво значение има къде живеем ,какви са ни финансовите възможности-обсъждаме качеството и класа на дадения козметичен продукт. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 623
Вие хубаво й викате среден клас, ама нали осъзнавате каква малка част от потребителките в бг-мамма могат да си купят крем за 60 лв.?
Така че, като си ползвала крем за 10 лв, някоя Нивеа, Гарние и т.н., кремът Лиерак ще ти се стори не луксозна, ами...не знам каква козметика.
Така че дайте малко да се съобразяваме с обстановката и реалността. Peace

Не искам да подхващаме темата кой как си харчи парите, затова нека мнението ми остане без отговор, просто исках да направя малко уточненийце Blush
Ами то това е реалноста среден клас е .
И това ,че съм го написала не значи ,че не я ползвам.Кой как си харчи парите си е негова работа.

# 20
  • Мнения: 2 195
Аз ползвам ампулите им за стягане на бюст , защото тук някоя мам ги беше препоръчала , но не виждам особен ефект . На мъжа ми купих крем за лице , не съм го питала дали е доволен  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 195
Извинявам се офф-а ,

Ползвала съм антицелулитния крем и ампулите против стрии на Лиерак, нищо особено, като всеки друг продукт от този клас, който в крайна сметка, не дава особен резултат. Що се отнаяся до кремове за лице, аз лично вече минавам на по "природна" вълна, розова вода, масла и билкови лосиони, които сама си приготвям, бабини рецепти за маски и т.н. От  2 седмици си правя маска с мед+няколко капки масло от портокал и масло от бял равнец и кожата ми изглежда фантастично, така както от никой друг крем или маска, тенът е избистрен и равне, мека, гладка, блестяща и хидратирана.

може да отвориш такава тема , да споделиш някоя бабина рецепта и ефекта от нея , мисля че за всички ще е интересно  Peace

Не знам кой по-горе писа за Ланком като висша козметика , ама и тя не е... плюс това бъчкат кремовете с парфюм .

# 22
  • Мнения: 865
Вие хубаво й викате среден клас, ама нали осъзнавате каква малка част от потребителките в бг-мамма могат да си купят крем за 60 лв.?
Така че, като си ползвала крем за 10 лв, някоя Нивеа, Гарние и т.н., кремът Лиерак ще ти се стори не луксозна, ами...не знам каква козметика.
Така че дайте малко да се съобразяваме с обстановката и реалността. Peace

Не искам да подхващаме темата кой как си харчи парите, затова нека мнението ми остане без отговор, просто исках да направя малко уточненийце Blush
Ами то това е реалноста среден клас е .
И това ,че съм го написала не значи ,че не я ползвам.Кой как си харчи парите си е негова работа.
от медицинските козметики,които се предлагат в аптеките,Лирак е от най-скъпите и луксозни и не може да се сравнява с висшата козметика тип Ланком или Диор..иначе по въпроса-ползвала съм крема п/в стрии и Аква Д.доволна съм Peace

# 23
  • Мнения: 230
az sam polzvala body lift 10 prepora4vam gore6to

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 397
Ползвала съм много неща - дневен, нощен, хидратиращ, околоочен, измиващи средства, стягащи лосиони... Всичко ми е харесвало ! Особено мога да похваля крема против стрии  Peace Причината, поради кочто не ползвам Лиерак сега е, че минах на Dior за лице, а за тяло знам, че от активен спорт, по-добро средство за стягане няма, та по-добре спестените пари да отиват за лицевата козметика  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 125
Пробвала съм крем за лице (не помня името),но не бях доволна.Сега ползвам RoC-повече ми допадат.

# 26
  • Мнения: 231
Благодаря за мненията ! Пробвах от мострите не съм алергична но все пак
е добре пробвали да споделят защото не ми се плаща нещо което не си заслужава
сумата а цените при тях не са от ниските имат кремчета за 100-120 лв
най евтините започват от 70-80 лв а в аптеките такива хвалби и правят че...
оставаш с впечатление че е най добрата козметика

# 27
  • Мнения: 865
да,от предлаганите в аптеките е може би най-добрата Peace

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Между  50 и 55 са кремчета за първи бръчки + Аркескина за жени в менопауза,обновяващиия -към70,стягащи и хронохидратиращи-88-119лева. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 093
Знаете ли, предложиха ми една марка козметика, изцяло от натурални съставки, на билкова основа. Името не го помня обаче Rolling Eyes
Всички продукти бяха в зелена опаковка.
Отличават се с това, че след първоначалното нанасяне миришат отвратително, а десетина минутки след това ухаят приятно.
Някой да знае нещо по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт