Коледни къщи

  • 4 363
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Шанел, аз не разбрах ти се интересуваш от коледно украсени къщи - отвън и вътре , така ли? коледна украса, уют, звънчета около огъня, елхички....

влез в gettyimages.com  и потърси christmas house после отгоре ти предлага интериори, къщи и тн. ( съжалявам, че не мога да ти покажа, направиха го откачен тоя сайт).  излизат 46 страници готини картинки, от всякакъв род.








Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 17:22 от Lennie

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Шанел, аз не разбрах ти се интересуваш от коледно украсени къщи - отвън и вътре , така ли? коледна украса, уют, звънчета около огъня, елхички....
...гипсови джуджета. Mr. Green
Шанел, не мога да се конкурирам с Янита. Rolling Eyes Нямам стая за гости, но пък имам килер, мишко.  Laughing
П.П. Има много красиви немски сайтове за коледна къщовна украса, ама съм затрила адресите. Някой немскоговорящ да помогне, моля.

# 17
# 18
  • Мнения: 3 425
Аз предлагам любимият ми коледен прозорец  Crazy

http://kartichki.abv.bg/sendcard.phtml?card=10691

# 19
# 20
  • Мнения: 2 161
Лени,аз търся само външно украсени коледни къщи.Екстериор или както там се казва.Благодаря на Ланфеар,BirdsFlu 
,nezito ,Сабина, Kaлa(Bella13) за помощта,дано не съм пропуснала някоя добра душа.И на Василиса за килера.Лятото ще я поканя на море с приспиване.На някой тетрапод.За децата й ще има по едно меко легло,обаче

# 21
  • Мнения: 2 663
Страхотни снимки!
И аз съм луднала тази година на тема украси...искам нещо уникално, ама не мога да реша, кое ще  е най-доброто, така че да не стане претруфено

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 22:02 от konstans

# 22
  • Мнения: 919
Тия къщи  ми  топлят душата като ги гледам. Heart Eyes
Става ми едно празнично... Simple Smile

# 23
# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Chanel да не крадеш идеи за коледна окраса newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
Chanel да не крадеш идеи за коледна окраса newsm78

Не, ще оглежда за слаби места в охранителните системи. По Коледа стават най-много обири все пак.

Цитат
Лятото ще я поканя на море с приспиване.
Мен що не ме покани за лятото, мишко? Щото знаеш, че ще дойда.  Mr. Green Ама няма да искам да ме приспиваш.

# 26
  • Мнения: 2 161
Янитка,ти прочете ли къде ще спи Василиса Хубавица? GrinningНа тетраподите.Те са идеални за целуване,за натискане,но не и за спинкане.Тя не беше любезна,все пак.Кани ме в килера си.А кой знае в какъв палат живее.


Много се извинявам,но не мога да кажа защо са ми тези къщи.Много е лично.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
Василиса не само е прекрасна, но е и умница, както пише. Със сигурност живее в палат. А да знаеш само какъв шкаф има в хола си.... Mr. Green Ако се съгласи да го премести в килера, можеш с радост да се нанесеш там и да й изгризеш книгите.

Общи условия

Активация на акаунт