За "черните мисли"

  • 4 698
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
Тревожни мисли винаги ще има; само че не трябва много да се отдаваме на тях...децата ни имат нужда сега и на момента от цялата ни любов, внимание и позитивни мисли; аз нямах време да мисля и да разсъждавам, при нас "черните" мисли си бяха действителни проблеми, които трябва да се решават...
ако чувствате нужда да поговорите със специалист; няма нищо срамно в това; напротив, но не си създавайте напразни тревоги с мисли от рода "какво, ако..., ами ако...", важното е децата да са добре, не си измисляйте несъществуващи проблеми, а ако ги има- търсете решенията им...

# 16
Сина ми се роди с някакъв синдром (лекарите незнаят още какъв) и много нерви изхабих в края на бременността, по време и след раждането и после с ходенето по болници. Но се боря със себе си и черните мисли и го гледам като нормално дете все едно, че нищо му няма. На моменти се изпадам в кризи (за малко) и плача, но бързо се съвземам и гледам напред.
Отначало мъжа ми ме подкрепяше, но напоследък не се разбираме и се справям сама.
Майки сме и трябва да сме силни, а това, че се тревожим мисля, че  Winkе нормално - нали това ни е работата !  Peace

# 17
  • Мнения: 1 802
Както вече се увери - не си сама!  Hug
Със всяка една от нас е така.
Мен често ме спохождат черни мисли и най-вече, като гледам заспалото си детенце. То си спи милото, а аз какво му мисля...  Confused
Майки сме, все пак! Съвсем нормално е да се притесняваме, да не се случи нещо лошо на дечицата ни!   bouquet
Успокой си мислите! Мисли само положителни неща! Радвай се, че си близо до детето си! Обичай го със цялата си душа!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт