Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 841
Айде на новата тема,кучкииииииииииииииии!
.....Ба ти кротката тема е тая...
Няма ли човек с кого да се сдъвче!?!?
Аз за това напоследък пиша предимно  у темата "Дързост и красота",в подфорум "кино и телевизия"......

Ти що Убиждаш, ма ? и пЪсуваш, просиш си бан, и ни ми казвай , че си с връзки  Wink, щот и аз съм  Mr. Green Sunglasses Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 529
Днес правих тирамису,по стара рицепта от плик с бишкоти.
Мръсница  #Cussing out за тирамису ми говори. Искам и аз пък.  Crossing Arms Ела в неделя да ми донесеш и малко да подрускаш Мартин, да си припомниш как е с по-малко бебе. Тя твойта щерка голяма вече, скоро сватба ще вдигаме вече, ще си ходи у Загората.  Joy
Ей на, малко снимки и от нас, че отдавна не съм се мяркала.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аааа какче..Слави ша оди у Софето...ще го издигам в софиянец Mr. Green
Ох зимата дойде вече...мирише ми на студ и сняг Crazy

# 18
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
мирише ми на студ и сняг Crazy
А на маврудец?!?
b]Мръсница[/b]  #Cussing out за тирамису ми говори. Искам и аз пък.  Crossing Arms Ела в неделя да ми донесеш и малко да подрускаш Мартин
Да подрускам Марти немаш проблеми,но тирамису няма да ти донеса  Mr. Green . Консистенцията е крайно неустойчива на пресипване и по-скоро е за гребане.Но така е по-добре,иначе ще ми го изядете,кучки!
Абе я кажете ваще мъже с кво ги дресирате,че са така послушни?Моя го действам по стария изпитан контрастен метод-когато слуша-похвала,вечеря,га ни слуша-глад и бой.Ама нещо няма нужния ефект.Каке,при  вас са постигнати забележителни резултати,споделете,мола ви се!Само ЗА СЕКС НЕ МИ ГОВОРЕТЕ!!!!!!!!!  Sick

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 12:51 от Кукимявка

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ми ко стискаш кълки!!!!
Отвори ги малко!! Горкият Геле Twisted Evil не само свирки да му подаряваш за рождения му ден..един път в годината Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 154
Не стига, че кучки, ам и мръсници били! Бива ли така да пишете и да опетнявате мойте нежни очи? Flutter

И кво сте го обърнали на чат, м? Twisted Evil

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Че сме стари...че сме кучки..че сме мръсници то се знае Mr. Green
Ай една почерпка от мен да ти замажа очите колежке...да не вземеш да ни баннеш ся Crazy  Heart Eyes

Днес не гледам кво давам 4470

# 22
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Свате,ся пък ти не си разбрала!Не съм му подарила свирка,а ЧИКИЙКА! Швейцарска чикия,мари!
Сънчо,драго ми е да те зърна  Heart Eyes ,тва бил начина значи - давайте да  чатимеееееее!!!

# 23
  • Мнения: 4 733
 Тук само стари "кучки " ли приемате Rolling Eyes Embarassed

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Искам и аз тирамису, пък  Crossing Arms. И вино обаче.  Mr. Green
А на мен не ми стана тортата за РД на детИтУ. Ама щот съм патка. Разточих покритието на масата и исках от там да го вдигна и да го сложа върху тортата. ЕГН-то си казва думата.  Mr. Green Добре, че свеки доде, та позамазахме работата, аз се бях засилила да го хвърлям.

Касиди, ти как мислиш. (днес съм по културна, да не създавам работа на Сънчи).

# 25
  • Мнения: 529
Бързам публично да похваля г-жа Кукумявка пред строя.  Mr. Green
Дойде ми днес на гости. И донесе божествена торта, лично сътворена от нея.  Grinning Да е жива и здрава, и пак да направи.  Heart Eyes
А Недето каква е хубава ако знаете....  Blush аз я нацелувах по хубавите бузи стотина пъти. И Мартин много и се радва, ама му казах да не се меша там, че Слави много голям, ще го пердаши.  Crazy

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А Недето каква е хубава ако знаете....  Blush аз я нацелувах по хубавите бузи стотина пъти. И Мартин много и се радва, ама му казах да не се меша там, че Слави много голям, ще го пердаши.  Crazy
Долу ръцете от снахата да не ставаме на търкалета Twisted Evil
Да не повтарям!!!!!
Никакъв рИспект!

# 27
  • Мнения: 529
Долу ръцете от снахата да не ставаме на търкалета Twisted Evil
Да не повтарям!!!!!
Никакъв рИспект!
Виж че тя ни налита маааа  Mr. Green едвам я удържах да не му скочи.

# 28
  • Мнения: 2 498
Ауууу....и аз да завия.....
Чета тук за тирамису става лаф.....дайте рецепта моля Praynig......обожавам го.....
Херко, в Мантос го правят супер (снощи ходих пак да го ям)-кога ще отидем по женски да си хапнем тирамисуто?!?!?.....
Лалич и ти си с нас.....

# 29
  • Мнения: 1 925
Светли, "столчето на Ели" е на Brevi и е много удобно, но е купувано преди 7 години. Иначе и ние сме на тази вълна, ама Мая нали е злояда и не иска никакво пюре, каша, независимо от коя марка или домашно е, та протакаме нещо. Иначе съм се спряла на Polly 2 in 1на Чико. Peace

Общи условия

Активация на акаунт