Gossip Girl-сериал

  • 51 925
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 4 799
Гледах до 3ти включително, сериите са ми малко скучни. Първи сезон ми беше по-интересен..ама все пак е началото още.

# 77
  • Мнения: 759
Вчера за първи път гледах сериалчето Simple Smile Супер е ! Стигнах до 11 серия на 1 сезон, но май ще трябва да почакам за др., защото не съм в Бг и не иска да ми ги тегли от замунда... Някой да знае др. място за теглене?  Wink

# 78
  • Мнения: 1 775
Вчера за първи път гледах сериалчето Simple Smile Супер е ! Стигнах до 11 серия на 1 сезон, но май ще трябва да почакам за др., защото не съм в Бг и не иска да ми ги тегли от замунда... Някой да знае др. място за теглене?  Wink
http://www.mininova.org/search/?search=gossip+girl

# 79
  • Мнения: 2
Невероятен сериал. Почнах го още като беше в началото на първи сезон и не съм пропуснала епизод.
Последните два май още не съм изгледала, но и тяхното време ще дойде.
Дано само не го разбълбочат като другите сериали, че ми писна от лигави сапунерки вече.

# 80
# 81
  • Мнения: 759
Вчера за първи път гледах сериалчето Simple Smile Супер е ! Стигнах до 11 серия на 1 сезон, но май ще трябва да почакам за др., защото не съм в Бг и не иска да ми ги тегли от замунда... Някой да знае др. място за теглене?  Wink
http://www.mininova.org/search/?search=gossip+girl
Сърдечно благодаря, но май нямам достъп до никакви торенти...

# 82
  • DE
  • Мнения: 967
И аз съм фен на сериалчето.
Знаете ли, че Серена и Дан имат връзка в реалния живот?! Simple Smile

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Жалко...Серена е доста хубавка а тоя Дан е ужасен просто.Супер ми е противен и героя  и актьора Sick

# 84
  • Мнения: 295
Е Дан може в реалния живот да не е такъв чук...

Новата серийка защо ли няма,не са ли я давали вчера по ТВто newsm78

# 85
  • Мнения: 377
Тази седмица няма серия и OTH няма.

# 86
  • Мнения: 215
Следя го редовно, даже съм чела две от книжките. Следващата серия излиза на 13ти октомври, този път не знам защо между сериите имаше пауза от две седмици вместо обичайната една.


Превеждам какво ще се случи в следващата серия от сайта на канала който го излъчва: (ВНИМАНИЕ СПОЙЛЕРИ)

След като се скарва с Блеър, Серена зарязва плановете си да посети университета Браун и вместо това приема покана да посети Йейл, университетът в който Блеър винаги е мечтала да учи. Местно братство отлича Чък, Нейт има нова забивка. В епизода ще завъртят и новата песен на Бритни, Womanizer

# 87
  • Мнения: 929
Следя го редовно, даже съм чела две от книжките. Следващата серия излиза на 13ти октомври, този път не знам защо между сериите имаше пауза от две седмици вместо обичайната една.

Не знаех че има книжки. Как са - интересни предполагам и сигурно по-добри от серияла.

# 88
# 89
  • Мнения: 215
Всъщност, сериала е правен по книгите. То сериала е ясно че е с целева аудитория от по-млади хора, но за книгите бих казала че са съвсем за начална тийнейджърска възраст. Иначе са занимателни за плаж например  Whistling  Сериала се развиваше по книгата само съвсем в началото, сега май вече няма нищо общо (поне аз доколкото съм чела). Например, в книгата майката на Блеър е омъжена за някакъв, който има син-растафар и Блеър си падна по него  Heart Eyes Връзка между Лили (майката на Серена) и Руфъс (бащата на Дан) никога не е имало. Нейт скъса с Блеър заради Джени още в началото, а Джени пък е описана като 14 годишна с огромен бюст  Crazy Ванеса в книгата е описана да се облича с рокерски дрехи (кожени якета и т.н.) и с бръсната глава - много ми беше интересно как ще изглежда играещата я актриса.
Стига толкова глупости  Rolling Eyes

Следващият епизод излиза на 27 Октомври и се казва "Прет-а-пор-Джей"
Ето превод на историята му от сайта на телевизионния канал :
Джени се сприятелява с млад модел, Агнес, която я окуражава не само да открие лудата си страна, но също така да се изправи срещу шефката си, Елинор Уолдорф, която се опитва да вземе "назаем" дизайните на Джени. Серена и Дан се съгласяват да посетят заедно като приятели откритие на изложба в галерията на Руфъс, но събитието става малко некомфортно когато Серена се среща с художника Арън Роуз, и осъзнава че между тях има страхотна химия. Блеър се опитва да прелъсти чък, но това се оказва по-трудно отколкото някога си го е представяла.

Приятно гледане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт