Първокласници /11/

  • 23 672
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 297
Надявам се да не е поредното "объркване", но преди малко се обадих на госпожата и най после чух това, което отдавна чакам. Вторник на училищееееее dancing dancing dancing smile3529

# 32
  • Мнения: 394
И на нас днес ни беше първия учебен ден след стачките и след като се върна от занималня продължи да пише взели са 8 станици по български  #Crazy и детето седна да дописва каквото не са могли в клас и занималнята да пише и с това приключиха с първата тетрадка в понеделник трябвало да носят номер две и парвата за да покажат дали са написали всичко! Виж още не съм я питала по математика до къде са? newsm78 Но за мен това е много материал!

# 33
  • Мнения: X
- ваканция 8-11 ноември - само за първи клас. 

Е, добре де, при това положение няма ли да я съкратят тази ваканция!? Rolling Eyes
Ми, просто е безмислено да я има, при все, че почти не са ходили на училище. Thinking

# 34
  • Мнения: 1 608
Ето ни и нас след едни първи/пак/ учебен ден.
При нас нещата са спокойни и с материала и с домашите /6 модела на изречения/. Предполагам, че постепенно ще ускоряват темпото. Имаме нова госпожа на занималня. Супер стрнанна. В хода на разговора за стачката казах, че за нас ползите от стоенето вкъщи и почти безконтролното гледане на телевизия са смогването на четенето на  субтитри вече. Тя ме гледа странно, продължително и вторачено и май не ме разбра.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Ето ни и нас след едни първи/пак/ учебен ден.
При нас нещата са спокойни и с материала и с домашите /6 модела на изречения/.

Чак не повярвах - мислех, че ще има страхотно много за писане. Креми си написала всичко в занималнята, но то така или иначе не  беше много. Баща й я взема и не можах да говоря с госпожата от занималнята. Обаче ми се струва, че само ги пазят, а не се занимават с тях по материала. Питам Креми какво прави цял следобяд - ами написах си домашното и рисувах една картина - като знам, че домашното го е написала за 15 минути, не ми е ясно после (освен да беснеят) какво са правили. В тетрадките за занималня не беше писано нищо. Ще трябва да говоря с госпожата...

# 36
  • Мнения: 1 608
Етия, точно както си го представяш беше. Всеки със собствено мнение и посока в стаята. Две ако имаше седнали - добре.

# 37
  • Мнения: 616
Исках да питам ходещите на училище дават ли закуски на вашите деца при нас дават но са ужасни.( две тостерни филии хляб едната намазана с масло др. с пастет и залепени една за друга или с масло и смотано сирене или със някаква шунка но тя не ми вдъхва никакво доверие единствените неща които са дроби за ядене са кифличка с пълнеж или рогче.)

# 38
  • Мнения: 581
КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ЗАНИМАЛНЯТА ЗА ИЛИ ПРОТИВ.БАТКОТО Е ПЪРВОКЛАСНИК И СЪМ ГО ЗАПИСАЛА НА ЗАНИМАЛНЯ ЗА ДА МОГА ДА ГЛЕДАМ СЕСТРИЧКАТА КОЯТО Е НА 6М. НО СИ МИСЛЯ ЧЕ НИКАКВА РАБОТА НЕ ВЪРШАТ ТАМ.

Зависи от госпожата в занималнята.Ако си върши работата съвестно е добре. За мен там не е място, където само да си напишат домашните и научат уроците. Необходимо е на всяко дете да се дават индивидуални упражнения по различните предмети в зависимост от това къде точно среща трудности. Също занималнята е място, където децата разменят информация според интересите си.Така научават интересни допълнителни знания.
 

# 39
  • Мнения: 1 225
Здравейте в новата темичка  Peace
Ние нямаме много домашни, но пък сме правили диктовка по математика  Rolling Eyes
Госпожата предупреди,че във вторник ще правят и контролно - диктовка по писане - разните му ченгелчета, лулички и чертички.Да се упражняват каза.
За закуските- дават им, но моят син не е очарован. Давали им по една филия с различно намазано и сок или айран.
От занималнята се отказахме - не иска да ходи.

# 40
  • Мнения: 1 568
И ние се отказахме от занималнята,съвестно ми ,аз в къщи,той там!Не Naughty

Обаче от вчера е болен,днес е доста зле и ми е едно сконфузено! Tired


# 41
  • София
  • Мнения: 3 421
Ох, ако имам възможност няма да ходи на занималня, но няма кой да я прибира на обяд.

Креми се опитва да кашля и аз съм в тих ужас - дано да се размине работата, че при нея като тръгне няма спиране.  Пак е при мен в офиса. В петък попълва някакъв лексикон и на мястото където пише - Кое най-много мразите да правите - беше написала - Да стоя на мама и тати в офисите.

Още сме без закуски(неизвестно кога ще имат), в петък бяха и без стол. Дано тази седмица вече поне малко се канализират нещата.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Тази година не спряха ли полагаемите закуски по програмата?

Утре започваме втора смяна.

# 43
  • Мнения: 1 568
Ние имаме закуски,но до този момент по разбираеми причини все още не сме ги вкусили!

# 44
  • Мнения: 2 556
При нас няма никакви закуски, което е добре, защото си представям какви биха били, ако ги имаше. Иначе обучението им е целодневно, до 16 часа и обядват там, обядът е 9 лева на седмица.

Днес ни беше първият ден, учителката ми се видя нещо притеснена, кофти че след цялата тази стачка май нямаше никакъв положителен ефект Confused

Общи условия

Активация на акаунт