мислите ли вече за коледни подаръци

  • 39 879
  • 675
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Страхотно! Вълшебен е!

# 16
  • Мнения: 2 722
Янита, кукли обикновено преди нова година продават по 12 лева в Била и Метро - говоря за тези като ръкавички - ще потърся снимка или ще снимам оцелелите у дома.

Помогнете ми с идея - от сега уча момчетата, че играчките са общи, а не на единя или другия. Значи трябва да купя играчки за двамата с достатъчно едри части /заради всеядния дребчо/ и достатъчно интересни и конструктивни /заради бате/. Освен кубчета, с които е осеяна цялата къща, не се сещам друго  Confused

Опа, ето две кукли, на краката на Милен http://images19.snimka.bg/003633631-big.jpg

# 17
  • Мнения: 47 982
ми това дървено влакче с животните http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=&products_id=3663
както и конструктор с гигантски или средни части
писта за коли
това ми хрумва за бебе и батко
а куклен театър има в хиполенд, дървен , както и много сладка дървена къща за кукли newsm71

# 18
  • Мнения: 1 494
На въпроса какво иска да донесе дядо Коледа, мят син отговори "коли ... много". Ужас, вкъщи имаме над 100 коли, а той пак иска кола. На въпроса каква кола иска ми отговори - Лада. Тук вече ще съм сериозно затруднена. Със сигурност ще взема друг подарък, за което чакам идеи от темата, но няма да ми се размине да купя и поредната кола.
   ooooh!
И ние сме същия случай! Вече като поиска кола и  Sick все ги събирам и все се намира да настъпя някоя на земята! И винаги иска още и още и по мноооого!  Tired

Пишете ме и мене в отбора. Laughing

Аз мислех да е кола или мотор с акумулатор. Но доста се колебая напоследък- не е много практичен май, а и ми се иска повече да се движи...
Има ли някой впечатления от тези коли и мотори с акумулатори? Здрави ли са и изобщо удачен избор ли са?

mamavassi, аз миналата година взех един паркинг, но не се оказа сполучлив- много се разглобява. Но има го и момента, че зависи от възрастта на детето.

# 19
  • Мнения: 2 722
mamavassi благодаря за линка - доста неща ми харесаха и най-важното е, че са от дърво. Дано гризача реши, че му е твърдо, или пък да ни изникнат зъбите до тогава  Joy
Нашия куклен театър също е от Хиполенд, но съм го купувала миналата година в началото на пролетта.
abigale аз лично съм им върл противник, защото занижават двигателната култура, но все пак е въпрос на личен избор. Съседката има такъв мотор - батерията е акумулаторна и върши работа, но нейното зверче така и отказва дори да се затича, камо ли да кара колело.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
Ние имаме няколко кукли-ръкавици: Мечо Пух и приятели. Естествено, ще потърся още.
Дали още утре да не отида да напазарувам?

Само някой знае ли откъде да купя свестни обувки, които да приличат на кубинки? 36 номер търся...

# 21
  • Мнения: 2 722
Янита, сподели от къде накупува Мечо Пух и приятели, а и някой ако е виждал ръкавица-кукла на заека и вълка от Ну погоди, моля да каже.
Това са ни любимите приказки и детски за момента и ще бъда доволна ако попълня колекцията от кукли.

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Каката ни е лесна-дрехи и всичко свързано с рисуване. Mr. Green
  Малката доста се влиае от кака си,така че и там ще трябват дрехи и някаква играчка.Предполагам,че пак кукла ще поиска,а вече имаме мноооооого. Crazy

# 23
  • Мнения: 47 982
ние имаме джип, но не акумулаторен, а с педали  Peace, акумулаторен и аз не искам да купувам засега
това за разглабянето на паркинга ме разколебава, май е по- добре да взема по-скъп  Thinking
някой ако е купувал наскоро, да сподели моля  Praynig цени, магазини, марки, модели...  car003

# 24
  • Мнения: 1 494
Mama_Galia_66, да именно затова и аз се разколебах. Дори започнах да обмислям един детски  кът в апартамента, снабден с някакво съоръжение за катерене или нещо такова. А напролет ще го изнесем на двора. Обаче този вариант в магазините е скъп и ще трябва аз да си задвижа въображението. Идеи? Hug

А, и ние имаме кола с педали и понеже много си я харесва, затова ми хрумна акумулаторния вариант.

Нашия паркинг беше на етажи и струваше около 30лева. Но пък чедото беше на 3 години. Wink

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Fischer Price имат хубави паркинзи подходящи за по-малки дечица. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,мисля,да Laughing
Със сигурност ще са някави коли,но не мога да измисля какви точно.За РД-то вече му купихме голям гараж,с който се претрепва да играе.
Искам нещо пак с коли,но не мога да измисля newsm78

Иначе,мотор с акумулиращи батерии имаше,играеше много с него,но се скапа страшно бързо.Преди 2 седмици моторчето му изгоря и вече е за боклука.Изобщо не го препоръчвам Naughty

# 27
  • Мнения: 6 206
Всичко, което съм си казала, че ще донесе Дядо Коледа не съм издържала и съм купила по-рано... Така че съм изчерпана откъм идеи, но дотогава има два месеца и ще измислим нещо.

# 28
  • Мнения: 47 982
ох, пък моето е на 2, та още по- бързо ще го разруши
какво толкова, нали пшък затова са играчките smile3538

# 29
  • Мнения: 2 722
abigale имаше страници с идеи за направи си сам - катерушки, шведска стена и т.н но не можах да ги открия - после ще търся, че сега дребосъците стават.
Каспър, а моя синковец /големия/ ми заяви че обичал дядо коледа, обаче, много обичал и Дядо Мраз
Съвременни хлапета, ей  Joy

Общи условия

Активация на акаунт