мислите ли вече за коледни подаръци

  • 39 892
  • 675
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 15 242
Аз изкупих де-що имаше от една серия с метални колички от "Колите"-продаваха се в Бонжур, купувала съм и от "Тонбонбон" в Пловдив, и от Хепиленд (така ли се казваше магазина на "Черни връх"? newsm78). Сега купих конструктора Мак+Макуин (от Хиполенд, а вчера видях, че има 1 бройка и в Бонжур) и отделно валко конструкторченценце (от 6-7 части)-Матю. В момента в Бонжур се продават и комплекти от герои от епилога-количките Майк и Съли (реплика на "Таласъми"ООД), количките Баз Светлинна година и Уди (реплика ан "Играта на играчките" и Луиджи с Гуидо-от сцената, когато Док Хъдсън и Маккуин се състезават в пустинята. Двадесетина лева струва всеки от комплектите, а самите играчици са много малки, но ако искаш-погледни ги. Ние ги имаме и Иво ги харесва, но той много обича да гледа епилога на филма.
Другите джунджурии с Колите не ги споменавам.  Crazy

# 661
  • Мнения: 23 034
Еееее,ама вие сте изкупшили де що има за КОЛИТЕ. Grinning КАжи за конструктора и аз го гледах в нета.Ние нямаме толкова много от героите,само около 10 коли,но основно Макуин и Сали/Сади-Дани така й вика Mr. Green/.

# 662
  • София
  • Мнения: 15 242
Конструктора съм го видяла само отвън-т.е. картинкатана кутията. Сглобяват се Мак и Маккуин. Маккуин от 6-7 парчета, Мак-от повече. Макуин е с размерите на играчката от Макдоналдс от миналото лято, ако я имате. Мак е в съизмерим мащаб. Сглобяват се върху "шасита" с колела, така че се надявам, че ще може да се карат. Не очаквам моето дете да се справи само със сглобяването на Мак, но затова са майките, дето се вика.  Laughing
Пък и е играчка от типа "с един куршум-два заека"-хем конструктор, хем Мак от филмчето. И без това исках да взема и някакъв конструктор за подарък, така че ми дойде съм на място. Матю се продава отделно, но аз вчера взех последните 2 от Бонжур.

# 663
  • Мнения: 1 494
А аз днес видях домино с Маккуин и останалите герои.

# 664
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз вече съм готова с подаръците;На моето момиченце 3г.4м. взехме чук-гек и една масичка със столче на disni,на племенника 6г и половина gsm. на малката племеница пеещи играчки и дрешка.

# 665
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Вече приключихме с покупката на коледни подаръци.Пламен е на 3 год.и 2месеца и ще получи:
-от нас -трактор с ремарке
-от Дядо Коледа(утре ще е коледното тържество)-джип с радиоконтрол
-от едната баба- ДВД
-от другата баба-конструктор,автовоз и дрешка
-от едната леля-огромен камион с каросерия
-от другата леля-жилетка+пак джип(той така си пожела)
На едната племенница купих "фешън"джинси до коленете,за да е модерна Blush,
на другата племенница-бебе със вана от Хиполенд + дамска чанта Blush, на детенцето на моя приятелка- писта с колички.

# 666
  • Мнения: 9 487
Преди няколко часа забърсах една кола с акумулатор Mr. Green
От едната баба и дядо-кинти в книжката /за протокола ние немаме такива, ама синковеца е гъзар Sunglasses/, пуловер и играчка /май ще е детски център-работилница/
От другите- стол за колата /нов 2+3група/ Crazy
От леля- самолет.
От вуйчо и вуйна не знаем още.
А преди 7 дни беше рожденник и получи още една камара с играчки ooooh! Вече се чудя де да ги прибирам Thinking

# 667
  • Мнения: 23 034
. Матю се продава отделно, но аз вчера взех последните 2 от Бонжур.
Виви,признах те за упорита. Mr. GreenВ Джъмбо има подложка,чинии и чашки/пластмасови/ за хранене с Колите,както и възглавници.Ама недей да ходиш. Laughing

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 358
Охх, аз търся "розова mp4" задължително да е розова, на прилична цена. Вчера обиколих Технополис и....други пподобни и няма. Моля Ви ако някой е виждал някъде-бързичко да ми казва да отлитам Praynig

# 669
  • Мнения: 5 178
Aз забравих дали докладвах :
за батковците : web camera & flash
за каката : кукла с тоалети + каляската на Пепеляшка (съвсем случайно попаднах на една за 15 кинти)
за дребния :  пантофи ( те отпадат, че снощи намокри старите и циганската ми душа не изтрая), хеликоптер бутачка, влакче на Дисни и кракомобилче. Итървата издирва работилница за моя малък майстор..пожелах и успех Twisted Evil
за свекитата и наште : бутилки разкрасени с декупаж.
за систъра чорапи -  колкото да не е капо

Рано сви студа тази година и с малкия само толкова успях да напазарувам

# 670
Винаги на Иво му подарявам някви конструктори ,но вече ще навърши 9 и трябва да му купя нещо друго!Чудя се дали двамата с него да си поделяме компютъра и вече реших-да този компютър ще бъде и негов!

# 671
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Началото на май сме, доста е рано за коледни подаръци  newsm78

# 672
Знам ,че сме началото на май ,но тук темата е дали мислим да купуваме подаръци за децата ни!



# 673
  • Мнения: 2 792
dideto_ss това е старата тема за миналата Коледа, не е нужно да я повдигаш, каквото и да си мислиш.

# 674
  • Мнения: 3 611
dideto_ss, и твоят мьж ли отиде на фитнес?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт