Орифлейм 13

  • 16 094
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Ами питай, питай  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 9 095
Преди малко си взех поръчката. Очарована съм от прахообразната пудра и новите моливи за очи. Но не мога да кажа същото за новите червила Confused.

какво им е на червилата?

# 17
Сега прочетох че таксата обработка се намаля от 2.00 на 1.50  newsm10

 #Crazy Praynig Това пък къде го пише?
Наистина ли  Praynig Praynig Praynig
 Grinning

# 18
Преди малко си взех поръчката. Очарована съм от прахообразната пудра и новите моливи за очи. Но не мога да кажа същото за новите червила Confused.

какво им е на червилата?

Да, наистина, какво им е?  Sad Моля ви, не ме разочаровайте, тъкмо ще си пускам едно на мен в комплект с молива! Пък и съм им намерила клиентки  Money

# 19
Запис и от мен Simple Smile
Следващия каталог може да разглеждате тук.

Какво за червилата? Всъщност за кои червила говорим? "Супер блясък" са наистина добри и рекламата от "уста на уста" им е много силна Simple Smile Клиентките казват, че са трайни и вече имам два случая момичета, след като поръчаха по едно, после поръчваха и за приятелки. Ще стане нещо като Уондърлаш спиралата  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега прочетох че таксата обработка се намаля от 2.00 на 1.50  newsm10

Те направо трябва да я махнат. Но и така е добре де.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета ползвали ли сте крем за душ "Роза"?
Отзиви?

# 22
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз не съм доволна от новите червила "цветно привличане", особено светлите тонове са много зле, непокривни, събират се в гънките...доста се издразних, защото имах големи очаквания. Имам куп червила на орифлейм и съм доволна от 3-4, направо си е тото да откриеш качествено червило. Цветното привличане са направени от различна консистенция - има с блясък, има пастелни, като "кис кис" и "бейби бежавото", има и прозрачни. Тъмните тонове с блясък ми харесаха най-много.

# 23
  • Мнения: 2 323
момичета някой знаели сега ако се регистрира нов консултант какви са му подаръците за 100 точки

Питай в консултантската тема - иначе - сивата чанта е първия месец Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 922
Момичета ползвали ли сте крем за душ "Роза"?
Отзиви?

Да. Харесвам го  Peace

# 25
  • Мнения: 1 277
Ти от кои моливи си взе тези като конус ли?Аз сащо много ги ьаресвам твоя цвят кой е?А иначе новите червила са :naughty:quote]

Да, от тези като конус- аз си взех златистия.


какво им е на червилата?

Според мен не са толкова трайни. "Орифлейм цвят" се задържаше дълго на устните ми, а това "се изяжда" много бързо.

# 26
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз си поръчах новия молив конус, зеления на цвят. стрина Цонка, видях, че ти си си взела, доволна ли си???   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 277
Аз си поръчах новия молив конус, зеления на цвят. стрина Цонка, видях, че ти си си взела, доволна ли си???   bouquet

Да, доволна съм. Моливът е мек и се нанася лесно, а цветът е много приятен. Но да си призная, не зная дали е траен, защото вчера си сложих от него само да видя как стои и след това се разгримирах.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Момичета да ви попитам. Сещате ли се за някаква машинка, която махала черните точки. Е богу не мога да вдена. Питат ме за нея, а не мога да се сетя коя е. Да не би навремето да я имало

# 29
  • Мнения: 1 277
Момичета да ви попитам. Сещате ли се за някаква машинка, която махала черните точки. Е богу не мога да вдена. Питат ме за нея, а не мога да се сетя коя е. Да не би навремето да я имало

  33uu  не се сещам за такава машинка.

Общи условия

Активация на акаунт