Орифлейм 13

  • 16 106
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
Я кажете сега кой какво си е харесал от новия каталог?

# 46
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Пудрата и червило "Призма" на джордани голд.
А трябва да си взема и адаптиращия фон дьо тен от същата серия.......забравих.
А вие?

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Коледната палитра, трябва ми тоник и мисля да го пробвам този с боровинката и сапун с манго да тествам. Не са много нещата. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 931
И аз съм с този цвят Peace ФДТ ми харесва много,но наистина не е за прикриване на големи недостатъци.

аз се колебая между слонова кост и порцелан-руса съм със светла,бледа кожа-как да избера?

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм си харесала блестящият топ лак и червило "Супер блясък" от същата страница.
Душ гела "Роза" и крема за тяло "Сладки сънища" /много отзиви за него тук, и затова Mr. Green/

# 50
  • Мнения: 88
Аз съм си харесала компактна пудра"Призма" и и новата серия за лице " Червена боровинка"

# 51
  • Мнения: 3 782
Я кажете сега кой какво си е харесал от новия каталог?
Може ли целия каталог. Mr. Green Съвсем не на майтап ще кажа,че ми харесаха палитрата от сенки, новото червило,новият ексфолиант за тяло също, отново трябва да си взема тоника на чиста кожа... Имаше и още,но този месец ще си купуваме плазма и трябва да намаля разходите.

# 52
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Я кажете сега кой какво си е харесал от новия каталог?
Честно да си призная много неща, горе-долу за 120 лева вътрешна цена за консултанти Mr. Green Mr. Green, и понеже наистина са много, няма да ги описвам Rolling Eyes, но се задава силен месец, опаа - каталог, де Embarassed.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Искам да разбера мнения за Почистващия разтвор против пъпки Чаено дърво и Стик-коректора Чаено дърво!
Преди време съм имала разтвора против пъпки и бях много доволна. За стика какво ще кажете?
В момента тази серия не е намалена? А дали следващия месец ще е намалена?

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Искам да разбера мнения за Почистващия разтвор против пъпки Чаено дърво и Стик-коректора Чаено дърво!
Преди време съм имала разтвора против пъпки и бях много доволна. За стика какво ще кажете?
В момента тази серия не е намалена? А дали следващия месец ще е намалена?
На мен поне разтворът не ми действа. Да не би да го употребявам неправилно - само мажа пъпката? newsm78
За намаление ще се разбере другата седмица, когато се вземат първите поръчки от този каталог, т.е. ще се разполага със следващия.

# 55
  • Мнения: 3 782
В интерес на истината не мога да си кривя душичката -този разтвор не ми помага особено, коректър е хубав,но аз го нанасях само вечер. Лекува пъпките. Виж чиста кожа е много хубава серия. Peace
За каталога следващия дали ще е намалено,наистина ще ти кажем другата седмица.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Благодаря за мненията, момичета!
А стикът-коректор двуцветен ли е?

А от серията Pure Skin лечебният стик-коректор и противовъзпалителният гел хубави ли са?

# 57
  • Мнения: 3 782
Мимита, стикът-коректор от серията чаено дърво е двуцветен. Лечебният коректор не съм го изпробвала, противовъзпалителния гел е хубав,на мен ми действа добре.изушава пъпките. Peace

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита, стикът-коректор от серията чаено дърво е двуцветен. Лечебният коректор не съм го изпробвала, противовъзпалителния гел е хубав,на мен ми действа добре.изушава пъпките. Peace

Благодаря ти, ani_4ka!     bouquet
Бих се радвала, ако още някой се включи с мнения!

# 59
  • Мнения: 2 323
Искам да разбера мнения за Почистващия разтвор против пъпки Чаено дърво и Стик-коректора Чаено дърво!
Преди време съм имала разтвора против пъпки и бях много доволна. За стика какво ще кажете?
В момента тази серия не е намалена? А дали следващия месец ще е намалена?
На мен поне разтворът не ми действа. Да не би да го употребявам неправилно - само мажа пъпката? newsm78
За намаление ще се разбере другата седмица, когато се вземат първите поръчки от този каталог, т.е. ще се разполага със следващия.
Аз мажа пъпката също, но когато е махнато връхчето, или е разранена - помага ми определено! Но двуцветния коректор - зеленото обилно намазано вечер е много яко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт