Орифлейм 13

  • 16 119
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Благодаря за мненията, момичета!
А стикът-коректор двуцветен ли е?

А от серията Pure Skin лечебният стик-коректор и противовъзпалителният гел хубави ли са?
Да, двуцветен е стикът. Зелено-бежов, като в зелената част се съдържа екстракт от чаено дърво и е по-силна от светлата част, но тя е по-скоро за прикриване през деня, пак лекува, но по-слабо. Имай предвид, че леко оранжавее и за светла кожа не е много подходящ.
Цялата Серията чиста кожа е подходяща за акне, особено тези два продукта, за които питаш /те са за локално лечение/. Ако имаш нужда от леко прикриване и в същото време искаш да излекуваш "проблема" Laughing, си вземи стика, много е добър. А гелчето е с още по-бързо действие, единственото неудобство е, че като се нанесе в/у пъпката и си личи, нищо че е прозрачно. За в къщи ще ти е идеален, просто.
М/у двете серии, по-силно действаща е чиста кожа, така че си прецени според състоянието на кожата ти. Peace

# 61
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Имам въпросче! Praynig Може ли някой да ми каже, колко е голяма Коледната палитра /сенките/? Не мога да определя като грамаж какво представлява!? Все пак цената е 30лв. и ако е мн. малка, не ми се дават толкова пари!!! Thinking

  bouquet Благодаря ви предварително за отговорите!  bouquet

# 62
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Имам въпросче! Praynig Може ли някой да ми каже, колко е голяма Коледната палитра /сенките/? Не мога да определя като грамаж какво представлява!? Все пак цената е 30лв. и ако е мн. малка, не ми се дават толкова пари!!! Thinking

  bouquet Благодаря ви предварително за отговорите!  bouquet
В понеделник ще съм я видяла и ще ти пиша тогава, но и ти ще можеш да я видиш, изложена на витрините в офисите на Орифлейм. Помоли дистрибутора ти да те заведе до най-близкия, ако си от Пловдив с удоволствие ще ти помогна Peace.

# 63
  • Мнения: 1 712
Имам въпросче! Praynig Може ли някой да ми каже, колко е голяма Коледната палитра /сенките/? Не мога да определя като грамаж какво представлява!? Все пак цената е 30лв. и ако е мн. малка, не ми се дават толкова пари!!! Thinking

  bouquet Благодаря ви предварително за отговорите!  bouquet



Ами големичка е,аз като я сложа на ръката излиза!

# 64
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Имам въпросче! Praynig Може ли някой да ми каже, колко е голяма Коледната палитра /сенките/? Не мога да определя като грамаж какво представлява!? Все пак цената е 30лв. и ако е мн. малка, не ми се дават толкова пари!!! Thinking

  bouquet Благодаря ви предварително за отговорите!  bouquet



Ами големичка е,аз като я сложа на ръката излиза!
Снежи, а цветовете отговарят ли си на снимката в каталога, че мисля да си я поръчам в понеделник без да съм я видяла, че да не свърши newsm78?

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз си поръчах новия молив конус, зеления на цвят. стрина Цонка, видях, че ти си си взела, доволна ли си???   bouquet
Аз си взех белия,много е хубав,но като нанесеш повече става еравномерен,някак се събира на петна,ох незнам как да го обесня,а като нанесеш малко и бързо изчезва.Незнам зеления като по тъмен цвят може да стои по добре.
Ама къде да гледам новия каталог искам да видя тая палитра,от линка даден по горе нищо не се отваря. newsm78

# 66
  • Мнения: 2 323
Имам въпросче! Praynig Може ли някой да ми каже, колко е голяма Коледната палитра /сенките/? Не мога да определя като грамаж какво представлява!? Все пак цената е 30лв. и ако е мн. малка, не ми се дават толкова пари!!! Thinking

  bouquet Благодаря ви предварително за отговорите!  bouquet



Ами големичка е,аз като я сложа на ръката излиза!
Снежи, а цветовете отговарят ли си на снимката в каталога, че мисля да си я поръчам в понеделник без да съм я видяла, че да не свърши newsm78?

Аз като си събера средния и палеца да направят кръг - малко по-голяма е. Цветовете са хубави според мен.  Wink

# 67
  • Мнения: 2 323
Аз си поръчах новия молив конус, зеления на цвят. стрина Цонка, видях, че ти си си взела, доволна ли си???   bouquet
Аз си взех белия,много е хубав,но като нанесеш повече става еравномерен,някак се събира на петна,ох незнам как да го обесня,а като нанесеш малко и бързо изчезва.Незнам зеления като по тъмен цвят може да стои по добре.
Ама къде да гледам новия каталог искам да видя тая палитра,от линка даден по горе нищо не се отваря. newsm78

Има ли го качен новия тук? Не съм много често в темата напоследък, извинете Embarassed Ако не - искай си от консултанта бре, да не се стиска Laughing

# 68
Следващия каталог го гледайте тук
 Hug

Много се радвам на зимния крем Нежна грижа - на супер оферта ще бъде Simple Smile

# 69
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз си поръчах новия молив конус, зеления на цвят. стрина Цонка, видях, че ти си си взела, доволна ли си???   bouquet
Аз си взех белия,много е хубав,но като нанесеш повече става еравномерен,някак се събира на петна,ох незнам как да го обесня,а като нанесеш малко и бързо изчезва.Незнам зеления като по тъмен цвят може да стои по добре.
Ама къде да гледам новия каталог искам да видя тая палитра,от линка даден по горе нищо не се отваря. newsm78
Карч, аз имам зеления и същото се получава и при мен, така че не е само от цвета. Явно самата консистенция е такава, прилича на тези сенки, които са в гилза като на червило Супер блясък /в мини каталога дето са намалени/, ако ме разбираш `ко ти казвам  Crazy.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 289
Разбирам те ко ми казваш Wink


Нещо не ми харесва......

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 18:02 от КАРЧЕВА

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Следващия каталог го гледайте тук
Под следващия явно си имала предвид текущия 12-ти каталог, а момичетата сякаш искат 13-тия.

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Каталог 13 няма как да го видиш. Той ще може да се види когато някой си направи първата поръчка и го снима или сканира и то най- рано от 12.11 нататък.Каталог 12 пък ще бъде в сайта на орифлейм от понеделник(12.11).

# 73
  • Мнения: 2 323
Карч, сега като гледам сниката на палитрата - не са толкова ярки и прости цветовете на живо.....по-хубава е Peace

# 74
  • Мнения: 1 712
И аз мисля че на живо е по-хубава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт