Майки на породени деца - 7

  • 15 893
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ааааа,

Не е честно така, сега всички ще вземете да се хвалите какви добри деца имате. smile3506


Да ви похваля Ели. В градината все твърдят, че не ще да учи и да учавства в груповите занимания. Даже се сърдят ако отсъства и пропуска уроци. #Crazy
Как така обаче се е научила да пише букви, да рисува нашето family и да обяснява за bebe-sister, каката, mather и father. Дали ги написах правилно newsm78
Иначе не може да чете - не се сеща още глупачето че буквите се свързват в думи.
Ако тя не ще да учи и знае това, какво ли знаят другите деца, дето искат да учат newsm78

# 76
  • Мнения: 972
Adrinska даваш ми надежда, че ще се подобри положението  Thinking
Аз да се оплача от моите двамцата - вече втора нощ се събуждат към 3-4 и почват да мрънкат. Аз ги знам, че им се пишка ама те настояват, че не им се пишка. Докато ги убедя да седнат на тоалетната голям рев, голямо чудо. Обаче щом се изпишкат и веднага се кротват и заспиват. Мрънканиците на Ивето за вафли, шоколад и бонбони ги оставям без внимание.
Ивето от едзна седмица се е заела да учи Влади на гърне. Аз го бях позапуснала, че не му харесваше особено. Оплаках се на Ивето  Mr. Green , да вземе тя да му обясни. И то детето взе че го прие сериозно. Вече я забелязах три пъти да се опитва да му сваля панталоните и да му обяснява, че се пишка в гърнето, а не в гащите иначе ще има бой-бой по дупето. Тази последната част най й допада  Twisted Evil по половин час го пляска. Обаче резултат има!!! От седмица ака само в гърнето, а за пишото малко със закъснение си носи гърнето  Hug
За подаръците за миналата година й взех дървено столче (което после нарисувах на зайчета). За нея беше голям кеф, мноооого обича да сяда на столчета и да мести мебели. Като влезем в мебелен магазин и види малки столчета задължително трябва всичките да ги изпробва. За тази година за рождения ден на Влади им взех възглавнички - такива с животни, едната с коте и другата с кенгуру и с дръжка за носене. И двамката обичат да се въргалят с тях по земята. За играчки - моите и двамата не си падат особено по тях. Да си поиграят ден-два и толкоз.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!  smile3525

# 77
  • Мнения: 5 391
Момичета, благодаря много за идеите Hug
Някои от нещата ги има в нас, но за други ме подсетихте.
Ще разгледам сайове и ще се консултирам с вас Grinning

# 78
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен - да се разпиша и аз.
Честит имен ден на всички именници и честит празник на полицайките  bouquet
ивка-щастливка относно вирусите - и на двамата - противогрипни ваксини. От тогава не са ми се разболявали. Сега им давам и Имунокид.
Относно прохождането - 2-3 крачки и хайде пълзешком. Пълзенето го умеем перфектно.  newsm62
А за спането нощно време - нямам проблеми smile3524  sleepuu. Спят си двамата в стаята и като ги сложа в 20 ч. - с малки нарушения на моя сън, като ставам да ги завивам - чак сутринта ги виждам.

# 79
  • Мнения: 1 632
Да ама нещо много лоши неща чувам за тези противогрипни ваксини newsm78.Кто се оправи Рая започваме имунобор.Организма и реагира така сякаш никога не е общувала с други деца.Странно.

# 80
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз си сложих противогрипна ваксина - преди месец, последен модел и т.н. И познайте - в момента съм болна от грип, очите ми горят, гърлото ме боли, схваната съм и т.н. както си му е реда. Сигурно се заразих от малкото.  Ill
Така че противогрипните ваксини са пълни глупости. Човек трябва да се пази и да не настива, да спи достатъчно, да се смее достатъчно и да се храни добре. Тогава вероятността да се разболее е минимална. Същото важи и за децата.

# 81
  • Мнения: 337
Абе не знам. Лудост или не - аз пък съм доволна от тях. Да не ме чуе дявола, но откакто я бихме на големия - ходи всеки ден на градина без суполи без нищо. Grinning

# 82
  • Мнения: 4 539
Ааааа,

Не е честно така, сега всички ще вземете да се хвалите какви добри деца имате. smile3506


Да ви похваля Ели. В градината все твърдят, че не ще да учи и да учавства в груповите занимания. Даже се сърдят ако отсъства и пропуска уроци. #Crazy
Как така обаче се е научила да пише букви, да рисува нашето family и да обяснява за bebe-sister, каката, mather и father. Дали ги написах правилно newsm78

Почти. Wink Браво на Ели! Разсеяността понякога е измамна, да знаеш! Никога няма да забравя една случка от моето детство. Никога не съм била свръхлюбознателно дете, все си бях малко отвеяна. Веднъж седим си в стаята в детската градина, а зимата наближава. По този повод учим някакво стихче за зимата (дали не беше песничката "Тихо се спие първият снаг", но под формата на стихче newsm78). Всички деца гледат "другарката", само аз блея през прозореца. Понеже й ях от любимките, тя явно ме е наблюдавала. По едно време ми казва строго: "Ани, не внимаваш! Я повтори стихчето, което казах току-що!" При което аз го изрецитирвам дума по дума. Това, че не я гледах, не значи, че не съм слушала (и явно съм имала силна памет тогава Mr. Green). Та другарката толкова се изкефи, че го знам, че ми каза: Браво, бе, аз мисля, че си се отвеяла нанякъде, а ти си внимавала! Браво!
Така че детето явно си внимава, те кво искат от дете в градина, не ми е ясно?! newsm78

# 83
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Не зная какво искат, но веднъж я изпратих за седмица на село и госпожите цял месец ми натякваха, че пропуснала уроци и сега как ще навакса. #Crazy

# 84
  • София
  • Мнения: 6 321
Нашата педиатърка също каза, че не препоръчва противогрипна ваксина на малки деца - за Емко ставаше въпрос.

# 85
  • Мнения: 3 595
Честито на именниците   bouquet

# 86
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Няма лекар който да препоръча ваксина на дете под 5години. Питала съм на много места. Но ако настояваш ще му сложат.

# 87
  • Мнения: 3 089
днес съм по-спокойна - свърших си поръчката, почистих, изпрах и прострях 2 перални, подредих стаята на петра така, че да сместя новите придобивки от рождения й ден и къщата вече прилича на моята си. сега ми леко и свежо на душата  Grinning и за да ми е още по-хубаво, нои ми изплатиха липсващите 1400 лв  Mr. Green

филипа, аз мисля да купя един подарък за двамата:
http://www.laredoute.fr/vente-tente-double-avec-tunnel.aspx?prod … e&pagesize=16
и това съм харесала:
http://www.laredoute.fr/vente-bascule-2-en-1-solutions-maison.as … e&pagesize=16
но на това второто има опростен /твърде  Confused/ вариант в хиполенд и струва 40 кинта.

# 88
  • Мнения: 5 391
майче, страхотни идеи, ще ми послужат за в бъдеще Peace
Такива неща ще купя като се преместим в новата къща и малкото поотрасне Simple Smile

# 89
  • Мнения: 924
Няма лекар който да препоръча ваксина на дете под 5години. Питала съм на много места. Но ако настояваш ще му сложат.

В САЩ препоръчват на всички деца от 6 месеца до 12 години.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт