Aunque la mona se vista de seda, mona se queda - Испания

  • 23 244
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 271
Ха, добър вечер и от мен.
Сложихме децата да спят и ми остана малко свободно време да вляза тук.

Първо добре дошла на новата мама!  Hug Прекрасно е, че можеш да се справяш сама с две деца.Възхищавам се на жени като теб, които не "чакат" някой мъж да им уреди живота, ами сами се справят.Надявамсе да ти е приятно при нас.

mimky, plamplam, споко си качвайте килограми.Сега е най-важното да се чувствате добре!

Мими, наистина , не се ядосвай.Няма смисъл, тук повечето работодатели са така, щом те видят , че си чужденец, гледат да те изпързалят по някакъв начин.Имам позната в банката и тя ми разказа как, въпреки, че е испанка-са се опитвали да я накарат да работи повече часове, без заплащане.Така, че не се коси.

Габи и ние ви стискаме палци за къщичката, ние така си купихме тази, в която живеем сега.Видяхме я,видяхме  как са я именували предишните собственици , с името на голямата дъщеря,  и направо я купихме. Хайде успех и после ще покозваш снимки.  Grinning

ROZI24, радвам се , че сте си изкарали супер.Малчо добре се е позабавлявал.

ЛуДеТина , здравей!Пиши нещо повече , де, как я карате?

Хайде лека нощ от мен, че днес ми е почивната вече и от утре пак.... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 811
Привет  wavey моми4ета.
4естит рожден ден на Али и Йо  newsm67.Да растат здрави и послуШни за радост на вси4ки.
Весе,браво за колелото.Откога се канеШе само....Аз винаги съм ти казвала ,4е нямаШ нужда да сваляШ,ама като си се запънала...Много е хубава темата и този път,ама заЩо не си "събираме "и по старите теми,както правят другите.Толкова сме изписали по какви ли не полезни теми.
Гери,как върви курса?Може и да си го свърШила ве4е,ама като не влизам  Embarassed Rolling Eyes.Как върви търсенето на работа,4е при мене никакъв развой  Rolling Eyes.Трудно е да се намери неЩо с такова раб.време каквото търся.А пък и Криси много ми боледува откак е на градина.
Какво става с Марица и Ани?Да не са си отиШли ве4е в Бг?И аз не съм я 4увала скоро.Дано да ни зарадва с хубави новини за Ани  Praynig.
Гледам за среЩа се гласите  Wink..Кога и къде Ще е ?
Добре доШли на вси4ки нови мами   bouquet.

# 32
  • Мнения: 329
nena33 ,браво на теб,ти си една силна майка!!! smile3525 От къде си ,в БГ имам предвид?Щом нямаш кирилица,натисни горе синьото квадратче,където пише EN и може да пишеш благодарение на него  newsm03
Цитат на: mimky
Мими мила не се ядосвай, за съжаление са такива по някога испанците.
Аз мисля че не само испанците са така.И в БГ работодателите мислят че дават много пари,а не се върши достатъчно работа.Misc Ghost
alest , в последно време е плъзнал някъв грип.Нямам познат,който да не се оплаква.А в детските градини и училищата е ужас.... Ill
С моя курс почти нищо не става.защото взимаме само думи,пък аз искам да се отпусна да говоря.Но ще ходя,като за без пари-толкова.Утре ще видя за една работа.То вече стана време да си ходя в България.Мисля януари да се прибирам. smile3502

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Малко на патерица, но все пак... Честит рожден ден на Алисия!  Hug Да слушка мама и тати, и да е здраво и умно дете!

Пламплам, и аз гледах и пътечките, и тези, които са като ски, не ги знам как се казват, но са за ръце и крака, но нещо прекалено големички ми се виждат, нямам толкова свободно пространство само за тях, а и цената им, ако са хубави, не е малка.  Money Как е бебчо, подритва ли те?  Laughing

Мими, изхитри се и ти, иди по-рано, и кажи, че си нямала какво да правиш, и си решила да отидеш по-рано, за да си тръгнеш по-рано.  Laughing

Гери, за картата - според мен си е дело на испанец, и е написана така, хем за да не бъде обвинен в дискриминация или обиди, хем тънко да си каже болката. Това си е камък в нашата имигрантска градина  Laughing, защото наистина испанците вече много са артос от всички привилегии на имигрантите, за сметка на техния живот.

Нена, добре дошла сред нас!  Hug Дано ти хареса. Можеш да влезеш темите за правилата, да ги поразгледаш, и в закованите темички. Ако нямаш кирилица,пробвай да пишеш с Кредор, защото ще ти направят забележка модовете, и после ще ти трият постовете. А, виждам, че вече са те предупредили. В коя част на Испания живеете?

Рози, нямаш ли някоя снимка на Ектор с понитата?  Laughing

Алест, ти се появи  Sunglasses Laughing, оправи ли се Криси, с гласчето как е? За старите теми - пробвах всички линкове, които имахме, и някои не работят. Темите са архивирани, и не се отварят половината, затова оставих само тези, които се отварят. Не знам по другите теми как е... и как се отварят всичките стари. Или пък те си копират просто от предните теми, без да пробват линковете, знам ли.  Thinking

Гери-чери, за постоянно ли се прибираш в Бг или на "работна" визита?  Joy


А аз да ви се оплача - в нашия град са се преселили много от мадридските идиотчета латинос от бандите най-вече на латин кингс.  Close И понеже града не е толкова голям, че да делят територии, се сдушиха с бандите от марокис (с които по принцип се бият постоянно), и познайте какво чудо е. Всяка седмица има някой намушкан, вечер да те е страх да отидеш някъде пеша. Нищо не могат да им направят, защото са под 18, водят ги кримен де менор де едад, и само ги прибират за една нощ, слагат им глоба, която не плащат, разбира се, и толкова. Скоро намушкаха един познат на зет ми, който е от полисия насионал  Shocked,  и пак нищо. Е, колегите му където го срещнат, си получава порцията бой + глоби, но полицая едва оживя. И не ходят с ножове, а с малки катани Twisted Evil. По вашите места има ли такива истории?

# 34
  • Мнения: 350
Добро утро момичета!
Вес това което казваш за бандите е наистина страшно, преди месеци имаше размирици в Леганес ако не се лъжа, пак бандите на латин кингс, тогава успяха да потушат размириците, но никога не се знае кога могат да дойдат в града който живеем или квартала.
Gery_Cherry така е в началото с курсовете взимат се повечко думички, и граматиката, след което се започва да се говори. Поне аз мисля така, а и ти е необходим един запас от думи за да можеш да започнеш да говориш, може и да не съм права, другите мами имат повече опит и те да кажат по въпроса. Успех дано започнеш работата!
silrai мила поне за мен няма лошо да се качват килограми, но после свалянето е трудно, това е проблема. А Дечковците да са ни живи и здрави само, другото се оправя.
 Момичета взехме с мъжа ми да мислим имена едно мъжко и едно женско, ама се оказва май трудна работа, не знам как ще се справим. Оставям ви момичета, че работа отново ме чака, като се върна ще пиша отново.  Hug

# 35
  • Мнения: 789
Лудетина,много се радвам ,че всичко е наред Hug!А мързелът...то такива периоди на меланхолия почти всеки има.Спокойно,ще отмине.Сигурно имаш нужда от почивка,ама истинска.Супер,че Гери е добре!А какво става с хернията и,какво решихте?Аз искам като си отидем в БГ да се оперирам.Често ме кара да се чувствам доста дискомфортно и ми писна Crossing Arms.

Вес,какви са тия ужаси при вас?Тия хлапетии май имат нужда от едно ТВУ.Явно им липсват полезни занимания,а и се възползват от това,че не могат да им сторят нищо.А за работата ми...не мога да ходя по-рано без да я предупредя,иначе съвета ти е добър.Кофти,не става и така.

nena33,браво на теб!А как се справяш?А и сега с операция?Аз също съм с херния и събирам кураж за операция.А и сега не мога,защото няма кой да се грижи през това време за моя хубавец.Тук,в къщата няма свободна стая и не може да дойде и никой от близките ни да го гледа.Тежка ли е операцията?А последствията?

Mimky,хич не се притеснявай за килца и дрехи.После всичко ще си дойде на мястото.Пък и е временно.Най-важен е бебчо,другото са "бели кахъри".И да остане някое килце отгоре,има толкова начини да се възстановиш..Не знам защо,ама "те виждам" като майка на момченце.А имената и ние ги мислихме така - 2 варианта.Ако беше момиченце,щеше да се казва Нел или Лъчезара.

silrai,и ние се чудим как ще се получи по-нататък.Дали къща тук или доизплащане на апартамента и връщане в БГ.Блазни ни мисълта за къща тук.Вие как взехте решение?



# 36
здравеите моми4ета.6те ви  отговоря на  вси4ки вьпроси.аз сум  от  лове6кия краи  едно  село  не мие  много лесно ама се спаравям благодарение и на маика ми  ама тя  сега не е при мен работи на 100км. от мен. за опрацията  мина  леко възстанових  се бързо Peace
и  дъ6терята ми  помага в къ6ти.

# 37
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
здравеите моми4ета.6те ви  отговоря на  вси4ки вьпроси.аз сум  от  лове6кия краи  едно  село  не мие  много лесно ама се спаравям благодарение и на маика ми  ама тя  сега не е при мен работи на 100км. от мен. за опрацията  мина  леко възстанових  се бързо Peace
и  дъ6терята ми  помага в къ6ти.

Добре доШла  Hug,тькмо се 4удех в4ера как може да сьм единствената "madre soltera" в този клуб Mr. Green ,е ве4е не сьм само аз Crazy.
Желая ти скоро да се вьзтановиШ от операцията и да се наслаждаваШ на де4ицата си  bouquet.


4естит рожден ден на Йо и Али,мноооого игра4ки и усмивки им желая Hug

# 38
  • Мнения: 329
Олллееее,Вес, кви са тия криминални филми при вас! Мен така ме е страх от подобни изпълнения. При нас не съм чула за подобни изпълнения.  bash

 #SniperС моята работа пак нищо не стана,но....няма значение.Аз вече се настроих без работа.Ще си ходя януари,защото уча задочно биология и ще се върна за 2я семестър.После пак ще дойда. newsm47

# 39
  • Мнения: 350
Mimiii права си мила че бебко е най важния в момента, и сега се обажда да му обърна малко внимание и на него. От вчера ме наболява корема по точно пъпа, на моменти дано няма нищо сериозно и бебко да е добре, не ми се ходи на гинеколожката по рано от предвидената дата. Мислих че мога да изкарам до края на януари, но май съм се лъгала, ако мога да поработя до края на годината ще е късмет.  Praynig

# 40
  • Мнения: 1 246
Здравейте моми4ето,сърде4но ви благодаря за милите пожелания,и дано вси4ки се сбъднат!
По такива празници винаги ми е и малко тъжно,но каво да се прави.
Али разбира се полу4и много подаръци,а и рожденният ден съвпадна с една от местните фиести,та се вози на пони два дни....и сега иска да й купим пони Grinning
Утре Ще 4ерпим и в градината.
Снимки ,дано успея да ка4а тези дни,по-късно Ще ви 4ета.

# 41
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
първо 4естито на рождениците и добре дошла на новата мама
сега от4ет от мен
днес бяхме на лекар моят хубавец от изписването до сега за 35 дни е наддал 2120 и е пораснал с 6 см  #Crazy, лекарят се у4уди от нас, каза 4е вървим добре, но 4е ве4е трябва да се храним на 3 4аса, не когато поиска (заЩото последно време не издържа 3 4аса) и да му спирам ноЩното хранене в 3 как Ще стане незнам, заЩото той като отвори о4и и е гладен и писва и незнам какво Ще правя, но съм много доволна от моето ме4енце
мъжо ве4е си е в къЩи голяма радост, излизахме в събота ве4ер да ве4еряме, но аз не можах да се отпусна все си мислех за мъни4ето и бързо бързо се прибрахме
единственото което е нашия тати оЩе не е свикнал с малкото 4ове4е, в смисъл 4е като огладнее трябва да сме в къЩи (заЩото аз оЩе кърмя) като го къпим и разни такива, но Ще свикне, много съм Щастлива, трудно е да си сам, сега разбирам какво е
на бременелките, моми4ета не се притенсявайте за килограмите аз ка4их прекалено много (най много се ка4ват последните три месеца аз тогава ка4их 15кг) запо4нах малко по малко да се възстановявам не е лесно свалянето но с много воля и постоянство и най ве4е търпение (което аз нямам искам да се събудя слаба) става
мимки това за пъпа кожата се разтяга мен пъпа ме болеше постоянно от 4 5 месец на ттък и до преди няколко дни сега ве4е ми мина не е ниЩо притеснително
ти само спокойно, заЩото вси4ко се отразява на бебо, най важното е да го усеЩаш и спокойствие не се поддавай на ниЩо, а и за работата не си прави експерименти, работата ти не е лека, аз работих до 8 месец, но за сметка на това постоянно имах проблеми с бремеността, като спрях работа и вси4ко се нормализира

# 42
  • Мнения: 789
Mimky,спокойно.Анет е права.Болките са заради растежа на корема и разтягането на кожата.И при мен беше така.Аз също работих до 7-ят месец.Бях в шивашка фирма и ми беше вече невъзможно да стоя сгъната на машината.А ти карай по-полека,че чистенето не е леко и по-добре си почивай.Ама ти си знаеш най-добре.

ANETT,това е най-хубавото,нали?Да сте заедно,щастливи и доволни!Супер.Все така да е ви пожелавам! Hug

bari,ама вие чудесен рожден ден сте изкарали наистина.Сега е ред да спестявате за пони и всичко ще е 6,а Laughing.

Момичета,и аз днес научих хубави новини.В наше село са отворили Гуардерия и сега записват дечица.Утре сутринта ще ходя в аюнтамиентото да питам как стоят нещата и дано не е късно за Иви,защото гуардето е от 6м до 3г,а той е на 2г и 7м.Доолкото разбрах от съседката децата ще ходят от 10ч сутрин до 5ч следобед.Ама утре ще разбера повече и ще разкажа.Дано стане – хем да свиква в колектив и да се отпусне малко от тоя негов срам,хем да работя и аз повечко.Стискайте палци Praynig

# 43
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
аааааааааааа забравих да ви се похваля днес правихме пога4ата на алекс беше много послушен и полу4и много подаръци, само дето църквата беше затворена и не можахме ниЩо да свършим с 4истата литургия но ниЩо Ще отидем в неделя само тогава отваряла

# 44
  • Мнения: 350
bari то детето хубаво си иска пони, ама интересно къде ще го сложите.
анет браво на вас точно така и трябва да растете, а ти се притесняваше в началото. newsm10 А татито ще свикне няма къде да ходи, ще му е нужно малко време, ама ще се оправи.
Права си за пъпа наболява ме и аз имам такова чувство че се разтяга кожата и за това е така, ама нали знаеш притеснявам се за бебко дали е добре. А за работата също си права, иска ми се повечко да поработя но виждам че вече не съм същата като преди не мога да свършвам всичко, и наистина трябва да я оставям в скоро време, колкото и да не ми се иска, а това също ще се отрази и на семейния бюджет, но бебко е по важен. Това за питата наистина е хубаво нещо, за здраве е и наистина, е хубаво в църква да се пусне литургия.
Mimiii това за гуардерията е супер стискам палци да успееш да запишеш Иви и часа е супер да си намериш повечко работа това ти пожелавам. А и за Иви е по добре да е сред други деца, така се научава на много неща.

Общи условия

Активация на акаунт