Как да лекувам гнойна ангина без антибиотик

  • 26 623
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
Разбира се, че може да се лекува гнойна ангина без антибиотик, с малко повече търпение и желание човек да се информира. Ако се водиш по съветите на докторите и безумните им реакции от тип "Ауууууууууууууууууууу, какво гърло", няма как да стане работата.
Доста хора са те посъветвали да си направиш посявка, да се види имаш ли бактерии някакви в гърлото и изобщо имаш ли нещо, да отидеш при доказан УНГ специалист... Трябвало е да го направиш преди да почнеш втория антибиотик...

# 16
  • Мнения: 2 005
Мила drsony, нима работиш за нищожни 230лв newsm78?!? и още нещо обичам страшно много децата и бъди сигурна , че ангината не съм я направила от стачкуването , по простата причини , че не можех да си позволя това удоволствие за сметка на децата NaughtyНе съм тук да се заяждам с никого , молех просто за съвет, за което съм ти изключително благодарна  bouquetУважавам и обичам  страшно много  професията си , но държа и да имам достойно заплащане Hug Hug Hug

# 17
  • софия
  • Мнения: 257
Мила Ивалина много добре съм запозната със заплащането на учителите ,защото майка ми е учителка и безкрайно уважавам вашата професия ,но аз също мога да цитирам чисто колко получавам и повярвай ми то не е много. Но мисля че от цялата тази ситуация вие не спечелихте ,а пострадаха децата ни. Но децата вече са в клас така ,че няма място за спор.

# 18
  • Мнения: 1 771
Мила Ивалина много добре съм запозната със заплащането на учителите ,защото майка ми е учителка и безкрайно уважавам вашата професия ,но аз също мога да цитирам чисто колко получавам и повярвай ми то не е много. Но мисля че от цялата тази ситуация вие не спечелихте ,а пострадаха децата ни. Но децата вече са в клас така ,че няма място за спор.

Ами нито учителската заплата е нищожна , а пък и децата заслужават след 40дневно прекъсване. Да не съм лоша обаче след толкова викане нищо чудно ,че имате проблем.

Забележките не са изобщо по темата.
Хубаво е като се дава мнение да се съобразяваме с човека отсреща, а не да го кълвем за щяло и нещяло.
Сори за оффа, но не се сдържах  Embarassed

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 336
Разбира се, че може да се лекува гнойна ангина без антибиотик, с малко повече търпение и желание човек да се информира. Ако се водиш по съветите на докторите и безумните им реакции от тип "Ауууууууууууууууууууу, какво гърло", няма как да стане работата.
Доста хора са те посъветвали да си направиш посявка, да се види имаш ли бактерии някакви в гърлото и изобщо имаш ли нещо, да отидеш при доказан УНГ специалист... Трябвало е да го направиш преди да почнеш втория антибиотик...
не съм съгласна, че ако има доказана гнойна ангина тя може да се лекува без антибиотик - подобно възпаление следва да се погледне от специалист - в резултат на усложнения от гнойна ангина са възможни много сериозни заболявания - моята баба почина от сърдечна болест, получена в резултат на недобре лекувана ангина на младини - и след преживяни 3 сърдечни операции

# 20
  • Мнения: 3 506
Ти може и да не си съгласна, но е факт.

А ако ще си разказваме страхотии, и аз имам няколко истории, включително за хора, лекувани с антибиотици. Предпочитам да не подхващаме състезание в тази насока.

Не казвам, че не трябва да се проследи от специалист, но не и от такъв, който ще вика "аууууууууууу" и ще изписва антибиотик след антибиотик.

# 21
1.Правиш гаргара с варена кока-кола(оригинална) по 3 пати на ден
2.Изтискваш сок от лук,слагаш малко захар и по 1 лажица(супена) на всеки 2часа
Аз така се излекужах от гноина ангина за 1 ден.

Общи условия

Активация на акаунт