In vitro Mai4in dom Varna

  • 14 014
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
да знам но той каза че тя прави инсеминацията
Със сигурност не си разбрала тогава. Говори с него с нея и ще разбереш. Не може мед. сестра да ти прави инсеминацията...

# 16
Преди 2 години правих цветна снимка там.Щях да колабирам от болка въпреки че ми бяха сложили две ампули с упойка...може и при мен да е бил проблема не знам но от други момичета там разбрах че ако д-р Халачева закъснее /което често и се случва/ някой от "помощния персонал" прави снимките...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 117
Не мисля, че това е нормално!!!!

И защо си била при нея , след като й знаеш минусите???

# 18
  • Мнения: 740
Сега се сещам защо ми е познато името - когато ме кюретираха, с мен в стаята за предварителни изследвания беше едно момиче за инсеминация при Халачева. Процедурата ми мина, събудих се от упойката, полежах, тръгнах си, а момичето продължаваше да чака Халачева да се появи. ooooh!

# 19
  • Мнения: 212
защо,като чета това сякаш става въпрос за моя случай? Янева и Халачева оперираха и мен,по същия начин,със същата диагноза.Наложи ми се още една операция,но в Плевен и там проф.Горчев успя да спаси малка част от левия яйчник.За мен най-добрия вариант е АГ-д-р Александров, д-рКозовски(младши),защото Маркова ще се пенсионира скоро,а тя направи и невъзможното да накара парченцето ми яйчник да заработи.
Благодаря за отговора,

При мен всичко става много бързо, защото миналата годино горе-долу по това време доц. Янева в Майчин дом ми прави операция на доста голяма киста и отстрани единия яйчник и едната тръба. Сега пак имам киста, макар и по-малка, + диагноза - еднометриоза. Преглежда ме д-р Капка Атанасова и след операцията иска да започне веднага стимулиране на другия яйчник. От всичко чуто и почетено разбирам, че д-р Александров е най-добрият във Варна, но след операцията няма да имам време да започвам всичко отначало. За всеки случай съм си запазила час при него този понеделник, за да чуя и още едно мнение, тъй като хормоналните ми изследвания са доста лоши. Как мислите, възможно ли е да се прехвърля при него. Много ли се чака?

   

# 20
  • Мнения: 740
Sis, късмет ти желая от сърце? Hug

# 21
  • Мнения: 456
Здравейте, казвам се Милена, от Варна.

Интересувам се до момента някой правил ли си е ин витро в Майчин дом във Варна? На мен ми предстои първо лапароскопия там, а след това ин витро и много бих се радвала да чуя някои мнения. Разбрах, че центърът по ин витро към тази клиника вече работи.



Не се заблуждавайте,защото е само име"Майчин дом",и кво като е като няма един кадърен лекар там,а пък още повече д-р като Халачева.Мога със чиста съвест да кажа,че тая докторка ли е или не знам каква е най- голямата некадърница,и за нищо не става #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 832
Аз също съм много негативано настроена срещу Майчин дом.И от личен опит,и от опита на други момичета.За мен най-добрият екип е в АГ,както са написали и другите преди мен.Имат много голям успех,внимателни и добри хора са.Скоро и аз ще се пробвам при тях - с инсеминация.

# 23
  • Мнения: 189
Не мога да не кажа нещо и аз. Не е за ин-витрото, слава богу засега не се налага. обаче е за Майчин дом.
И ние със съпруга ми си мислехме, че като е майчин дом... и голямо чудо. Ходихме там при един лекар и той явно не разбира от стерилитет, а явно нашият проблем беше такъв. Да не е наясно, аз разбирам, приемам и прощавам, защото стерилитета е за много напреднали лекари. сигурно всички ще се съгласите с това - трябва да си посветил времето си и работата си на тази тема, за да има какво да предложиш. обаче като не разбира от стерилитет, защо ме мота няколко месеца? това, което ми показа той, беше небрежност. небрежността е качество, което един човек проявява във всяка своя дейност. затова на никого не препоръчвам да ходи там. дори момичета, които нямат проблеми, примерно - с нормални бременности, въпреки това да не ходят там. той ми показа, че разчита нещата да се развият и/или оправят от само себе си.

желая успех на всички момичета и момчета, които се борят.

# 24
Не мисля, че това е нормално!!!!

И защо си била при нея , след като й знаеш минусите???

[/quot
Това което съм написала го разбрах след като ми правиха цв. снимка ...и още други поразии...след това разбира се не съм стъпвала там...дано само да не е късно.... Praynig

# 25
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен, имам еднин неуспешен опит икси в софия при Владимиров и сега след малко почивка мислим да направим още един опит в майчин дом понеже ние по близо какво ще ме посаветвате ?

# 26
  • до морето
  • Мнения: 494
desito77 ами те момичетата са дали доста мнения вече, прочети, срещни се и с друг лекар и сама трябва да решиш. Успех!

# 27
Dushka е права....порови се...почети....а накрая сама вземи решение...

# 28
  • Мнения: 769
Нямам какво хубаво да кажа за Майчин дом аз, освен сградата може би  Confused...

# 29
  • Мнения: 172
бягайте с 300 от тези кожодери и капиталисти.софия е на 440 км само.не вярвам на никой в майчин дом

Общи условия

Активация на акаунт