Св. Мартин: печени гъски, фенерчета, латерни и други светила.

  • 17 049
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 337
Мерси много zа отговорите   bouquet  Май Ще трябва да иz4акаме малко.....татко ми се обади, баба ми е мн. zле и има вероятност да тръгна zа БГ...не zнам  Cry
Теб те подготвят, пък на мен "забравиха" да ми кажат Twisted Evil Confused

# 76
  • Мнения: 1 584
Мерси много zа отговорите   bouquet  Май Ще трябва да иz4акаме малко.....татко ми се обади, баба ми е мн. zле и има вероятност да тръгна zа БГ...не zнам  Cry
Теб те подготвят, пък на мен "забравиха" да ми кажат Twisted Evil Confused

И на мен преди години за дядо Cry

Татян4е, стискам палци баба ти да се оправи бързо Praynig

# 77
  • Мнения: 1 636
Чета и не мога да повярвам.Как може да zабрави някой да каже zа баба или дядо,че е починал  newsm78 Не мога да си го обясня. На мъжът ми пфлегемутерката не каzала zа дядо му  Close ,но zаЩото не е искала,а не zаЩото е zабравила.

# 78
  • Мнения: 3 521
Чика, "забравил" е в кавички - просто родителите, респ. поднините се опитват да спестят негативните емоции на децата си, сиреч на нас  Wink
Татяна, стискам палци баба ти да се оправи...ако не, поне да не се мъчи дълго. Cry
Симона не пожела да уважи гърнето.

# 79
  • Мнения: 1 584
Чико, "зaбравиха". Много е ясно, че не са забравили, а просто не са искали да ни кажат.

Аз по някаква случайност се обадих точно в деня на погребението и майка ми успя да ме излъже, че дядо е добре. Не знам как успя - тя не може да лъже (както и аз) и веднага проличава, а тогава успя да ме заблуди Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 636
Нали рано или късно Ще раzберете  newsm78 Каква е раzликата тогава? Не ги раzбирам аz теzи неЩа.Логика не виждам.

# 81
  • Мнения: 7 605
Татяна, стискам палци баба ти да се оправи...ако не, поне да не се мъчи дълго. Cry

Мерси Сърфи, по скоро второто  Sad

# 82
  • Мнения: 3 521
Чика, няма логика - просто понякога родителите само не знаят как да кажат на децата си нещо, което ще ги нарани, а и те самите в такива моменти са много объркани...съответно отлагат момента, докато съберат смелост и сила.
 
 Татянка,  никога не се знае PraynigHug

# 83
  • Мнения: 2 907
Здравейте момичета,

как сте девойки? Аз съм будна. По темата за Бискара...Бискара, всичко е ок. Прочетох какво си писала, разбрах го някак си. Тъй че мисля като теб, ок е всичко. За Лиска какво да ти кажа...Лиска ми е приятелка, затова взех, че си позволих такова неволство да я цитирам!


Не съм гледала дали МАТА е писала в последните дни, но МАТА е също моя приятелка. И само ще се радвам да я чета скоро!

Та, как карахте дългия уикенд, мадами? Ние правихме много неща.

Асялайн, как в ДЕ се разбира дали желатинът е от растение или животно? Какво да търся : pflanzliche Gelatine oder Gelatine pflanzlicher Herkunft? Защото аз досега никога не съм виждала подобно писание. А ти беше казала, че се виждало. Кажи ми, плийз.

Сердика, ти без да ме познаваш ме намрази ли?  Laughing Браво на теб.

Целувам всички, а мисля, че сте доста, които ме обичате! И аз ви обичам! До утре!

# 84
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Оххх, не знам дали са от порцелан, но днес не е заспивал за повече от 20мин и то с голям зор. А това не е нормално за него - той по принцип си спи. И днес се събужда и с рев.... Cry Confused А снощи на прегледа казаха, че всичко е наред и че не било високо мястото от където се обърна - тя кошницата беше на земята Confused

Стискайте палци всичко да е наред и да се размине  Praynig Praynig Praynig

  bouquet

# 85
  • Мнения: 911
Не, Мистик, абсурдна е мисълта, че те мраzя. Както каzваш, дори не те поzнавам. Но хайде да не zадълбаваме, zащото нито е интересно някому, нито има смисъл.  Peace
Татяна, много неприятно, аz стискам палци всичко да се нареди...
Деси, и твоята случка е ужасно неприятна, представям си, как си се шашнала.
За "zабравянето" ми е много странно, аz лично много бих се раzсърдила, пък били и помислите добри.

# 86
  • Мнения: 3 423
Чета, че освен всичко си говорите и
за гърнета. Преди няколко нощи бях
и в една тема в Майки (или пък Нашите
деца), та там четох велики абсурдизми.
Повечето деца биват мъчени от съвсем
ранна възраст да седят на гърне. Преди
още да могат да си казват, че искат да
сядат върху него и да си вършат работата.
Защо майките така издевателстват над
невинните душици, така и не мога да си
напъна фантазията, че да ми се изясни.

# 87
  • Мнения: 1 636
Лиске,ами в БГ всички каzват,че най_късно на 2год. са беz памперс,дори това е вече късно  Shocked Имах една поzната,която ми раzкаzва6е,че дъЩеря и на 7месеzа си "по"каzвала , като си дърпала дрехите да се съблече Peace Че колко деца има,които на таzи въzраст оЩе не могат да седят седнали.Аz се радвам,че преди Марти прочетох книгата как стават децата чисти и се научих,да не се 6а6кам от иzкаzванията в БГ.

# 88
  • Мнения: 7 605
О, съгласна съм 4е у4енето на гърне в БГ е абсурд. И аz си мислих 4е 4ак другото лято Ще се наемам с таzи zада4а. Гърне нямаме, ниЩо не съм предприела по въпроса...но ето 4е детето ми каzва Пипи (и zа двете работи, аа полzва zа магарето  ooooh! ) та явно трябва да се водя по него.

# 89
  • Мнения: 1 610
Добър Вечер!
Деси,ужасно неприятна ситуация, може да плаче не от болка, а от напрежението, което усеща в теб. Мая беше на 40 дни, когато главата й беше ударена в стената. Голям стрес за мен, детето беше неспокойно после 2 седмици. Като се успокоих аз , се успокои и то.  Peace
 
За гърнето май ми знаете мнението. Мая , с кратки периоди на отказ, си ака в гърнето от 7 месечна. По-добре в гърне, вместо в кошчето за кола. Навик му е майката!Поне да е правилния навик. Wink Това беше първото нещо, което се научи да казва, апропо."maya hast du аа?"И тя вика "да"

Но за пишкането пробвах да махна памперса.Понеже винаги кляка преди да пишка и казва "Пиш". Ами тя пишка през 5 минути..Пишка в гърнето в голямо количество и после съвсем по малко, но за сметка на това постоянно през 10 мин. Такова чудо познато ли ви е?

Общи условия

Активация на акаунт