Детски шампоан с балсам

  • 6 191
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
За мазна- не съм забелязала да става, но изобщо не мога й среша косата с този балсам. затова и съм предубеден акъм шампоаните от детската серия на Чико. Туфи, дано този за къдрава коса излезе сполучлив!
Аз досега съм ги къпала доста с шампоаните на Чико и нямам забележки. Само дето на дъщеря ми косъма е тънък и лесно заплитащ се, тъй като вече иска дълга коса. Затова тръгнах да търся варианти.
Щом го има този Бюбхен в Бебчо, ако не съм доволна от Чико за къдраваи коси, ще пробвам този.
В същност още довечера ще зная дали разресва лесно.

# 16
  • Мнения: 2 498
аз използвам пак Бюбхен, но май още не са го вкарали в България дано скоро да стане .. той е шампоан и балсам ..а най-важно, че поне моята дъщеря дава да й мия косата заради опаковката и не плаче  Simple Smile



Разкошен е Peace!Ползвам за малката вече 2-ро шише....супер лено се разресват къдриците....

# 17
  • Мнения: 207
Вече четири години и половина ползвам козметиката на бюбхен и съм страшно доволна.Детските наистина лютят,но косата става супер. Peace

# 18
  • Мнения: 8 769
Ей, ама и тези с балсама ли лютят? Аз не искам да са люти, че ми реват в банята и двамата... ooooh!

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И моята е с ужасна за ресане коса. Преди взимах балсама на Чико, сега директно с такъв за големи я действам. Шампоана й е на Шаума/ мирише страхотно/, а балсама е Глис Кюр, без изплакване. Нямам забележки.

# 20
  • Мнения: 4 187
Днес купих Бюбхен 2в1 (не този с принцесата), май по- скоро не съм доволна! Не е както като и сложа отделно балсам. Мога да пробвам и аз някой спрей против заплитане, че направо ми е жал да я дърпам тая разкошната коса  Sad.

# 21
  • Мнения: 8 769
Снощи я изкъпах с Чико-то за къдрави коси.
Не е идеално лош, разресва се доста добре, но не толкова, както след балсама на Шфарцкопф.
Уф, няма угодия, хем да не люти, хем да не се изплаква 101 пъти... Crazy Ще потърся този с принцесата и други на Бюбхен.

# 22
  • Мнения: 17 407
Днес купих Бюбхен 2в1 (не този с принцесата), май по- скоро не съм доволна! Не е както като и сложа отделно балсам.

Ето! Аз заради това не харесвам продуктите 2 в1. Туфи, дано ги намериш!

Общи условия

Активация на акаунт