Кошмар невероятен - ухапване от котка!

  • 14 182
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 955
Момичета, ходих до Пирогов и всичко е под контрол. Направиха ми дренаж, имаше гной. Направиха изследвания и следващите 5 дни съм на антибиотик и превръзки. Водих и детето втория път, при него слава бощу няма никакъв проблем.  Praynig

# 16
  • Мнения: 27 524
Момичета, ходих до Пирогов и всичко е под контрол. Направиха ми дренаж, имаше гной. Направиха изследвания и следващите 5 дни съм на антибиотик и превръзки. Водих и детето втория път, при него слава бощу няма никакъв проблем.  Praynig

Хубаво си направила, оправяй се  Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добре е че си отишла на лекар. А още по добре е , че на детето му няма нищо. Дано болките намалеят и ти мине бързо! Praynig

# 18
  • Мнения: 6 029
Гноясалото от ухапване от котка се разкарва с кислородна вода.

# 19
  • Мнения: 1 942
Много неприятно  Tired Дано бързо се възстановите  Peace

Егати котката!  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 955
Привет отново,


Значи никакви кислородни води, реванол, спирт, ракия, крем гентамицин, ледокаин ... не помогнаха.
Пиша го защото след време някой може да изрови темата при нужда с търсачката и да поеме в грешна посока Rolling Eyes.

Само Пирогов и кабинет "гнойно-септична хирургия" е спасението.
Всеки ден ходя на превръзки правят ми дренаж - отварят раните и от там продължава да излиза гной  Sick С това нещо просто не бива да се подхожда несериозно.
Антибиотик задължително.

Вече съм по-добре и въпреки това - още ме болят ръцете.

Благодаря ви още веднъж за напътствията, защото, ако не ме бяхте посъветвали да отида на специалист - сега кой знае в какво положение щях да съм. Доктора каза, че ако съм се забивила още един ден и щях да съм в болница на системи 2 седмици.

Здраве и късмет на всички, които бяха съпричастни   bouquet



Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 19:01 от Чимихумухуму

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
От началото следях твоята тема.Съчувставам ти!Мен ме е хапало куче.А съпругът ми беше също като теб хапан от котка.Взел я ,че е нашата ,но избягала навън.Хванал я и онзи звяр се обърнал и  имахме проблеми.Но не като твоите,разбира се.

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Аман от простотии. Аз имам две котки  и никое от децата ми не е алергично към тях. Аз самата пък имам алергия към какво ли не, но никога не съм имала животно освен един хамстер който не ми даваха да пипам. Дай да не гледа никой в къщи животно щото може да се алергизира, да го ухапят и т.н.

Чимихуму, имай предвид че одрасканото от котки и зайци минава по-бавно. Но и с нищо да не мажеш пак ще мине. Малкия го одраска много лошо заек като беше на половин годинка и после с месеци му седеше драскотината. В крайна сметка мина и не остана белег.
По-важното е че сега детенце сигурно се е уплашило. Добре е да направиш нещо за да не получи страхова невроза от котките. Може по-натам да си вземете малко котенце което да отгледате за да се научи детето да живее с него. Добре е да вземете женска ако ще взимате, защото те повече пазят децата, обикновено са по-кротки и най-важното са по-чисти.

Общи условия

Активация на акаунт