Ужасно притеснена - бебо не иска да яде!

  • 1 187
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 420
Забелязала съм ,че моята дъщеря има различен апетит през дните. - понякога яде толкова много, че се шашкам, друг път е голям зор да изпие поне 60мл АМ. Но при вас мисля, че детенце си хапва даже много добре. Това че не яде в точния час според мен няма значение. Дори и ти едва ли ядеш в точно определено време всеки ден. Така че спокойно  Wink Децата си знаят най-добре, а гладно бебе едва ли ще седи ако му предлагат манджа  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 102
Не искам да те плаша но нас това ни докара до болница.И аз си мислех че е от зъби и какво ли още не, но това повръщане разтройство и липса на апетит се оказа чревна инфекция.Беше жизнена и весела въпреки всичко.Но пък казваш че разтройството е спряло...
Надявам се всичко да мине по-скоро.Но съветът ми е да се консултираш със специалист.

# 17
  • Мнения: 206
Не искам да те притеснявам, но при нас подобни симптоми: отказ от хранене или съвсем малко ядене и повръщане се оказаха ГЕР(гастроезофагиален рефлукс). Първо водих при пиди и той започна да ни лекува за запушен нос, възпалено гърло ,ушенце с антибиотици и това съвсем ненужно лечение с антибиотици още повече ускори повръщането в последствие се оказа ГЕР, но бяхме изгубили един месец с най-различни лечения направо ми идва #2gunfire #2gunfire #2gunfireНа нас ни помогна гастроентеролога. Така ,че ако имате проблеми с храненето е по-добре да ви види детски гастроенеролог.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
На въпроса ти, адекватен отговор, би дал САМО и единствено лекар! Peace

# 19
  • Мнения: 581
Докторыт нас ни предупреди, че преди да изникне някой зыб, да не се учудваме ако бебока получи разтройство, обриване на дупето или около устата и има промени в хранителния режим. Каза ни че повод за безпокойство е ако приема течности по-малко от половината от нормалното за неговия режим. Освен това ако пие и вода и чай, е естествено да пие по-малко мляко. преди зыб или ако е болен почти отказва да  яде около 3-4 дни и след това си наваксва. По пирнцип кым 4-5 месец често си има спад на кривата на растеж ( поне на нас така ни казаха).

Общи условия

Активация на акаунт