От кога възглавница

  • 1 051
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
От около годинка и двамата поискаха възглавници. Явно им е по-удобно, както и на мен самата. Спят на ниски малки възглавнички, но понякога си подпъхват под главите някоя по-едра плюшена играчка. На мен лично ми е страшно терсене да спя без възглавница, особено когато лежа настрани.

# 16
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Rolling Eyesами слагах и но тя се върти  newsm32 и не спи на нея
И аз така

# 17
  • Мнения: 985
започнах да слагам около месец доста ниска възгланичка. Peace

# 18
  • Мнения: 581
Тук в Холандия има много правила по выпроса за спането за да се предотврати синдрома на внезапната детска смырт. По пинрцип тук не се препорычва ( или май беше и забранено) да се слага вызглавница, както и използването на олекотени завивки докато детето стане на 2 год. Доколкото си спомням от прочетено, се смята, че ако детето се обырне, повырне и т.н., все още няма достатычно добыр рефлекс да се отвие или обырне главата и да диша свободно. Затова се използват предимно бебешките торби за спане, или едно две одеалца и чаршаф. Така дори детето да блезе под одеалата, има повече выздух между завивките, отколкото би имало ако е само една дебела завивка. Не знам дали всеки така прави тук, но аз определно не сым сложила вызглавница и олекотена завивка - синыт ми е на 1 год и 6 месеца.

# 19
  • Мнения: 5 026
Около 4-5 месец сложих тънка

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От месец насам започна сама да си я иска,но по някое време въобще не е на нея.Както и е удобно така спи.

Общи условия

Активация на акаунт