Какво давате срещу хрема?

  • 4 712
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 904
От хремата няма отърваване smile3514.Поне за нас е така.Просто има периоди в които е по-слаба.Лошото ни е,че е задна,т.е.нищо или почти нищо не излиза от нослето.А опит с капки имаме голям.В момента капваме идни правени капки,с които се цели да се убият бактериите,а не да се лекува хремата/според докторката/.После ще се лекуваме с противоалергични,защото при нас нещата са май на алергична основа.Иначе за засилване на имунитета-капки "Цитро".В момента и лимон с мед.

# 16
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Давам виброцил. Отпушва веднага. Ако е по-продължителна купувам едни йодни, които се бъркат в аптеката. Те имат страхотен ефект, но започват да действат след втория ден.

# 17
  • Мнения: 485
Купих инхалатор на ТСМ и при първите признаци започваме инхалации с дестилирана вода,ако не минава слагам разтвор на натриев хлорид в инхалатора,а вечер капвам Ксилометазолин.

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
аз пръскам стеримар ако не помогне минавам на коларгол.От скоро започнах хомеопатия и се надявам да ни помогне.

# 19
  • Мнения: 12
Лекарката ни назначи "Респивакс" за  имунитета, в момента сме с хрема-крачетата в топла солена вода,"Medicline"-мас с етерични масла, като Пулмекса е да намажа крачетата, гърдите и гърба без областта на сърцето.В носа "Стеримар"да се прочисти и след това "Виброцил","Тобрадекс".За пиене калций с витамин С или витамини.Кръстницата ми току що ме "успокои",че е вирусно и при тях минало след две седмици независимо дали пиел лекарства .Симптомите били само хрема нищо друго.

# 20
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Хомеопатично-коризалия

# 21
  • Мнения: 2 005
Промивки с лайка и сода и хомеопатично - Коризалия Peace

# 22
  • Мнения: 467
gretacvetina  Babix-inhalt N. Немско производство,съставки Евкалиптово масло и масло от смърчовиигли4ки. Капват се на дрешката на детето малко по-нагоре от гърди4ките. Супер помага на детето да диша, мн съм доволна. Изписа ми го лекаря и става дори за кърма4ета.

# 23
  • софия
  • Мнения: 757
Слагам физиол. разтвор, някакви капки...Виброцил или коларгол.
Потапям крачетата в топла вода, обувам чорапки и така да спи. Разтривки( без ракии и загр.средства).
Давам му много течности да пие...фрешове и чай с мед.

Общи условия

Активация на акаунт