За ограничено количество кърма вечер

  • 1 282
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Кърмя и нощем, всъщност ако си поиска. Понякога през 2 часа, а друг път като хапне в часовете 12 - 2, обикновено е по- дълго хранене и висене и цокане на гърдата, после чак в 4-5 сутринта. И то повечето пъти тя спи, аз я чувам че примлясква или си хапе пръстите и я храня насън, докато спи Confused

# 16
  • Мнения: 2 829
Габи, а как се справяш вечер? Нали мина време откакто пусна темата, успяваш ли да се справиш без добавка? Какво пробва от съветите в темата?
Аз съм много любопитна, ша знайш' Grinning

# 17
  • Мнения: 285
Габи, а как се справяш вечер? Нали мина време откакто пусна темата, успяваш ли да се справиш без добавка? Какво пробва от съветите в темата?
Аз съм много любопитна, ша знайш' Grinning

Ами справяме се /да чукна на дърво/ без добавка.  Взех си от българския лактогонен чай и го пия повече от 3 пъти на ден, може би двойна доза но и през нощта пия, гледам да наблягам вечер и съм много доволна МИсля че има резултат. Ако не и стига давам и другата гърда, мисля че не е само недостиг, а и нервничене, колики, умора и се насъбират вечер. Каквото и да прави, най - късно 1 и 30 - 2 през нощта заспиваме Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 829
Браво!!! Hug
Мерси че сподели, на мен ми е много приятно че си се справила, денят ми става по-хубав като прочета такава новина Grinning
Желая ти много приятни мигове с детенцето ти! Hug

# 19
  • Мнения: 285
Мер
Браво!!! Hug
Мерси че сподели, на мен ми е много приятно че си се справила, денят ми става по-хубав като прочета такава новина Grinning
Желая ти много приятни мигове с детенцето ти! Hug
мерси и на теб също!

Общи условия

Активация на акаунт