mazilata na beb4etata

  • 1 838
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Ползвали сме всички изброени до тук - много съм доволна от Sanosan.Напоследък ползваме серията на Нивея и тя също е добра.За подсичане пробвохме с Бюбхен но нямаше никакав ефект и сега го мажа с Бочко. Grinning

# 16
  • Мнения: 9 973
за сега свинска мас Crazy

# 17
  • Мнения: 96
Себа Мед- много съм доволна Peace
И ние също. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588

И аз съм доволна от тези две марки. Wink

# 19
  • Мнения: 1 546
Мами,а кое мазило на Мустела да взема за новородено? newsm78 Защото те имат - лосион, мляко, масажно олио И крем за под памперса  Crazy

# 20
  • Мнения: 68
Аз  също използвам продуктите на Mustela от самото начало и съм много доволна. Не мисля, че е нормално при наличието на хубави козметични продукти да си мацотя детето с мас или зехтин.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
Бюбхен! Peace

# 22
  • Мнения: 5 362
Ползвала съм Нивея,Евент,а от пролетта насам А-Дерма.

# 23
  • Мнения: 814
Мами,а кое мазило на Мустела да взема за новородено? newsm78 Защото те имат - лосион, мляко, масажно олио И крем за под памперса  Crazy

Ние ползваме само Мустела и наистина съм много доволна Peace. Имаме масажното олио, кремчето против подсичане, шампоан-пяната за крустички и Стелакер(кремче за крустички също на Мустела). За баткото ползвахме козметиката на Чико и също бях доволна Grinning

# 24
  • Мнения: 2 663
От Чико съм най-доволна

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Ползвам Бюбхен.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 613
Бюбхен и Мустела

# 27
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Шампоан и бебшко олио на Чико и кремче за подсичане на Пенатен-мнооого съм доволна от него,никога не се е подсичал,защото този крем преди всичко предпазва от подсичане.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз заложих на Бюбхен!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От началото та досега сме на Бюбхен.

Общи условия

Активация на акаунт