Препоръчайте някакви танци за големи

  • 2 599
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 679
Препоръчвам народни танци - виж в сайта horo.bg

# 16
  • България Сливен
  • Мнения: 245
И в Сливен има такива занимания за възрастни. В КСТ "Туида".Ако някой се интересува ще дам подробности.

# 17
  • Мнения: 3 641
Аз препоръчвам "Тропикана" на Раул Торес. Много са готини, има салса за начинаещи и напреднали. От 19 и 20 часа. На Христо Белчев се намира. Аз лично смятан на тае-бо да се запиша. После ще пиша и отзиви Hug

# 18
  • Мнения: 268
Аз препоръчвам "Тропикана" на Раул Торес. Много са готини, има салса за начинаещи и напреднали. От 19 и 20 часа. На Христо Белчев се намира. Аз лично смятан на тае-бо да се запиша. После ще пиша и отзиви Hug

 Къде мислиш да се запишеш на Тае Бо? Аз още много се чудя между него и салсата. Искам независимо какво запиша да ми е близко до вкъщи. Живея в Гео Милев.

# 19
  • Мнения: 3 641
Пак в Тропикана при Раул Торес, но е на центъра. На мен ми е добре защото офиса ми е точно отгоре,но ти ще трябва да пътуваш  Hug

# 20
  • Мнения: 268
 И аз работя в центъра. Точно до Народния театър. Къде точно се намира?

# 21
  • Мнения: 3 641
Точно в началото на Христо Белчев 3, откъм Алабин. Точно където завиват трамваите към Графа. Отпред е с черен мрамор , слиза се по стълбички Peace

# 22
  • Мнения: 268
 Сещам се, ти от кога ще тръгваш. Хайде двете да ходим на Тае Бо. Пиши ми, ако искаш на лични:)

# 23
  • Мнения: 3 641
Ако, искаш ще питам кога почват курсовете за начинаещи и от колко часа. И пак ще пиша Heart Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 268
Здравейте:)
Аз от другата седмица тръгвам на салса. В Салса + ще ходя.
Мисля от 6.30 в сряда, ако някой има желание да ходим заедно, да пише:)
Ще се радвам Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 150
От салса + съм тръгнала още докато Мони и Моника преподаваха заедно, след това се разделиха и аз останах в школата точно 3 месеца след което се прехвърлих при Мони. Няма да коментирам защо , но мнението ми за школата е негаивно. Препоръчвам ти други школи newsm18

Общи условия

Активация на акаунт